Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 listopada 2017 imieniny: Flora, Jan, Roman
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Na skróty

Za nami igrzyska młodzieży szkolnej w pływaniu

Michał Maliszewski   
środa, 22 listopada 2017 07:00

Wręczenie pucharówPonad 120 młodych adeptów pływania z kilkunastu szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatów: bialskiego ziemskiego i grodzkiego, łukowskiego i radzyńskiego spotkało się w radzyńskiej pływalni AQUA MIŚ w Finałach Rejonowych Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w pływaniu drużynowym i indywidualnym w ramach IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.

Wtorkowe zawody były eliminacją do Mistrzostw Województwa lubelskiego SZS, które odbędą się 7 grudnia 2017 r. w Lublinie. Podobnie jak w ubiegłych latach, dominowali reprezentanci Sportowego Gimnazjum nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim, którzy stawali na najwyższym podium drużynowo w kategorii kobiecej i męskiej.

 

IV Rundy Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików w pływaniu

Jacek Dębski   
wtorek, 21 listopada 2017 07:00

Zawodniczka gotowa do startuW sobotę, 4 listopada 2017 r. na pływalni MOSiR Krasnystaw odbyła się IV runda Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików w pływaniu.

Organizatorami zawodów byli: LOZP Lublin, MOSiR Krasnystaw, UKS Wodnik Krasnystaw. Impreza zgromadziła na starcie 159 zawodników z 13 klubów województwa lubelskiego i była okazją do świętowania 10-lecia klubu UKS Wodnik Krasnystaw. Na zawodników i trenerów czekały bardzo smaczne torty urodzinowe. MULKS Technik-Orion przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim reprezentowali: Julia Syta, Laura Musiejuk, Martyna Muniowska, Michał Danilczuk,Mikolaj Maciuk, Eliza Gomółka, Natalia Niewęgłowska, Milena Ilach, Kacper Dokudowiec, Mikołaj Trykacz, Łukasz Opolski, Jakub Kałuszyński.

 

Radzyńscy pływacy w Warszawie

Jacek Dębski   
środa, 08 listopada 2017 07:00

Medal21 października 2017 r. odbyły się I eliminacje Ogólnopolskich Zawodów "Od Młodzika do Olimpijczyka" w sezonie 2017/2018.

W zawodach udział wzięło 1060 zawodników i zawodniczek z 75 klubów z całego kraju. Tradycyjnie zmagania sportowe odbyły się na 50m pływalni Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wśród startujących znalazło się 11 pływaków z MULKS Technik-Orion przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. W Warszawie nasz klub reprezentowali: Urszula Gepner, Julia Syta, Martyna Muniowska, Laura Musiejuk, Eliza Gomółka, Milena Ilach, Michał Danilczuk, Mikołaj Trykacz, Łukasz Opolski, Mikołaj Maciuk, Jakub Kałuszyński.

 

I Zawody GP Radzynia w Aquathlonie

Marek Topyła   
środa, 08 listopada 2017 07:00

BiegiAquathlon w radzyńskim wydaniu obejmuje pływanie na dystansie 500 metrów oraz 5 kilometrowy bieg. Pierwsza z czterech imprez tworzących Grand Prix Radzynia odbyła się w niedzielę 5 listopada.

Organizatorami imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu oraz Klub Biegacza V-Max Adamów. Od 9.00 na pływalni Aqua-Miś zawodnicy mieli do przepłynięcia dystans 500 metrów, niby niewiele ale w sumie było to 20 długości naszego basenu. Warto było troszkę się „spiąć”, gdyż właśnie z taką bonifikatą czasową, jaką wywalczyli sobie na pływalni, startowali na trasę biegu.

 

Podopieczni trenera Janusza Zająca najlepsi!

Michał Maliszewski   
środa, 08 listopada 2017 07:00

Reprezentanci27 października w Adamowie obył się Finał Wojewódzki w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. 

Bezkonkurencyjni wśród gimnazjalistów okazali się uczniowie Gimnazjum z Wohynia trenowani przez Janusza Zająca, którzy z ogromną przewagą zwyciężyli w swojej kategorii – Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Skład zwycięskiej drużyny: Mikołaj Jędruszczak,  Damian Belniak, Bartłomiej Uchaniu, Przemysław Ładniał, Mateusz Antoniuk, Bartosz Górski.

 

VIII Mistrzostwa w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców o Puchar Starosty Radzyńskiego

Jacek Dębski   
wtorek, 07 listopada 2017 07:00

Pływacy29.10 - 30.10.2017 r. sekcja pływacka klubu MULKS "Techik - Orion" działająca przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim zorganizowała zawody pływackie „VIII Mistrzostwa w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców o Puchar Starosty Radzyńskiego” rocznik 2003 – 2007.

Współorganizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

 

Zapisz swój team do Zimowej Ligi Piłki Nożnej MOSiR

Michał Maliszewski   
czwartek, 26 października 2017 07:00

PlakatMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim rozpoczyna zapisy do miejsko - gminnej halowej ligi piłki nożnej.

Liga rozpocznie się na początku grudnia. Prowadzona będzie przez MOSiR, a mecze rozgrywane będą w hali sportowej Zespołu Szkół w Białce.

Szczegóły w Regulaminie na stronie mosir-radzyn.pl

Zachęcamy!

 

Międzynarodowe Zawody Pływackie

Jacek Dębski   
piątek, 20 października 2017 15:08

PływanieZachęcamy do wzięcia udziału w Międzynarodowych Zawodach Pływackich „VIII Mistrzostwa w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców o Puchar Starosty Radzyńskiego” rocznik 2003 - 2007.

Zawody realizowane ze środków Powiatu Radzyńskiego.

1. TERMIN ZAWODÓW:

 

Gimnastyka artystyczna podbija Radzyń

Marek Topyła   
wtorek, 10 października 2017 07:00

Gimnastyka artystycznaZajęcia gimnastyki artystycznej w naszym mieście rozpoczęły się równo rok temu, ale już teraz śmiało można powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę.

A czym tak naprawdę jest gimnastyka artystyczna? I pewnie w jednym zdaniu nie da się jej zdefiniować. Ta dyscyplina łączy ze sobą wiele innych. Łączy elementy akrobatyczne, gimnastyczne i taneczne. Zajęcia te poprawiają gibkość, równowagę i kształtują prawidłową postawę. Zawodniczki występują z przyborami – wstążką, skakanką, piłką, obręczą czy tez parą maczug, prezentując układy grupowe lub indywidualne. Żeby coś osiągnąć w tym sporcie, trzeba naprawdę dać z siebie wszystko i wiele poświęcić. Zawodniczki rozpoczynają treningi już w wieku 5 – 6 lat.

 

Jesienne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w biegach przełajowych

Michał Maliszewski   
sobota, 07 października 2017 07:00

Zawodnicy na starcie5.10.2017 odbyły się XII Jesienne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Biegach Przełajowych.

Zawody zostały zorganizowane przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Radzyniu Podlaskim i Uczniowski Klub Sportowy „Promień” przy wsparciu Powiatu Radzyńskiego. W imprezie wzięło udział 46 zawodników reprezentujących sześć placówek kształcenia specjalnego: SOSW Bystrzyca, SOSW Firlej, SPS Nr 26 Lublin,  SOSW Puławy, SOSW Zamość i SOSW Radzyń Podlaski. Reprezentantami ośrodka byli: Joanna Łukasiuk, Paweł Janek, Jakub Kowalczyk i Marek Niepsuj.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 37