Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 5 kwietnia 2026 imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny

Już niedługo otwarcie FitParku!

REKLAMA   
czwartek, 21 kwietnia 2016 07:00

W tym miejscu za kilka tygodni powstanie FitPark!FitPark to pierwsze miejsce w Radzyniu, w którym kompleksowo zadbasz o swoją sprawność fizyczną, sylwetkę i samopoczucie.

Profesjonalizm, pasja i doświadczenie to nasze największe wartości. Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia. Pragniemy stworzyć radzynianom przestrzeń, w której zadbają o swoje zdrowie, wygląd i naładują się pozytywną energią. Wykfalifikowana kadra trenerska zapewni opiekę, bezpieczeństwo oraz optymalne efekty treningów siłowych i aerobowych.

FitPark będzie mieścił się przy ul. Sitkowskiego 1. Sąsiedztwo pięknego krajobrazu – Pałacu Potockich, umili trening klientom, a duży metraż lokalu zapewni komfort ćwiczącym.

Logo FitPark

Profesjonalna siłownia to nie jedyna z usług, jaką zaoferuje FitPark. Po treningu każdy będzie mógł zrelaksować się w saunie lub skorzystać z pomocnych w procesie dbałości o zdrowie usług masażysty. Również porady dietetyczne pozwolą całościowo zadbać o swój organizm oraz dostosować jadłospis i trening do swoich potrzeb. Troszcząc się o ciało, inwestujesz w swoją przyszłość!

O terminie otwarcia poinformujemy niebawem!

Zachęcamy do śledzenia nas na facebooku: https://www.facebook.com/FitPark-485704364969387/?fref=ts

 

W tym miejscu za kilka tygodni powstanie FitPark!

 
noimage
praca na produkcji
czwartek, 26 marca 2026
noimage
Poker
niedziela, 22 marca 2026
Kuchenka mikrofalowa Toshiba
Kuchenka mikrofalowa Toshiba
środa, 25 marca 2026