Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Ks. Mariusz Baran | | środa, 17 grudnia 2014 08:00 | W przyszłą niedzielę (21 grudnia) o godz. 15.00 w parafii Trójcy Św. w Radzyniu Podlaskim odbędzie się Msza św. dla uczestników Pieszej Podlaskiej Pielgrzymki na Jasną Górę – grupy 15a.
10 minut przed Mszą św. będzie śpiewana Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe. Zapraszamy wszystkich pielgrzymów również tych, którzy pielgrzymowali duchowo. | |
| Michał Maliszewski | | środa, 17 grudnia 2014 08:00 | Na ostatniej sesji Rady Powiatu wybrano zastępców przewodniczącego Rady Powiatu oraz zarząd powiatu.
Na stanowiska zastępców przewodniczącego zaproponowano trzech kandydatów: Mirosława Bartosia, Zofię Helenę Goławską oraz Adama Jana Świcia. Radni zagłosowali następująco: Bartoś otrzymał 12 głosów popierających, Goławska 9 głosów, natomiast Świć 10 głosów za jego kandydaturą. W związku z powyższym na stanowisko wiceprzewodniczących Rady Powiatu radzyńskiego zostali wybrani Mirosław Bartoś i Adam Jan Świć. | | Ks. Mariusz Baran | | wtorek, 16 grudnia 2014 08:00 | Wolność jest w nas, a błądzić jest rzeczą ludzką, dlatego nie zawsze ten dar umiemy wykorzystać.
Dzisiejszy zabiegany świat zniewala. Każe biec, gonić, ścigać się ze wskazówkami zegarka. 19 grudnia o godz. 18:00 w parafii Trójcy Świętej odbędzie się msza o uzdrowienie i uwolnienie. Zwolnij. Odetchnij. Daj działać temu, który "ukształtował cię w łonie matki i znał cię, nim przyszedłeś na świat". | | | Samorząd Uczniowski i opiekunowie E. Marzec i K. Czarniak | | wtorek, 16 grudnia 2014 08:00 | W Szkole Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim 10 grudnia podczas spotkań z rodzicami odbył się kolejny kiermasz przedświąteczny.
Tym razem można było dokonać zakupu przepięknych kartek świątecznych wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Niektóre kartki, dzieci tworzyły na lekcjach, część wykonano podczas zajęć plastycznych prowadzonych przez nauczycielkę naszej szkoły Teresę Merc, a część w czasie sobotnich warsztatów plastycznych dla dzieci i ich rodziców prowadzonych przez pracownice Dziennego Środowiskowego Domu Samopomocy w Radzyniu Podlaskim Agnieszkę Gil, Hannę Stępniak i Aleksandrę Sałatę. | | Michał Maliszewski | | poniedziałek, 15 grudnia 2014 22:23 | Na radzyńskiej obwodnicy została uruchomiona sygnalizacja świetlna.
Od dzisiejszego dnia przejeżdżający przez skrzyżowanie ulicy Warszawskiej z drogą krajową nr 19 (przy Nadleśnictwie) mogą już korzystać z pierwszej sygnalizacji świetlnej w naszym mieście. Przestrzegamy, by nie jeździć na pamięć. Robiąc zdjęcia zauważyliśmy, że nie wszyscy kierowcy przejeżdżający przez to skrzyżowanie dostrzegli, że sygnalizacja już działa. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 1341 1342 1343 1344 1345 1346 1347 1348 1349 1350 następna > ostatnia >>
|
| Strona 1347 z 1876 |