Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 12 sierpnia 2020 imieniny: Klara, Lech, Julian

Jerzy Rębek odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Michał Maliszewski   
wtorek, 30 maja 2017 07:00

Wspólne zdjęcieW poniedziałek, 29 maja 2017 roku w Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe za zasługi w działalności społecznej, samorządowej oraz na rzecz społeczności lokalnej.

- Dziękuję za tę służbę dla swoich, dla tych najbliższych, dla sąsiadów, współmieszkańców, dla swojej gminy, powiatu, województwa, regionu, ale dziękuję także, że poprzez tę służbę czynnie uczestniczycie państwo w budowaniu potencjału dowodzenia Rzeczypospolitej, czyli nas wszystkich - mówił Prezydent RP. Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Andrzej Duda nadał odznaczenia państwowe osobom zasłużonym dla w działalności na rzecz rozwoju samorządu terytorialnego w Polsce.

Podczas uroczystości Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju samorządu terytorialnego, za działalność społeczną i publiczną, za osiągnięcia w pracy samorządowej został odznaczony między innymi burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek.

- To dla mnie duże wyróżnienie, a zarazem uznanie mojej pracy na rzecz Radzynia Podlaskiego. Dziękuję wszystkim, z którymi mam przyjemność współpracować dla dobra naszej małej Ojczyzny. To wyróżnienie jest też dla Was! - napisał po uroczystości na swoim facebookowym profilu burmistrz Radzynia.

Gratulujemy!

 

 

Odznaczenie

Żródło: prezydent.pl

 

 

Komentarze  

 
#21 KORYTO Plycizna plynaceIle DzisiajRP 2017-05-31 09:03
Miras78 z odbiorem, co sie tak pucujesz. Skoncz te gorzkie zale. Prawda jest taka ze KORYTEM rzadza swinie co u niego stoja. Skoro nie ma KORYTA to po co te nominacje, nalezy zrobic konkurs a prace dostanie ten ktory jest najlepszy, ma kompetencje, moze wyksztalcenie, moze zna jezyki bo moga sie przydac itd a nie jakis kniaz co pare klas skonczyl ale w rodzinie ma dobrze protegowanych panow z wasem czesto ze starej ekipy KOMUCHOW. Widzac to co sie dzieje w miescie wyjechalem jakies 20 lat temu i to byla dobra decyzja bo calkiem niezle mi idzie. Zyczylbym sobie wrocic za jakis czas i moc pogonic bande skomuszalych panow z wasem ze starej nomenklatury.
Na dzis dzien nie wiem kto jest wlascicielem, ale wiadomo powszechnie kto byl jak go dziwnie SPRYWATYZOWANO a o rzekomej prywatyzacji wiedzieli tylko ci co mieli wiedziec a jak juz przejeto to nagle upubliczniono wlasciciela.
Miras78 powiem ci jeszcze jedno: jakis rok czy dwa temu bylem wyrobic sobie dowod. Urzedniczka tez jak ze skansenu. Czulem sie troche tak ze to ja tam bylem dla niej a nie ona dla mnie. Jakies prikazy, sformalizowany podstarzaly babsztyl nie potrafiacy szybko zalatwic sprawy. W sumie to tego poranka mialem ogromnego kaca bo dzien wczesniej popilem wiec kazde czekanie mi sie dluzylo, ale potem jak troche odzylem to pomyslalem ze to dobrze ze pochlalem dzien wczesniej bo chyba bym tej skomuszalej manierami typowy nie ogarnal. Czasami sie nie dziwie tym mlodym ze wyjezdzaja z miasta widzac taka obsluge i jak sie ich traktuje a nie mowiac juz o znalezieniu sobie pracy. Stanowiska te co placa obsadzone sa ludzmi z plecami bez znaczenia czy taka osoba cos potrafi czy nie, nawet lepiej jak niewiele bo wiecej ciemnogrodowi kitu mozna wsadzic.
Panie Miras masz juz prawie 40 na karku - przejzyj na oczy bo byc moze krecisz sie w srodowisku tych od koryta i wielu rzeczy nie zauwazasz lub nie chcesz zauwazyc.
 
 
#22 Bravo Panie Burmistrzu!!malesa 2017-05-31 11:18
Gratulacje Panie Burmistrzu!!!!

Proszę sie nie przejmować komentarzami negatywnymi.Każdy w Radzyniu wie kto wypisuje i komu żal (...) ściska!!!

Czy jaki kolwiek i kiedykolwiek Burmistrz Naszego miasta dostał odznaczenie lub wyróżnienie???chyba że ja nie pamiętam a tu proszę !!! Można Jeszcze raz Gratulacje , większość mieszkańców Radzynia jest z Panem Pozdrawiamy!!
 
 
#23 RE: Jerzy Rębek odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia PolskiOstryZenek 2017-05-31 12:16
Widze rodzina prezesa sie odezwala. Brawo. Wam na pewno sie polepszylo.
 
 
#24 Boisko przy jedynce77joanka 2017-05-31 13:33
A co myślicie o zdewastowaniu boiska ? Czy hala z tej strony wpisuje się w strefę zabytków skoro nawet zrezygnowano z asfaltu i dano kostkę ? Ciekawi mnie jeszcze czy nie szkoda było tak nowego i zadbanego boiska ?
 
 
#25 BOISKOOMEGA 3 2017-05-31 14:32
Dla obecnego jest mało ważne czy to nowe , czy zadbane. Ważnym jest , że " za pasem " WYBORY!!! I czym się ludziom zamydli oczy??? A no MEDALIK , HALA , SALA , KRZYŻ tu KRZYŻ tam ITP...
 
 
#26 @ MALESAOMEGA 3 2017-05-31 14:41
Nie rozumie zachwytu z Twojej strony . Owszem gdyby burmistrz był z innej opcji politycznej i dostał w " UZNANIU " takie odznaczenie , to wówczas byłoby coś i za COŚ . A tak? Można jedynie porównać to do czasów PRL-u. Tam każdy błazen dostawał przywieszki od "SWOICH" .
Pozdrawiam.
 
 
#27 Medale biorą tylko marionetkiKraków 2017-06-01 10:12
Opozycjonista odmawia orderu od niedouczonego prawnika Link:http://fakty.interia.pl/p olska/news-krzysztof-leski-odm owil-przyjecia-orderu-od-prezy denta-andrz,nId,2400406
 
 
#28 i co dalej ?for_sale 2017-06-01 11:19
Lizanie (...) że aż miło.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.