Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 10 grudnia 2023 imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Turniej mini piłki ręcznej dzieci

Wiesław Zienkiewicz   
czwartek, 16 listopada 2023 06:00

RozgrywkiUczniowski Klub Sportowy „Sprint” w Ulanie –Majoracie organizował w dniach 04-05.11.2023r. na obiektach i we współpracy z Zespołem Szkół w Ulanie-Majoracie Turniej Mini Piłki Ręcznej Dzieci.

Turniej skierowany był do dziewcząt i chłopców klas IV –tych. W pierwszym dniu turnieju rywalizowali chłopcy a w drugim dziewczęta. W turnieju występowały drużyny z dwóch województw: lubelskiego i mazowieckiego. Gminę Ulan-Majorat reprezentował UKS „Sprint” w Ulanie-Majoracie oraz SP Sobole. Nasze zawodniczki i zawodnicy dzielnie rywalizowali z większymi i bardziej doświadczonymi ośrodkami piłki ręcznej. W bezpośredniej rywalizacji mieli możliwość porównania swoich umiejętności technicznych i taktycznych na boisku z MKS Lublin, KMKS Kraśnik, UKS „Jedynka” Łuków, MKS „Pogoń” Siedlce i SP Sobole. W turnieju uczestniczyło 11 drużyn, 122 osoby (72 dz. + 50 chł.)

 

Najlepsi byli chłopcy z Puław, a dziewczęta z Ulana-Majoratu

Wiesław Zienkiewicz   
czwartek, 12 października 2023 05:00

StatuetkiUczniowski Klub Sportowy „Sprint” w Ulanie –Majoracie organizował w dniach 07-08.10.2023 r. na obiektach i we współpracy z Zespołem Szkół w Ulanie-Majoracie Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

Honorowy patronat nad imprezą sprawował Wójt Gminy Ulan-Majorat Jarosław Koczkodaj. Turniej skierowany był do dziewcząt i chłopców klas VI –tych. W pierwszym dniu turnieju rywalizowali chłopcy a w drugim dziewczęta. W turnieju występowały drużyny z dwóch województw: lubelskiego i mazowieckiego. Gminę Ulan-Majorat oraz Powiat Radzyński reprezentował UKS „Sprint” w Ulanie-Majoracie. Nasze zawodniczki i zawodnicy dzielnie rywalizowali z większymi i bardziej doświadczonymi ośrodkami piłki ręcznej.

 

Turniej mini piłki ręcznej dzieci

Wiesław Zienkiewicz   
poniedziałek, 02 października 2023 05:00

TurniejUczniowski Klub Sportowy „Sprint” w Ulanie –Majoracie organizował w dniach 23-24.09.2023r. na obiektach i we współpracy z Zespołem Szkół w Ulanie-Majoracie Turniej Mini Piłki Ręcznej Dzieci.

Honorowy patronat nad imprezą sprawował Wójt Gminy Ulan-Majorat Jarosław Koczkodaj. Turniej skierowany był do dziewcząt i chłopców klas V –tych. W pierwszym dniu turnieju rywalizowali chłopcy a w drugim dziewczęta. W turnieju występowały drużyny z dwóch województw: lubelskiego i mazowieckiego. Gminę Ulan-Majorat reprezentował UKS „Sprint” w Ulanie-Majoracie, ponadto z powiatu radzyńskiego wystąpiła jeszcze drużyna SP w Żabikowie. Nasze zawodniczki i zawodnicy dzielnie rywalizowali z większymi i bardziej doświadczonymi ośrodkami piłki ręcznej.

 

Dziewczęta z Ulana awansowały do finału wojeówdzkiego

Wiesław Zienkiewicz   
piątek, 14 kwietnia 2023 05:00

DrużynaPodopieczne trenera Jarosława Mazurka w asyście trenera Wiesława Zienkiewicza awansowały do finału wojewódzkiego w piłce ręcznej dziewcząt (klasa VIII i VII) rozgrywanego w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2022/23” - wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych.

13 kwietnia w Szkole Podstawowej Nr 1 w Łukowie spotkały się najlepsze drużyny z pięciu powiatów rejonu Biała Podlaska /(obszar dawnego województwa bialskopodlaskiego plus powiat łukowski). Powiat radzyński reprezentowała Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ulanie-Majoracie, łukowski – SP Nr 1 w Łukowie, Biała Podlaska (miasto) - SP Nr 3 Biała Podlaska, Biała Podlaska (powiat) - SP Piszczac, powiat parczewski – SP Kodeniec.

 

W Ulanie grali w szczypiorniaka

Wiesław Zienkiewicz   
czwartek, 09 marca 2023 06:00

MeczUczniowski Klub Sportowy „Sprint” we współpracy z  Zespołem  Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie w dniach  03 – 05.03.2023 r.  organizował  X Międzynarodowy – XX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

W turnieju udział wzięły 22 zespoły.

