Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 lipca 2024 imieniny: Maria, Stefan, Eustachy

Umowa na remont Warszawskiej podpisana

Mariusz Szczygieł   
środa, 29 listopada 2023 07:00

Podpisanie umowyWczoraj (28.11) w Starostwie Powiatowym została podpisana umowa na przebudowę i remont ulicy Warszawskiej.

Podpisana umowa dotyczy prac na odcinku ulicy, której właścicielem jest Powiat Radzyński, tj. od ronda Odrzygóździa w stronę skrzyżowania z DK-19 (odcinek 0+441,50 do km 0+789,20). Zakres prac zakłada 2 etapy: budowę kanalizacji deszczowej i remont drogi. 

W ramach pierwszego etapu zostanie wykonany kanał deszczowy, budowa studni rewizyjnej oraz wypustów deszczowych. Drugi etap zakłada położenie nowej warstwy nawierzchni bitumicznej oraz remont chodników po obu stronach jezdni i przebudowę zatok postojowych.

Prace będzie prowadzić radzyńskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych.

Druga część ulicy Warszawskiej (od skrzyżowania z ul. Chomiczewskiego do ronda przy Lidlu) zostanie wyremontowana w ramach przetargu, jaki został ogłoszony przez Miasto Radzyń Podlaski. 23 listopada br. ogłoszono wybór najkorzystniejszej oferty, którą złożyła firma Zakład Elektrotechniczny ZELTECH Stanisław Przesmycki z Siedlec.

Prace remontowe przy ulicy Warszawskiej mają rozpocząć się w przyszłym roku.

Pamiątkowe zdjęcie

 

Komentarze  

 
#1 i znowu dwa lata w plecyepemil190 2023-11-29 09:32
Tylko nie PUK!Oni już remontują Partyzantów i to jest prawdziwa parytzantka.O godz 8:00 jeszcze nie robią a o 15:00 już nikogo nie ma.Ludzie są narażeni na straty finansowe,nie mogą dojechać do swoich posesji,przejść też ciężko,bo wszędzie błoto.Robota ciągnie się bardzo długo,całe wakacje nic nie było robione,teraz też nie idzie robota,bo śnieg i mróz.Z tego co wiem to na Leśnej domy ludziom pękają,bo tam też ulica nie przygotowana na ruch samochodów ciężarowych i wszystko się trzęsie.A dziennie kilkadziesiąt tirów jeździ.Ten kto za taki stan rzeczy odpowiada powinien ludziom wypłacać odszkodowania i przepraszać za swoją nieudolność,brak podstawowej wiedzy.Im dłużej trwa remont,tym większe straty dla wszystkich!
 
 
#2 kompletne ślamazarstwoemeryt 2023-11-29 13:46
Kiedy wiosną i latem była piękna pogoda to prace na ul. Partyzantów bulwersowały mieszkańców. Rozpoczynali ją o godz. 8 a już o 10 była godzinna przerwa śniadaniowa. Interwencje w Urzędzie Miasta o wydłużeniu godzin pracy i pracy w soboty nie przyniosły żadnego efektu. Przepraszam za nie ścisłość bo w ostatnią sobotę gdzie był już przymrozek praca była kontynuowana. Czyli można było pracować w wolne soboty a dzisiaj kiedy mróz na dworze odebrać sobie wolne za przepracowane godziny.Stanowisko Prezesa PUK, że prace przebiegają prawidłowo jest wielką bzdurą a zapowiedziany wykonany chodnik można sprawdzić, bo do dzisiejszego dnia nie jest wykonany.Również podany termin przez Prezesa o zakończeniu prac w przyszłym roku jest wyssany z palca. Przecież publikowaliście, ze 24 listopada będzie zakończony ten odcinek. Nadmieniam że prace prowadzone są na połowie ulicy a druga część od ,,opraw " jest nie ruszona. Najprawdopodobniej na zimę nie będzie wykonany asfalt a wystające studzienki uniemożliwią odśnieżanie jezdni. Brawo Prezes I Burmistrz Miasta
 
 
#3 InwestycjeZenekOstry 2023-11-30 12:04
Czas na modernizację stadionu miejskiego!
 
 
#4 RE: Umowa na remont Warszawskiej podpisanaWuk 2023-11-30 20:53
Ja się dziwię, że w obecnym stanie prawnym w ogóle jakieś prace się prowadzi. Jak chcesz coś zrobić to tylko łamiąc prawo.
 
 
#5 będzie porównanieMarigo 2023-12-01 20:12
no to sobie porównamy prywatą firmę i PUK
 
 
#6 Odczepcie się od PUK i PrezesaTeka 2023-12-02 02:14
Odczepcie się od PUK i Prezesa, to prawie święty człowiek. Ma w oknie w gabinecie przy Lubelskiej 5 zdjęcie Papieża i prowadzi kółko różańcowe!
 
 
#7 RE: Umowa na remont Warszawskiej podpisanaWuk 2023-12-02 19:12
Którego papieża?
 
 
#8 RE: Umowa na remont Warszawskiej podpisanaWuk 2023-12-02 19:56
Pytam bo, katolicy mają dziś problem z papieżami. Jak ktoś słuchał Jana Pawła II to miał kłopot z Benedyktem XVI. A jak przyswoił sobie nauczanie Benedykta to Franciszek wybił mu je z głowy. Oczywiście katolików przejmujących się nauczaniem papieży jest znikomo mało. Zostają zatem owoce pontyfikatów. Biskupi i kardynałowie jakich wykreował Jan Paweł II w czasie swojego długiego pontyfikatu właśnie pogrążają kościół.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

Stolik pod telewizor
Stolik pod telewizor
sobota, 13 lipca 2024
Pasy Claas matador
Pasy Claas matador
wtorek, 16 lipca 2024
noimage
SPRZEDAM BMW 1,8i
wtorek, 09 lipca 2024