Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 14 sierpnia 2018 imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz

Już niedługo

REPERTUAR KINA
REPERTUAR KINA "ORANŻERIA" 17.-20.08.2018, 17.08.2018
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Orlęta Radzyń rozpoczynają kolejny sezon

Adam Kułak   
piątek, 10 sierpnia 2018 07:00

MeczPo letnim odpoczynku zawodnicy i kibice z nowymi nadziejami rozpoczynają sezon rozgrywkowy 2018/19 w grupie czwartej trzeciej ligi. Pierwszym rywalem drużyny Orląt Radzyń będzie jeden z faworytów do awansu Motor Lublin.

Bardzo rozbudowane i niezrealizowane plany na awans przed poprzednim sezonem spowodowały latem rewolucję w zespole Motoru Lublin. Zarząd klubu pożegnał się z wieloma klasowymi zawodnikami, m.in. Marcinem Burkhardtem, Arturem Gieragą, Pawłem Kaczmarkiem, Julienem Tadrowskim, Kamilem Oziemczukiem oraz trenerem Piotrem Zasadą.

 

Przyjdź na warsztaty łucznicze

Michał Maliszewski   
czwartek, 02 sierpnia 2018 07:00

PlakatRadzyńska Grupa Łucznicza zaprasza na kolejne bezpłatne warsztaty łucznictwa tradycyjnego dla początkujących.

W najbliższą sobotę, tj. 04 sierpnia, odbywać się będą w parku miejskim przy zespole boisk sportowych w godz. 10:00 - 12:00.

Na zajęcia zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek. Informacje i zapisy tel. 508 326 892 lub bezpośrednio przed warsztatami.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu „Warsztaty z pasją” dofinansowanego przez Działaj Lokalnie.

 

Radzynianie z medalami Mistrzostw Europy!

Michał Maliszewski   
wtorek, 31 lipca 2018 07:00

ZawodnicyZ Paryża powróciła reprezentacja Polski, uczestnicząca w Letnich Igrzyskach Europejskich INAS. W ramach Igrzysk odbywały się zmagania o randze mistrzostw Europy w następujących dyscyplinach: lekkiej atletyce, pływaniu, koszykówce, tenisie, tenisie stołowym, kolarstwie, wioślarstwie i hokeju na trawie.

W gronie reprezentantów Polski na te zawody znaleźli się dwaj pływacy z Radzynia Podlaskiego: Mateusz Bujek i Jakub Kowalczyk, którzy uprawiają pływanie w Uczniowskim Klubie Sportowym „Promień” pod okiem trenerów Łukasza BoguckiegoMariusza Denisiuka.

 

Łącząc pasję i sport w jednym, czyli I Turniej Łucznictwa Tradycyjnego o Puchar Białego Niedźwiedzia

Michał Maliszewski   
środa, 11 lipca 2018 07:00

Ustrzelony zwierzSukcesem organizacyjnym Radzyńskiej Grupy Łuczniczej zakończył się I Turniej Łucznictwa Tradycyjnego o Puchar Białego Niedźwiedzia, czyli V Runda Łuczniczej Ligii Wschód, która odbyła się na terenie zespołu pałacowo – parkowego Potockich w Radzyniu Podlaskim w sobotę 07.07.2018 r.

Na zawody do Radzynia Podlaskiego zjechało ponad 40 utalentowanych łuczników z kilku województw: lubelskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach sprzętowych – łuki tradycyjne z półką, łuki tradycyjne bez półki, łuki hunter oraz czterech konkurencjach – konkurencja terenowa 20 celów, dystansowej na odległości 40-60 m., strzelanie na czas oraz łucznik w przebraniu historycznym.

 

Początek wakacji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Marek Topyła   
wtorek, 03 lipca 2018 07:00

Spływ kajakowyMOSiR jest nie tylko jednostką odpowiedzialną za funkcjonowanie radzyńskiej pływalni, ale zajmuje się także organizacją imprez sportowych, rekreacyjnych i turystycznych.

