Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 22 czerwca 2018 imieniny: Pauliny, Tomasza

Już niedługo

Piknik Rodzinny Naturalnie Zdrowi 2018 image
Piknik Rodzinny Naturalnie Zdrowi 2018, 24.06.2018, 09:00, Plac przy ZSP
takes place in
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Wybierz się na rajd rowerowy!

Michał Maliszewski   
środa, 13 czerwca 2018 07:00

PlakatMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu oraz Klub Sportowy Paszki zapraszają na kolejny Dziecięcy Rajd Rowerowy do Paszk.

W sobotę 16 czerwca zbieramy się pod pływalnią Aqua-Miś (dzieci wraz z rodzicami) i przez Zabiele jedziemy do Paszk. Na miejscu, na placu przy OSP na wszystkich czekać będzie dobra zabawa, konkursy z nagrodami i ognisko z kiełbaskami.

Organizatorzy serdecznie zapraszają i zachęcają dzieci z Paszki i okolic do wspólnych szaleństw.

 

Otwarte Mistrzostwa o Puchar Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Wychowania Fizycznego BGUFK w pływaniu wśród dzieci i młodzieży

Jacek Dębski   
wtorek, 12 czerwca 2018 07:00

Zawodnicy na podium18 maja 2018 roku grupa dzieci z sekcji pływackiej MULKS „Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim po raz drugi wyruszyła do Mińska, aby wziąć udział w dwudniowych zawodach pływackich.

Podróż rozpoczęła się wcześnie rano o 5:00, granicę Brześć – Terespol przekroczyliśmy około godziny 7:00, następnym przystankiem był obiad w restauracji na trasie do Mińska. Kolejna przerwa w podróży była połączona ze zwiedzaniem Zamku w Mirze. Nasza grupa zwiedziła ten wspaniały zamek po raz drugi, jednak tym razem udało się nam wejść do środka i zobaczyć, jak zamek wyglądał w czasach swojej świetności, podziwiać dawne stroje, sprzęty gospodarstwa domowego, meble…

 

Dobry start radzyńskich pływaków na zawodach w Rykach

Jacek Dębski   
poniedziałek, 04 czerwca 2018 07:00

Zawodnicy na podium12 maja 2018 r. pięcioosobowa ekipa klubu MULKS „Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim w składzie: Natalia Pirogowicz, Miłosz Trościańczyk,  Michał Danilczuk, Łukasz Opolski i Rafał Musiatowicz wystartowała na zawodach pływackich w Rykach.

W zawodach wzięło udział 139 zawodników z 8 klubów + osoby indywidualne. Osiągnięte przez naszych zawodników wyniki to 10 medali na 12 startów i poprawione rekordy życiowe. Zawodników przygotował do startów trener Jacek Dębski.

 

Mistrzostwa Radzynia Podlaskiego w Pływaniu

Marek Topyła   
poniedziałek, 04 czerwca 2018 07:00

Zawodnicy na podiumPływanie jest świetnym sposobem na utrzymanie kondycji, prawidłowy rozwój i samopoczucie. Nic więc dziwnego, że jest bardzo ważnym elementem imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

2 czerwca (sobota) na Pływalni Aqua-Miś odbyły się kolejne Mistrzostwa Radzynia Podlaskiego w Pływaniu. Ponad 100 zawodników i zawodniczek rywalizowało w 28 kategoriach obejmujących 6 kategorii wiekowych i 3 style. W zawodach wystąpili zawodnicy aż 8 klubów, co bardzo cieszy organizatorów.

 

II Rajd Rowerowy „Kierunek Kock”

Marek Topyła   
poniedziałek, 04 czerwca 2018 07:00

Rajd rowerowyWypoczynek na dwóch kółkach staje się coraz bardziej popularną metodą aktywności fizycznej. MOSiR potrafi to wykorzystać organizując różnego rodzaju „wypady” rowerowe.

W sobotę, 26 maja celem takiego wyjazdu był Kock i to już po raz drugi. 40 osobowa grupa uczestników z pewnością nie zaliczyła tej soboty do straconych. Głównym punktem pobytu w Kocku było Muzeum Historii Kocka, choć był także czas na grochówkę czy odpoczynek przy fontannie.

