Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 marca 2024 imieniny: Kunegundy, Maryny, Tycjana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

W Ulanie grali w szczypiorniaka

Wiesław Zienkiewicz   
czwartek, 09 marca 2023 06:00

MeczUczniowski Klub Sportowy „Sprint” we współpracy z  Zespołem  Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie w dniach  03 – 05.03.2023 r.  organizował  X Międzynarodowy – XX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

W turnieju udział wzięły 22 zespoły.

Rurniej rozgrywano w 2 kategoriach:

  • Kategoria dzieci/dziewczęta – rocznik 2010/2011
  • Kategoria dzieci/chłopcy – rocznik 2010/2011

Na hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Ulanie – Majoracie rozegrano – 63 mecze

Łączny czas czystej gry wyniósł 38 godz.

Wystąpiły drużyny z trzech województw- 22 zespoły z 13 klubów sportowych  

  • Mazowieckie: UKS „Wilanowia” Warszawa1, UMKS „Orlęta” Zwoleń 2, MKS „Pogoń” Siedlce2, UKS „19” Winnica1, SP „Jedynka” Przysucha1, UKS „Niedźwiadek” Węgrów2,
  • Podlaskie: KPR Białystok 2,
  • Lubelskie: SP 2 Łuków 1, UKS „Bursa” Puławy 2, UKS „16” Lublin1, MKS „Padwa” Zamość 1, UKS „Jedynka” Łuków2,UKS „Sprint” Ulan- Majorat 2

oraz 2 drużyny z / Ukrainy / ŁUCK i UŻGOROD

Zawodnicy

Liczba uczestników  turnieju – 335 (311 zawodników/zawodniczek + 24 trenerów).

Liczba osób obsługujących zadanie – 23  (6+ 6 + 4 + 3  + 3 + 1).

Liczba bramek  zdobytych – 2832.

Wszystkie zespoły otrzymały:

  • puchary
  • dyplomy,
  • koszulki okolicznościowe,
  • medale  okolicznościowe

Wręczono nagrody indywidualne dla najlepszego

  • strzelca
  • bramkarza
  • zawodnika w poszczególnych kategoriach wiekowych
  • nagrody dla najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach.

Turniej miał na celu:

– popularyzację piłki ręcznej,

– zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu,

– promocję regionu,

– dostarczenie radości ze współzawodnictwa,

– wyłonienie najlepszych zespołów,

– integrację środowiska sportowego.

  • Kategoria dzieci – dziewczęta / rocznik 2010/2011

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

XII miejsce-  UKS „Bursa” Puławy

XI miejsce – KPR Białystok I

X miejsce – SP Nr 2 Łuków

IX miejsce – UKS „Jedynka” Przysucha

VIII miejsce – UMKS „Orlęta” Zwoleń

VII  miejsce – KPR Białystok II

VI miejsce   – Użgorod / Ukraina /

V miejsce   – UKS „Jedynka” Łuków

IV miejsce   – UKS  „Sprint” Ulan-Majorat

III miejsce   – UKS „Niedźwiadek” Węgrów

II miejsce   –  UKS „19” Winnica

I miejsce   – MKS „Pogoń” Siedlce

NAJLEPSZA  ZAWODNICZKA turnieju w kategorii dzieci/dziewczęta – Patrycja Szczepanik  z MKS „Pogoń” Siedlce.

NAJLEPSZA BRAMKARKA turnieju w kategorii dzieci/ dziewczęta- Maja Staniszewska  z  UKS „19” Winnica.

NAJLEPSZY  STRZELEC turnieju  w roczniku 2010/2011 – Karolina Mączyńska  z  UKS „19” Winnica.

Najlepsze  zawodniczki z poszczególnych drużyn w kategorii dzieci – rocznik 2010 i mł.:

UMKS „Orlęta” Zwoleń  –  Weronika Smorągiewicz        

UKS „19” Winnica  – Julia Kobrzyńska        

KPR Białystok I –  Klaudia Adamska

KPR Białystok II  – Karolina Vlos                 

UKS „Jedynka” Łuków  –  Hanna Muszyńska

SP Nr 2 Łuków – Anna Bielecka

MKS „Pogoń” Siedlce – Julia Fiuk

UKS „Bursa” Puławy – Wiktoria Teper   

UKS „Sprint”  Ulan – Majorat – Justyna Chojnowska     

UKS  „Jedynka” Przysucha – Nikola Wiprzycka

UKS „Niedźwiadek” Węgrów – Peca Szofia

  • Kategoria dzieci – chłopcy / rocznik 2010/2011

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

X miejsce   –      Łuck / Ukraina /

IX miejsce   –     MKS „Pogoń” Siedlce

VIII miejsce   – UKS „Sprint” Ulan-Majorat

VII miejsce   –   UKS „Jedynka” Łuków

VI miejsce   –     UKS „Gimnazjum 16 ” Lublin

V miejsce   –      UKS „Bursa” Puławy

IV miejsce   –     MKS „Padwa” Zamość

III miejsce   –     UMKS „Orlęta” Zwoleń

II miejsce   –      UKS „Niedźwiadek” Węgrów

I miejsce   –       UKS „Wilanowia” Warszawa

NAJLEPSZY  ZAWODNIK turnieju w kategorii dzieci  – Kacper Osiński z UKS „Wilanowia” Warszawa.

