Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 30 marca 2017 imieniny: Amelii, Leonarda | 1867 - Kupno Alaski przez Stany Zjednoczone

Z Bedlna do Warszawy w 1 godzinę i 40 minut! Znamy rozkład jazdy!

Michał Maliszewski   
środa, 08 marca 2017 18:00

Przez Bedlno pojadą pociągi TLKWszystko wskazuje na to, że już 12 czerwca 2017 roku będziemy mogli wsiąść do pociągu na stacji Radzyń Podlaski (w Bedlnie Radzyńskim) i pojechać do Warszawy!

Zostały już tylko formalności. Uruchomienie radzyńskiej stacji uzależnione jest już od wykonania niezbędnych działań remontowych.

- Rozkład jazdy który przesłaliśmy jest propozycją rozkładu, który będzie obowiązywał od 12 czerwca 2017 r. – poinformował nas sekretarz Powiatu Radzyńskiego, Daniel Grochowski. - Pociągi mają zatrzymywać się na stacji Radzyń Podlaski po wykonaniu niezbędnych działań dostosowujących od strony technicznej stację położoną w Bedlnie Radzyńskim.

Działania te dotyczą głównie prac remontowych i zostały podzielone pomiędzy samorządy i PLK-Lublin. Do zadań samorządu powiatowego należy zapewnienie oznakowania dróg dojazdowych do stacji kolejowej – zakończył sekretarz.

W ciągu jednego dnia będziemy mieli możliwość dojechania do stolicy aż 6 razy. Pierwszy pociąg pojawi się o godzinie 6:13, dojedzie na godzinę 7:53, natomiast ostatni odjedzie z naszej stacji o 20:07, a już o godzinie 21:53 będzie w Warszawie. Po naszej linii będą kursowały pociągi pośpieszne TLK (Twoje Linie Kolejowe), podzielone na dwie klasy.

Poniżej prezentujemy rozkład jazdy. Przypominamy jednak, że może on ulec zmianie. Zobaczcie sami:

Rozkład jazdy PKP

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.