Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 września 2022 imieniny: Zofii, Honoriusza | DZIEŃ CHŁOPAKA

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

70 osób wzięło udział w wakacyjnych turnusach pływackich

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 22 września 2022 06:00

Pływacy z treneramiW trzech turnusach wakacyjnych nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży "Bezpieczne Wakacje Nad Wodą 2022" organizowanych przez Akademia Pływalnia Jacek Dębski wzięło udział ponad 70 osób.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy certyfikat, który potwierdził nabyte podczas zajęć wiadomości i zdobyte umiejętności.

W programie kursu znalazły się:

1. Zasady bezpiecznego zachowania nad wodą.

2. Ćwiczenia i zabawy z elementami gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej.

3. Gry i zabawy w wodzie.

 

Wędkowali 10 godzin

Adam Kułak   
wtorek, 02 sierpnia 2022 06:00

Uczestnicy zawodówZarząd Koła PZW Amur w Radzyniu Podlaskim 31 lipca 2022 roku na Cegielni zorganizował trwający dziesięć godzin Mini Maraton wędkarski.

Do rywalizacji zgłosiło się 27 osób reprezentujących koła z Okręgu PZW Biała Podlaska.

Zwycięzca otrzymał puchar, najlepsza dziesiątka upominki.

Wyniki zawodów:

1 m. - Cezary Żółtowski – Małaszewicze- 11970 punktów

2 m. - Andrzej Brygoła - Radzyń - 8620 punktów,

3 m. – Krzysztof Sobieszek - Radzyń – 7420 punktów,

 

VII Wędkarskie Wojewódzkie Zawody Trzeźwościowe

Adam Kułak   
poniedziałek, 18 lipca 2022 06:00

WędkowanieNa Cegielni w Radzyniu Podlaskim w dniu 17 lipca 2022 roku odbyły się zawody trzeźwościowe.

Ogółem rywalizowało 21 osób reprezentujących: Grodzisk Mazowiecki, Kraśnik, Łęczną, Okrzeję i Radzyń Podlaski. W kategorii open startowało 16 osób, do kategorii junior zgłosiło się 5 zawodników.

Wyniki zawodów:

 

Katarzyna Pszczółkowska wicemistrzynią Polski Żeglarzy

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 07 lipca 2022 06:00

Katarzyna Pszczółkowska, Foto: Kasia Pszczółkowska (Facebook)Na co dzień nauczycielka matematyki w radzyńskim ZSP. Po pracy także żeglarka.

- Mamy to, tytuł wicemistrza Polski i srebro! - napisała na swoim profilu po XXVIII Mistrzostw Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością rozegranych 27-29 czerwca br.

To jedne z najstarszych mistrzostw niepełnosprawnych żeglarzy na świecie. Pogoda nad jeziorem Kisajno w Giżycku dopisała i dzięki dobrym warunkom rozegrano 10 wyścigów. W tym roku w mistrzostwach wystartowało 20 załóg, z których do zwycięstwa typowano 4. Wśród nich była również załoga Katarzyny Pszczółkowskiej.

Team: Wojciech Woś, Katarzyna Pszczółkowska i Patrycja Wołosz wywalczył 2 miejsce i stanął na podium. Warto również wspomnieć, że nasza mistrzyni 4 lata temu zdobyła złoto.

Gratulacje!

 

Rywalizowali najmłodsi wędkarze

Adam Kułak   
piątek, 24 czerwca 2022 06:00

Uczestnicy zawodówKoło PZW Amur w Radzyniu Podlaskim dnia 23 czerwca 2022 roku na Cegielni zorganizowało zawody wędkarskie dla młodzieży do lat 16.

Do rywalizacji zgłosiło się 19 osób. Wszyscy zawodnicy rywalizowali o Puchar Starosty Powiatu Radzyń Podlaski Pana Szczepana Niebrzegowskiego. Ponadto dokonano podziału na absolwentów szkółki wędkarskiej i pozostałą młodzież. Tegoroczne szkolenie w naszym kole ukończyło 16 osób. Swoją obecnością uczestników zawodów zaszczycili: Starosta Powiatu - Szczepan Niebrzegowski, Wicestarosta – Michał Zając oraz Członek Zarządu Powiatu - Jerzy Bednarczyk.