NAJLEPSZY BRAMKARZ  turnieju –  Oliwier Rudnik  z UKS „Niedźwiadek”  Węgrów.

KRÓL STRZELCÓW turnieju w roczniku 2010 i mł. – Antoni Goluch z UKS „Bursa” Puławy.

Najlepsi  zawodnicy z poszczególnych drużyn w kategorii dzieci / chłopcy – rocznik 2010 i mł.:

UKS „Bursa” Puławy  –  Krzysztof Goluch

UKS „Wilanowia” Warszawa  –  Mateusz Tlak

UKS „Gimnazjum 16” Lublin –   Kazimierz Kowalski

MKS „Pogoń” Siedlce – Michał Jaworski

UKS „Jedynka” Łuków – Jakub Grzywacz

MKS  „Padwa” Zamość –  Gabriel Czochra

UKS „Niedźwiadek” Węgrów  – Kacper Kurkus

UKS „Sprint” Ulan-Majorat – Grzegorz Ostrzyżek

Łuck / Ukraina / –  Anton Ustiak

Sponsorzy i instytucje wspierające:

X Międzynarodowy – XX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt  i Chłopców organizowany  przez Uczniowski Klub Sportowy „Sprint „ przy współpracy Zespołu Szkół w Ulanie-Majoracie wspierany był ze środków :

  • GMINY ULAN-MAJORAT,
  • POWIATU RADZYŃSKIEGO,
  • URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO,
  • LUBELSKI ZWIĄZEK PIŁKI RECZNEJ,
  • BANK SPÓŁDZIELCZYW RADZYNIU PODLASKIM,
  • PIOTR I AGNIESZKA KOWALSCY – FIRMA „LANIER”,
  • SPÓŁDZIELCZA MLECZARNIA „SPOMLEK” W RADZYNIU PODLASKIM,
  • PIOTR  WADAS – USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE,
  • LUBELLA  LUBLIN,
  • RADOSŁAW ŻUŁAWSKI – „KINE-SPORT”,
  • MIROSŁAW  IZDEBSKI – OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW,
  • ANDRZEJ KOŃKA – USŁUGI TRANSPORTOWE,
  • HENRYK NIEWĘGŁOWSKI – USŁUGI  TRANSPORTOWE,
  • DANIEL KRÓL – STACJA PALIW „SOBOLEX”,
  • GRZEGORZ LENARD – PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA „LEVET”,
  • ECO IZOLACJE – SEBASTIAN ŻĄDEŁEK, DANIEL OSIAK,  ROBERT SZCZĘŚCIWILK,
  • ARKADIUSZ SKWARA – A.S.DACH,
  • GRZEGORZ KOWALCZYK – RADNY POWIATU RADZYŃSKIEGO,
  • LESZEK LIPIŃSKI – RADNY GMINY ULAN-MAJORAT,
  • BOGDAN MALISZEWSKI – RADNY GMINY ULAN-MAJORAT,
  • SŁAWOMIR MAZUREK – RADNY GMINY ULAN MAJORAT,
  • KRZYSZTOF ZIENKIEWICZ – RADNY GMINY ULAN-MAJORAT,
  • MARIUSZ ZALEWSKI – RADNY GMINY ULAN-MAJORAT,
  • ZBIGNIEW ZBOROWSKI – RADNY GMINY ULAN-MAJORAT,
  • ROBERT ŚWIDERSKI – OGRODZENIA, BRAMY, BALUSTRADY,
  • AGNIESZKA I TOMASZ NIEBRZEGOWSCY,
  • ZBIGNIEW DĄBROWSKI – USŁUGI TRANSPORTOWE.

Zarząd klubu UKS „SPRINT” Ulan – Majorat  serdecznie dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli, instytucjom, sponsorom  i indywidualnym ofiarodawcom, rodzicom i sympatykom klubu, którzy wsparli nasze działania  przy organizacji X Międzynarodowego – XX Ogólnopolskiego  Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

230309-reczna-01230309-reczna-02230309-reczna-03230309-reczna-04230309-reczna-05230309-reczna-06230309-reczna-07230309-reczna-08230309-reczna-09230309-reczna-10230309-reczna-11230309-reczna-12230309-reczna-13230309-reczna-14230309-reczna-15230309-reczna-16230309-reczna-17230309-reczna-18230309-reczna-19230309-reczna-20230309-reczna-21230309-reczna-22230309-reczna-23230309-reczna-24230309-reczna-25230309-reczna-26230309-reczna-27230309-reczna-28230309-reczna-29230309-reczna-30230309-reczna-31230309-reczna-32230309-reczna-33230309-reczna-34230309-reczna-35230309-reczna-36230309-reczna-37230309-reczna-38230309-reczna-39230309-reczna-40230309-reczna-41230309-reczna-42230309-reczna-43230309-reczna-44230309-reczna-45230309-reczna-46230309-reczna-47230309-reczna-48230309-reczna-49230309-reczna-50230309-reczna-51230309-reczna-52230309-reczna-53230309-reczna-54230309-reczna-55230309-reczna-56230309-reczna-57230309-reczna-58230309-reczna-59230309-reczna-60230309-reczna-61230309-reczna-62

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Åóżko rozkÅadane
Łóżko rozkładane
sobota, 24 lutego 2024
noimage
Wyposżenie mieszkania .
czwartek, 22 lutego 2024