W tym sezonie Ośrodek rozpoczął wakacje bardzo ciekawymi imprezami, choć pogoda nie zawsze sprzyjała. Pierwszym akcentem lata był Dziecięcy Rajd Rowerowy do Paszk. Impreza ta powoli staje się cykliczną i z każdym rokiem zwiększa się ilość chętnych do 5 kilometrowej trasy i wspólnych zabaw, gier, konkursów i ogniska z kiełbaskami.

 

Rajd rowerowy w gminie Ulan

Michał Maliszewski   
poniedziałek, 02 lipca 2018 07:00

PlakatWeź udział w Rodzinny, Rajdzie Rowerowym.

Wydarzenie ma na celu:

- propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym oraz zdrowego trybu życia

- popularyzacja jazdy na rowerze jako formy aktywności fizycznej

- propagowanie zasad ruchu drogowego wśród dzieci i młodzieży

- integracja rodzinna i społeczna mieszkańców gminy Ulan-Majorat

 

Przed nami Nocny Turniej Piłki Plażowej

Michał Maliszewski   
sobota, 30 czerwca 2018 07:00

PlakatW imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na Nocny Turniej Piłki Plażowej par mieszanych o puchar wójta gminy Radzyń Podlaski.

Wydarzenie odbędzie się 7 lipca o godzinie 20.00 na boisku do siatkówki plażowej w Żabikowie.

Zachęcamy do uczestnictwa!

 

Wybierz się na rajd rowerowy!

Michał Maliszewski   
środa, 13 czerwca 2018 07:00

PlakatMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu oraz Klub Sportowy Paszki zapraszają na kolejny Dziecięcy Rajd Rowerowy do Paszk.

W sobotę 16 czerwca zbieramy się pod pływalnią Aqua-Miś (dzieci wraz z rodzicami) i przez Zabiele jedziemy do Paszk. Na miejscu, na placu przy OSP na wszystkich czekać będzie dobra zabawa, konkursy z nagrodami i ognisko z kiełbaskami.

Organizatorzy serdecznie zapraszają i zachęcają dzieci z Paszki i okolic do wspólnych szaleństw.

 

Otwarte Mistrzostwa o Puchar Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Wychowania Fizycznego BGUFK w pływaniu wśród dzieci i młodzieży

Jacek Dębski   
wtorek, 12 czerwca 2018 07:00

Zawodnicy na podium18 maja 2018 roku grupa dzieci z sekcji pływackiej MULKS „Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim po raz drugi wyruszyła do Mińska, aby wziąć udział w dwudniowych zawodach pływackich.

Podróż rozpoczęła się wcześnie rano o 5:00, granicę Brześć – Terespol przekroczyliśmy około godziny 7:00, następnym przystankiem był obiad w restauracji na trasie do Mińska. Kolejna przerwa w podróży była połączona ze zwiedzaniem Zamku w Mirze. Nasza grupa zwiedziła ten wspaniały zamek po raz drugi, jednak tym razem udało się nam wejść do środka i zobaczyć, jak zamek wyglądał w czasach swojej świetności, podziwiać dawne stroje, sprzęty gospodarstwa domowego, meble…

 

Dobry start radzyńskich pływaków na zawodach w Rykach

Jacek Dębski   
poniedziałek, 04 czerwca 2018 07:00

Zawodnicy na podium12 maja 2018 r. pięcioosobowa ekipa klubu MULKS „Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim w składzie: Natalia Pirogowicz, Miłosz Trościańczyk,  Michał Danilczuk, Łukasz Opolski i Rafał Musiatowicz wystartowała na zawodach pływackich w Rykach.

W zawodach wzięło udział 139 zawodników z 8 klubów + osoby indywidualne. Osiągnięte przez naszych zawodników wyniki to 10 medali na 12 startów i poprawione rekordy życiowe. Zawodników przygotował do startów trener Jacek Dębski.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 41