Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 marca 2024 imieniny: Kunegundy, Maryny, Tycjana

Z Bedlna do Warszawy w 1 godzinę i 40 minut! Znamy rozkład jazdy!

Michał Maliszewski   
środa, 08 marca 2017 17:00

Przez Bedlno pojadą pociągi TLKWszystko wskazuje na to, że już 12 czerwca 2017 roku będziemy mogli wsiąść do pociągu na stacji Radzyń Podlaski (w Bedlnie Radzyńskim) i pojechać do Warszawy!

Zostały już tylko formalności. Uruchomienie radzyńskiej stacji uzależnione jest już od wykonania niezbędnych działań remontowych.

- Rozkład jazdy który przesłaliśmy jest propozycją rozkładu, który będzie obowiązywał od 12 czerwca 2017 r. – poinformował nas sekretarz Powiatu Radzyńskiego, Daniel Grochowski. - Pociągi mają zatrzymywać się na stacji Radzyń Podlaski po wykonaniu niezbędnych działań dostosowujących od strony technicznej stację położoną w Bedlnie Radzyńskim.

Działania te dotyczą głównie prac remontowych i zostały podzielone pomiędzy samorządy i PLK-Lublin. Do zadań samorządu powiatowego należy zapewnienie oznakowania dróg dojazdowych do stacji kolejowej – zakończył sekretarz.

W ciągu jednego dnia będziemy mieli możliwość dojechania do stolicy aż 6 razy. Pierwszy pociąg pojawi się o godzinie 6:13, dojedzie na godzinę 7:53, natomiast ostatni odjedzie z naszej stacji o 20:07, a już o godzinie 21:53 będzie w Warszawie. Po naszej linii będą kursowały pociągi pośpieszne TLK (Twoje Linie Kolejowe), podzielone na dwie klasy.

Poniżej prezentujemy rozkład jazdy. Przypominamy jednak, że może on ulec zmianie. Zobaczcie sami:

Rozkład jazdy PKP

 

Komentarze  

 
#41 do olofor_sale 2017-03-13 14:17
Masz rację :)

Pożyjemy zobaczymy na razie nie widać cen w rozkładzie jazdy pociągów.
 
 
#42 Cennik i PendolinoIle DzisiajRP 2017-03-29 13:32
Jakbyś chłoptasiu trochę podróżował pociągami to wiedziałbyś ze ceny się pojawia na www na 30 dni przed pierwszym połączeniem.
Cieszy to ze w końcu pogonia AfarBusa a jak to sie stanie to PolskiBus bedzie mial ceny 10zl za przejazd non stop tylko po to zeby ludzi zbierac i wychodzic na zero lub troche tylko zarobic. Nareszcie pojawila sie konkurencja dla tych opryskow z AfarBusa. Niech ida na dno zdziercy. Teraz konkurencja pokaze po ile moga byc przejazdy i do jakiej ceny sa busiarze zejsc kiedy jeszcze ciagle maja zysk. Na koncu PolskiBus ich pozamiata jak juz beda dogorewac przy tej wojnie cenowej.
W wakacje pogoni sie Pendolino nad morze a potem do Berlina :). Jak za dawnych lat znowu bedzie mozna OBCIAGNAC JABCOKA w przedziale jak za dawnych lat kiedy smigalo sie z Lukowa przez Warszawe, Poznan do Szczecina na balety.
 
 
#43 i co dalej!!!!eSPe 2017-05-01 21:59
Wielkimi krokami zbliża się termin otwarcia trasy kolejowej Lublin - Łuków.Czy ktoś był w ostatnich dniach na "NASZEJ" stacji kolejowej? Gdzie się ma deklaracja Wójta, gdzie się ma deklaracja PKP, do rzeczywistości!!!! Tam się nic nie dzieje!!! U nas jak zwykle, budzimy się z ręką w nocniku.
 
 
#44 Znane są już ceny biletówemenemsik 2017-05-24 10:27
Dla zainteresowanych:
Radzyń - WWA Centralna ceny w II klasie: bilet normalny - 24zł(!),
ulgowy 37% (dzieci) - 15,12 zł;
ulgowy 51% (student) - 11,76 zł.
Bilet kwartalny:
Radzyń - WWA Wschodnia - Radzyń: - 1210 zł (uwaga: do WWA Centralna wskakuje dodatkowo +3 km i cena biletu rośnie do 1332 zł).
 
 
#45 Super!zjp 2017-05-24 10:53
Świetna informacja! A co na to malkontenci jak użytkownik omomo który był uprzejmy napisać:
Cytat:
A cena biletu Radzyn - Wwa? Zakładam że około 40 zł...
Chyba trochę błędne założenie :D !
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.