Rurniej rozgrywano w 2 kategoriach:

 

FINAŁ Mistrzostw Szkół Województwa Lubelskiego w Pływaniu

Joanna Jaszcz - Dębska   
środa, 21 grudnia 2022 06:00

Nasze pływaczkiWychodząc naprzeciw potrzebom i zainteresowaniom młodzieży, po dwóch latach pandemii I LO w Radzyniu Podlaskim, jako jedyna szkoła w powiecie wzięła udział w sportowych zawodach pływackich organizowanych w ramach IMPREZ SPORTOWYCH WCHODZĄCYCH W SKŁAD OGÓLNOPOLSKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ w roku szkolnym 2022/2023.

Głównym założeniem współzawodnictwa jest wsparcie rozwijającej się młodzieży w jej prawidłowym rozwoju biologicznym, wdrożenie do zdrowego stylu życia, odniesienie sukcesu na miarę swoich możliwości, umożliwienie udziału w różnych formach współzawodnictwa sportowego.  

 

Sztafeta z LO zdobyła złoto w pływaniu

Joanna Jaszcz - Dębska   
sobota, 10 grudnia 2022 11:00

Radzyńska sztafeta7 grudnia 2022 roku w Białej Podlaskiej odbyła się Licealiada w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców - Mistrzostwa Rejonu (1/2 Finału Wojewódzkiego).

Wzięła w nich udział wyselekcjonowana po eliminacjach powiatowych grupa młodzieży z I LO w Radzyniu Podlaskim. Pierwszy od 3 lat po pandemii występ w zawodach rangi 1/2 Finału Wojewódzkiego okazał się historycznym sukcesem. Sztafeta dziewcząt w składzie: Eliza Gomółka, Martyna Muniowska, Natalia Niewęgłowska, Agata Szczuchniak, Sofiia Kazmirchuk, Wiktoria Madej po raz pierwszy w historii I LO w Radzyniu Podlaskim stanęła na najwyższym stopniu podium i zdobyła złoty medal.

Cztery pierwsze dziewczęta ze składu sztafety to zawodniczki trenowane od wielu lat przez trenerów Joannę i Jacka Dębskich.

 

Ponad 90 osób płynęło w II Mityngu Pływackim z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Jacek Dębski   
czwartek, 17 listopada 2022 06:00

Uczestnicy14 listopada 2022 roku wychowankowie Akademia Pływania Jacek Dębski pragnąc uczcić 104 rocznicę odzyskania niepodległości wzięli udział w II Mityngu Pływackim z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Impreza miała wymiar symboliczny. Każdy z uczestników biorący udział w Sztafecie Niepodległości przepłynął dowolnym stylem jedną długość pływalni, grupy doskonalenia pływania 25 m, grupy nauki pływania długość basenu rekreacyjnego.

 

Jakub Szczerba trzeci na świecie!

Mariusz Szczygieł   
sobota, 12 listopada 2022 12:00

Jakub Szczerba / foto: FacebookJakub Szczerba wywalczył wczoraj trzecie miejsce na Mr. Universe WPF w Kulturystce i Fitness w Belgii.

- Dzisiaj Dzień Niepodległości, więc tym bardziej się cieszę, że zdobyłem medal dla kraju - pisze na swoim fejsbukowym profilu Jakub. A tuż przed wylotem do Brukseli pisał tak - Na zawody zawsze jadę z myślą o zwycięstwie, ale są to poważne zawody. Będą najlepsi zawodnicy z różnych państw, więc nawet wejście do TOP 6 będzie sukcesem. Jak zawsze dam z siebie wszystko! Nieważne skąd pochodzisz. Ważne dokąd zmierzasz. LRA. 

Brawa dla Jakuba!

 

UKS SPRINT Ulan-Majorat ma już 25 lat!

Wiesław Zienkiewicz   
sobota, 01 października 2022 13:00

Jubileusz 25–lecia UKS SPRINT Ulan-Majorat11 września 2002 roku odbyły się uroczyste obchody jubileuszu Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sprint”.

Uroczystość licznie zgromadziła byłych i obecnych zawodników i zawodniczki, godnie reprezentujących w minionych latach Klub i Ulan-Majorat na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Ulan-Majorat Jarosław Koczkodaj. Swoją obecnością wydarzenie uświetnili: Poseł na Sejm RP Sławomir Skwarek, Prezes Lubelskiego Związku Piłki Ręcznej ds. sportowych Artur Witkowski, Prezes Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Tadeusz Więcek, a także zarząd powiatu radzyńskiego: Starosta - Szczepan Niebrzegowski, wicestarosta Michał Zając, Grzegorz Kowalczyk. Uczestnicy jubileuszu mieli możliwość zapoznania się z historią, działalnością, i sukcesami Klubu, a także przywołać wspomnienia z pomocą prezentacji multimedialnej i wystawy archiwalnych materiałów.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 48
noimage
Łóżko rehabilitacyjne elektryczne
wtorek, 28 listopada 2023
Sprzedam Mazda 3, pierwszy wÅaÅciciel
Sprzedam Mazda 3, pierwszy właściciel
niedziela, 03 grudnia 2023
noimage
Usługi w zakresie BHP
środa, 29 listopada 2023