Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 15 sierpnia 2020 imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Zbiórka żywności CARITAS

Karol Niewęgłowski   
wtorek, 23 listopada 2010 16:40

caritas

Nie bądź obojętny, pomóż potrzebującym - takie hasło przyświeca tegorocznej zbiórce żywności organizowanej przez CARITAS działający przy parafii Świętej Trójcy w Radzyniu Podlaskim.

 

Oto kilka słów kierowanych do mieszkańców Radzynia i powiatu radzyńskiego:

"Zwracamy się z prośbą do mieszkańców Radzynia Podlaskiego o wzięcie udziału w zbiórce żywności, która zostanie przeprowadzona w dniach 26 - 27 listopada 2010 roku. Zbiórkę będziemy przeprowadzać od godziny 8.oo do 20.oo w następujących sklepach: Lidl, Tesco, Topaz, Biedronka (ul. Lubelska i Warszawska), Delikatesy Centrum Axel (ul. Chmielowskiego), Elfik (ul. Zabielska) oraz Lux (ul. Ostrowiecka).

Adresatami zbiórki są podopieczni Parafialnego zespołu Caritas w Radzyniu Podlaskim. Osoby biorące udział w akcji to wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas oraz uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Każdy w wolontariuszy posiadać będzie identyfikator z imieniem i nazwiskiem. Podobnie jak podczas poprzedniej zbiórki wystawiony zostanie kosz z logo Caritas do którego klienci będą mogli składać dary na rzecz potrzebujących.

Dziękujemy za wszelką pomoc w realizacji tego dzieła."

 

Komentarze  

 
#1 Jaśorleta123 2010-11-24 12:05
Polityka bez pieniędzy jest tylko sloganem.Właśnie taką politykę prowadzi p. Jerzy Ręmbek.
 
 
#2 RE: Zbiórka żywności CARITASke? 2010-11-24 12:25
już ci *** miejsca brakuje pod "politycznymi" newsami?
aż się k*#/ sama na usta ciśnie...
 
 
#3 potrzebujący kim sądelenwika123 2010-11-24 14:55
Znam wielu z tych potrzebujących ,którzy idą po dary , wielu z nich powodzi się o wiele lepiej niż potencjalnym darczyńcom.Więc wy ludzie na emeryturach, czy zarabiający mniej nie dajcie się zwieść i kupcie coś dla siebie,albo nie składajcie datków do koszyczka kościelnego
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.