Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| REKLAMA | | piątek, 11 września 2015 07:00 | Już na początku trzeba przyznać, że swoją karierę sobie po prostu wytańczył.
Dzisiaj mamy okazję porozmawiać z Grzegorzem Demuchą, który w środowisku radzyńskich amatorów tańca jest bardzo dobrze znany. Razem z Marcinem Snuzikiem – również znanym w naszym powiecie - założyli LCIT – Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych. Grzesiek śmiało twierdzi, że każdego można nauczyć tańczyć i cały czas to udowadnia: prowadzi lekcje dla dorosłych i dla dzieci, w grupach i w parach, a nawet pojedynczo i zawsze z efektami! Warto wspomnieć, że bohater dzisiejszego wywiadu był wicemistrzem tańca towarzyskiego w stylu latynoamerykańskim i mistrzem Polski latynoamerykańskich formacji tanecznych. Dziś powiedział nam kilka słów o sobie i o swojej firmie. Zachęcamy do przeczytania krótkiego wywiadu właśnie z nim. | |
| Michał Maliszewski | | czwartek, 10 września 2015 07:00 | Grupa Nieformalna KREATYWNI i OSP Borki zapraszają na otwarcie terenu rekreacyjnego nad rzeką Bystrzycą w miejscowości Borki powstałego w wyniku realizacji projektu WYJDŹ Z DOMU.
Otwarcie nastąpi 11.09.2015r. o godzinie. 16:00. W programie: mecz inauguracyjny w siatkówkę plażową o puchar Wójta Gminy Borki i Działaj Lokalnie, ognisko integracyjne, wata cukrowa dla najmłodszych i inne atrakcje. Zachęcamy! | | Michał Maliszewski | | czwartek, 10 września 2015 07:00 | Z tej okazji 13 września w radzyńskim basenie czeka na Was mnóstwo atrakcji.
Przede wszystkim bilety są bez ograniczenia czasowego, a każdy uczestnik bierze udział w losowaniu nagród. Od godziny 13.00 do 16.00 będzie można skorzystać z bezpłatnego pomiaru tkanki tłuszczowej oraz zrobić sobie zdjęcie pod wodą – za 10 złotych. Te i wiele innych atrakcji czeka na Was już w niedzielę! Zapraszamy! | | | Michał Maliszewski | | czwartek, 10 września 2015 07:00 | 
Mimo, że radzyński basen jest dumą radzynian to jednak nie przekłada się na liczbę korzystających z tego dobrodziejstwa na co dzień. Władze miasta stwierdziły, że dużym udogodnieniem dla klientów będzie utworzenie miejsc parkingowych, ponieważ w roku szkolnym zaparkowanie auta przy pływalni graniczy z cudem. Tuż za budynkami MOSiR-u i ZSP, przy ulicy Korczaka znajduje się duży, niezagospodarowany teren, gdzie można było parkować jedynie przy dobrej pogodzie. Burmistrz Jerzy Rębek zdecydował by stworzyć tam parking o utwardzonym podłożu. | | REKLAMA | | środa, 09 września 2015 09:23 | Szanowni Państwo, byli pracownicy, minęło już wiele lat, kiedy był Pan/i aktywnym pracownikiem naszego Zakładu, a mianowicie Podlaskiej Spółdzielni Pracy Zakłady Mechaniczne, a obecnie Górniczej Fabryki Narzędzi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Radzyniu Podlaskim.
Piszę ten list w celu podziękowania za wkład wniesiony przez Pana/ią w rozwój naszego Zakładu jak również wyrażenie mojego szacunku dla Pana/i. W początkowych latach swej działalności, jak Pan/i pamięta, zakład świadczył usługi ślusarskie, remontowe, mechaniczne. Z upływem czasu, następowała ewolucja zakładu, która przyczyniła się do przekształcania i rozbudowy jak również zakład zmieniał swoją nazwę. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 1249 1250 następna > ostatnia >>
|
| Strona 1245 z 1876 |