Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 maja 2017 imieniny: Filipa, Pauliny, Marianny - DZIEŃ MATKI

Maraton Aqua Fitness!

Michał Maliszewski   
piątek, 26 maja 2017 07:00

PlakatW imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich entuzjastów ćwiczeń w wodzie na kolejny Maraton Aqua Fitness!

Ćwiczenia w wodzie poprowadzą zaproszeni instruktorzy Damian Małachwiejczyk i Lena Małachwiejczyk.

Szczegóły na plakacie.

Zachęcamy!

 

Porażka Unii z Orzełkiem

Artur Dadasiewicz   
środa, 24 maja 2017 07:00

Unia ŻabikówW niedzielne popołudnie piłkarze Unii Żabików zanotowali pierwszą porażkę w tej rundzie na własnym terenie.

Drużyną która sprawiła wielką niespodziankę okazał się Orzeł Czemierniki strzelając bramkę po rzucie rożnym w 90 min. spotkania. Od początku meczu zawodnicy Unii posiadali przewagę w polu, gdzie w pierwszej części spotkania stworzyli sobie trzy klarowne sytuacje bramkowe. Lecz w nieprawdopodobnych sytuacjach bronił bramkarz gości, bądź piłka nieznacznie mijała światło bramki.

 

Kierunek - Międzyrzeckie Jeziorka

Marek Topyła   
poniedziałek, 22 maja 2017 07:00

RajdRajdy rowerowe stały się bardzo ważnymi punktami działalności radzyńskiego MOSiRU, a dowodem na to były bardzo udane ubiegłoroczne wyjazdy „Przystanek Tyśmienica” i „ Kierunek Kock”.

Tegoroczny sezon rozpoczęto od Międzyrzeckich Jeziorek, a wyjazd zorganizowano w niedzielę 21 maja. Spod pływalni „Aqua-Miś’ wyruszyła 40 osobowa grupa, która w dwóch kolumnach przez Ustrzesz, Lisiowólkę, Worsy, Szóstkę i Berezę (w sumie ok. 36 km) po trzech godzinach dotarła do celu. Trochę rano było obaw co do pogody, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło, choć silny wiatr czasem dawał się we znaki.

 

Sport sam w sobie jest piękny, niczego nie trzeba dodawać

Danuta Domańska-Guz   
czwartek, 18 maja 2017 07:00

Podczas rozgrywekTo, że uczniowie w Gminie Ulan Majorat uwielbiają sportowe rozgrywki, można było zobaczyć i podziwiać na Czwórboju Lekkoatletycznym, który odbył się 16 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej w Zakrzewie.

Drużyny dziewcząt i chłopców wraz ze swoimi opiekunami stawili się na godz. 9.00. Patronat nad zawodami objął wójt Gminy Ulan Majorat Jarosław Koczkodaj. Natomiast nad przygotowaniem boiska, sprzętu lekkoatletycznego oraz prawidłowością przebiegu konkursu czuwała Elżbieta Celińska.

 

Zapraszamy na rajd rowerowy

Michał Maliszewski   
środa, 17 maja 2017 07:00

PlakatMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu oraz Cyklo Ski Serwis zapraszają na kolejną wyprawę rowerową, która tym razem zaprowadzi nas do Międzyrzeckich Jeziorek.

Zbiórka wszystkich chętnych w najbliższą niedzielę /21 maja/ o godz. 10.00 przy pływalni "Aqua-Miś". Po drodze obejrzymy okolice Rezerwatu Omelno a następnie przez Aleksandrówkę, Worsy, Szóstkę i Berezę dojedziemy na miejsce. Tam czeka nas naprawdę sporo ciekawych rzeczy do obejrzenia a organizator gwarantuje ciepły posiłek.

Zapraszamy!

 

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Kyokushin. Zobaczcie jak wypadli nasi reprezentanci

Michał Maliszewski   
sobota, 13 maja 2017 07:00

Zdjęcie grupoweZawodnicy Radzyńskiego Klubu Karate Kyokushin kierowanego przez Sensei Marka Woroszyło IV Dan uczestniczyli w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego zorganizowanych przez Okręgowy Związek Karate w Lublinie oraz Zamojski Klub Karate Kyokushin.