 

Robert Sobieszek najlepszy w Gruntowych Mistrzostwach Koła PZW Amur

Adam Kułak   
poniedziałek, 13 czerwca 2022 06:00

Od lewej: Jacek Kondraszuk, Robert Sobieszek i Krzysztof SobieszekWędkarze z Koła PZW Amur w Radzyniu Podlaskim 12 czerwca 2022 roku na Cegielni rozegrali zawody o spławikowe mistrzostwo koła.

Startowało 18 osób. Najlepsza trójka otrzymała pamiątkowe puchary, dyplomy i upominki.

Wyniki zawodów:

1 miejsce – Robert Sobieszek – 4070 punktów,

2 miejsce – Jacek Kondraszuk – 3010 punktów,

3 miejsce – Krzysztof Sobieszek – 2890 punktów,

 

Dzień Dziecka z Akademią Pływania Jacek Dębski

Jacek Dębski   
czwartek, 09 czerwca 2022 06:00

Dzień Dziecka z Akademią Pływania Jacek DębskiPodczas I Mityngu Pływackiego z okazji Dnia Dziecka, dzieci i młodzież uczestnicząca w zajęciach Akademii mogła uczestniczyć w prawdziwej rywalizacji sportowej i zdobyć medal.

Celem było uzyskanie jak najlepszego wyniku na dystansie 25 m stylem dowolnym. Najmłodsi uczestnicy mogli korzystać z dowolnego przyboru. Dla większości dzieci były to ich pierwsze Rekordy Życiowe w pływaniu. Cieszymy się, ze mogliśmy sprawić dzieciom tyle radości. Zmaganiom naszych podopiecznych gorąco kibicowali rodzice. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal i słodką niespodziankę. W zajęciach Akademii uczestniczy 98 dzieci i młodzieży oraz 16 osób dorosłych.

 

Dzień Dziecka na basenie? Oczywiście!

Jacek Dębski   
wtorek, 31 maja 2022 06:00

Mityng1 czerwca Akademia Pływania Jacek Dębski organizuje z okazji  Dnia Dziecka I MITYNG PŁYWACKI dla dzieci i młodzieży zrzeszonej w Akademia Pływania Jacek Dębski.

Mityng odbędzie się podczas zajęć przewidzianych w planie pracy Akademii:
- dla każdej grupy oddzielnie,
- według dotychczasowego grafiku zajęć.
- każdy uczestnik mityngu otrzyma pamiątkowy medal i słodkie co nieco.

Podczas mityngu każdy uczestnik będzie mógł ustanowić SWÓJ PIERWSZY OFICJALNY REKORD ŻYCIOWY w pływaniu na dystansie 25 m w wybranym przez siebie stylu pływackim.

 

Srebrne medalistki z Ulana!

Eulalia MIkołajuk   
piątek, 15 kwietnia 2022 13:00

Narada12 kwietnia 2022r. w Łukowie rozegrany został finał Mistrzostw Województwa Lubelskiego Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

W gronie sześciu najlepszych drużyn uczestniczących w finale wojewódzkim, reprezentujących sześć rejonów / Biała Podlaska, Chełm, Zamość, Lubartów, Lublin powiat, Lublin miasto / znalazła się również drużyna Szkoły Podstawowej w Ulanie-Majoracie. Mistrzynie powiatu radzyńskiego reprezentowały rejon Biała Podlaska. Jednak aby znaleźć się finale wojewódzkim musiały wcześniej zwyciężyć w zawodach rejonowych - rejon Biała Podlaska / obszar dawnego województwa bialskopodlaskiego plus powiat łukowski /. W zawodach rejonowych w dniu 04.04.2022r. rywalizowały najlepsze drużyny z powiatów z danego rejonu. Nasze zawodniczki okazały się najlepszą drużyną. Pokonały między innymi drużynę SP nr 3 w Białej Podlaskiej i SP Nr 1 w Łukowie, jednocześnie eliminując ich z dalszych rozgrywek.

 

Jacek Dębski zdobył 2 medale w pływaniu

Mariusz Szczygieł   
sobota, 09 kwietnia 2022 09:00

Jacek DębskiW dniach 2 – 3 kwietnia 2022 roku na Pływalni "Sportowa" BOSiR w Białymstoku odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Pływaniu.

W zawodach wziął udział Jacek Dębski - trener i właściciel Akademii Pływania Jacek Dębski. Zawody przeprowadzono w dwóch blokach startowych. Ze względów organizacyjnych reprezentant naszego miasta startował tylko w pierwszym bloku zawodów, w dwóch konkurencjach: 100 m stylem zmiennym, zajmując 2 miejsce oraz 50 m stylem dowolnym, zajmując 3 miejsce.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 47