Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 maja 2020 imieniny: Filipa, Pauliny, Marianny - DZIEŃ MATKI
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Okularium rozpoczyna sezon na badanie wzroku w plenerze!

REKLAMA   
sobota, 02 czerwca 2018 07:00

OxysW dniach 5-6 czerwca salon optyczny Okularium zaprasza wszystkich mieszkańców Radzynia Podlaskiego i okolic do skorzystania z bezpłatnego przesiewowego badania wzroku.

Badania będą się odbywać w dużym czerwonym namiocie na parkingu przy Parafii pw. Świętej Trójcy w Radzyniu Podlaskim. W godz. 10-15 będziecie mogli sprawdzić w nim swój wzrok i otrzymać fachową poradę w zakresie profilaktyki wad wzroku oraz dostępnych sposobów ich korekcji. Każda osoba, która skorzysta z komputerowego badania wzroku w namiocie, otrzyma zaproszenie na kompleksowe badanie wzroku w warunkach gabinetowych i kupon rabatowy o wartości 100 zł na zakup dowolnych okularów korekcyjnych.

Badanie kompleksowe będzie można wykonać nawet tego samego dnia w salonie optycznym Okularium w Radzyniu Podlaskim przy ul. Ostrowieckiej 3. Tego typu akcje zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszego miasta, więc jeśli nie uda Wam się zbadać wzroku tego samego dnia, będziecie mogli zapisać się na przyszły termin. Badanie w gabinecie będzie przeprowadzone przez specjalistę korekcji wad wzroku – optometrystę i obejmie ono określenie aktualnej ostrości widzenia oraz wymaganej korekcji okularowej. Po takim badaniu pozostaje już tylko wybrać swoje idealne okulary i wykorzystać na ich zakup zniżkę – przypominamy, że to aż 100 zł!

Doradcy Klienta wraz ze specjalistami korekcji wad wzroku z salonu optycznego Okularium w Radzyniu Podlaskim gorąco wszystkich zapraszają do czerwonego firmowego namiotu, który znajdziecie 5 i 6 czerwca na parkingu przed Kościołem pw. Świętej Trójcy.

Przypominamy, że jeszcze tylko do 15 czerwca trwa kampania promocyjna na okulary korekcyjne z oprawą marki Oxys i nowoczesnymi światłoczułymi soczewkami Transitions Signature – komplet już od 444 zł. To rozwiązanie zapewni Tobie i Twoim oczom idealne widzenie w każdym warunkach oświetleniowych. Po szczegóły promocji i więcej informacji na temat samego produktu kierujemy Państwa oczywiście do Okularium w Radzyniu Podlaskim.

Oxys

Salon optyczny Okularium

Ul. Ostrowiecka 3

21-300 Radzyń Podlaski

Tel. 83 352 02 81

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/