Na tym turnieju radzynianie wystąpili obok zawodników z całej Lubelszczyzny od Białej Podlaskiej po Tomaszów Lubelski a także gości z Rawy Ruskiej na Ukrainie. Turniej Zgromadził 234 zawodników z 17 klubów karate i rozegrany został w Łabuńkach k/Zamościa. Ekipa Karateków z Radzyńskiego Klubu Karate z sekcji z Radzynia oraz Wohynia wypadła rewelacyjnie: 7 startujących zdobyło 8 pucharów: Łucja Szaniawska I m kata oraz I m kumite, Dagmara Książek II m kumite, Wojtek Budzyński II m kumite, III miejsca - Oliwia Siuciak, Kacper Siłaczuk, Ola Toczko, Mateusz Paszkowski.

 

Mistrzowie wędkowania

Michał Maliszewski   
czwartek, 04 maja 2017 07:00

RybaPrawie dwanaście godzin łącznie z przygotowaniami, trwała w niedzielę na Cegielni rywalizacja wędkarzy Koła PZW Amur Radzyń Podlaski zorganizowana w celu wyłonienia mistrzów w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Dwie trzygodzinne tury zawodów pozwoliły komisji sędziowskiej na wskazanie wędkarzy posiadających największe umiejętności w łowieniu ryb. Do zawodów zgłosiło się 28 osób w czterech kategoriach wiekowych.

 

REWELACYJNY WYSTĘP w NOWYM SĄCZU ZAWODNICZEK UKS „SPRINT” ULAN–MAJORAT

Michał Maliszewski   
czwartek, 04 maja 2017 07:00

Cały skład28-30.04.2017 r. Zespół  Dziewcząt w Kategorii Młodziczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sprint” w Ulanie-Majoracie uczestniczył w 1/16 Pucharu ZPRP – Mistrzostw Polski.  

Zaszczytu reprezentowania województwa lubelskiego dostąpiły  dwa zespoły z województwa: UKS „Roxa” Lublin oraz UKS „Sprint” Ulan-Majorat. Mistrz i Wicemistrz Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2016/2017. W ośmiu miejscach w kraju, najlepsze 32 zespoły w Polsce, wyłonione z trwających wiele miesięcy rozgrywek prowadzonych w ramach Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej, spotkały się 28 - 30.04.2017 r. na 1/16 Pucharu ZPRP.

 

XXIII Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Ciechanowie

Michał Maliszewski   
środa, 26 kwietnia 2017 07:00

DrużynaW miniony weekend 21-23.04.2017 r. Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” uczestniczył w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Ciechanowie.

Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta klas V-tych zwyciężając w turnieju. Zawodniczki UKS "Sprint" Ulan-Majorat prowadzone i trenowane przez Anetę Struczyk w fazie grupowej - eliminacyjnej pokonały: UKS MDK Jedynka Bartoszyce 21:14, UKS "Kontra" Warszawa 31:28, UKS "Jedynka" Przysucha 26:20, MKS HENRI LLOYD Brodnica 27:23.

 

Jak radzą sobie nasi młodzi pływacy? Zobaczcie!

Michał Maliszewski   
sobota, 22 kwietnia 2017 07:00

Zdjęcie grupowePierwszego dnia kalendarzowej wiosny na łukowskiej pływalni "Delfinek" odbyły się Wiosenne Otwarte Mistrzostwa Miasta Łuków w pływaniu pamięci Andrzeja Rogalińskiego.

Organizatorami mistrzostw byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie, Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Nasz Region” oraz Międzyszkolny Klub Sportowy „Delfinek” Łuków. Mistrzostwa organizowane były po raz dwudziesty drugi, od szesnastu lat poświęcone są pamięci Andrzeja Rogalińskiego - działacza społecznego, wieloletniego radnego Rady Miasta w Łukowie, lekarza i dyrektora SP ZOZ. Impreza odbyła się pod patronatem Rady Miasta w Łukowie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 34