Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 10 grudnia 2023 imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Weekend majowy to nie tylko grill z rodziną!

Robert Gmitruczuk - artykuł sponsorowany   
sobota, 29 kwietnia 2023 09:00

Weekend majowy to nie tylko grill z rodziną!

To przede wszystkim przypomnienie o wartościach, które były motywacją do uchwalenia Konstytucji 3 Maja. To wolność, równość i suwerenność narodu. Te wartości są wciąż aktualne i stanowią fundament naszego państwa.

W dzisiejszych czasach często zapominamy o tym, że konstytucja to nie tylko zbiór artykułów i przepisów, ale przede wszystkim ideały, których powinniśmy przestrzegać. Dlatego, z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, zachęcam do refleksji nad jej duchem i znaczeniem dla naszej wspólnoty.

Życzę Wam, aby pogoda sprzyjała zarówno przemyśleniom jak i spotkaniom z rodziną i przyjaciółmi.