 

Zawody strzeleckie z okazji 100-lecia Niepodległej

Marek Wojtyczka   
sobota, 02 czerwca 2018 07:00

Zawodnicy podczas oddawania strzałów22 maja 2018 r. na strzelnicy Szkoły Podstawowej w Białce odbyły się Mistrzostwa Gminy Radzyń Podlaski w strzelaniu z broni pneumatycznej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Honorowy patronat objął wójt gminy Radzyń Podlaski.

Organizatorem wydarzenia był Dariusz Jurek, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Białce we współpracy z Zarządem Koła Strzeleckiego Grot Białka. Kierownikiem zawodów i sędzią głównym był Marek Wojtyczka. Sędziami zawodów byli Mariusz Smęt i Ireneusz Mroczek. W zawodach uczestniczyło siedem drużyn reprezentujących gimnazja i szkoły podstawowe. W każdej drużynie troje zawodników strzelało z pistoletu pneumatycznego, a jeden z karabinu pneumatycznego.

 

Derby z Podlasiem

Adam Kułak   
czwartek, 24 maja 2018 21:38

Zawodnicy na boiskuPo środowym zwycięstwie z Powiślakiem Końskowola w półfinale Pucharu Polski na szczeblu LZPN w najbliższą sobotę wracamy do pojedynków trzecioligowych. Do Radzynia na spotkanie derbowe przyjeżdża Podlasie Biała Podlaska.

Sobotni przeciwnik naszej drużyny w ligowej tabeli balansuje na pograniczu strefy spadkowej i mając przed sobą mecze z silnymi przeciwnikami jest w bardzo trudnej sytuacji. Dla Podlasia spotkanie w Radzyniu będzie kolejną walką o zachowanie trzecioligowego bytu.

 

Kto nie był, niech żałuje! Za nimi kolejny spływ kajakowy

Marek Topyła   
wtorek, 22 maja 2018 07:00

Spływ kajakowyTurystyka a szczególnie imprezy rowerowe i spływy kajakowe to imprezy, które powoli stają się wizytówkami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim.

Spływy kajakowe to nowość w tych imprezach, choć w Radzyniu sporo jest osób, które regularnie pływają. W ubiegłym roku odbył się jeden mosirowski spływ, taki trochę „na próbę”, ale szybko okazało się, że to strzał w dziesiątkę i nikogo do takich przedsięwzięć nie trzeba długo namawiać. 19 maja MOSiR zorganizował spływ rzeką Wieprz na odcinku Szczekarków – Serock (25 km), a 15 oferowanych kajaków w dwa dni rozeszły się jak świeże bułeczki.

 

Świetne wyniki pływaków z SOSW

Michał Maliszewski   
czwartek, 10 maja 2018 07:00

Zawodnicy na podium28-29.04.2018 w Łomiankach odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni-Razem”.  

W zawodach wzięły udział reprezentacje jedenastu województw. W kadrze województwa lubelskiego znaleźli się Mateusz Bujek i Jakub Kowalczyk, na co dzień trenujący w Uczniowskim Klubie Sportowym „Promień” Radzyń Podlaski.

 

„Technik – Orion” z ZSP - II runda 42 edycji Zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka

Michał Maliszewski   
środa, 09 maja 2018 07:00

Zawodnicy na podium28 kwietnia 2018 roku - 18 osobowa ekipa Klubu MULKS „Technik – Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawłą II w Radzyniu Podlaskim wzięła udział w II rundzie 42 edycji Zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka. Zawody rozegrano na olimpijskiej pływalni AQUA Lublin, Al. Zygmuntowskie 4. Zawodnicy startowali w seriach na 10 torach na basenie 25 m.

Zawody zostały rozegrane zgodnie z przepisami FINA i PZP. Obecnie Lubelski Okręgowy Związek Pływacki liczy 30 licencjonowanych klubów pływackich. Do startu zgłosiło się 454 zawodników z 26 klubów, w zawodach wystartował również klub z Ukrainy - Shola Sportowa Warash i kluby z Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Pływackiego.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 40