Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 listopada 2022 imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław

Co oferują soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys?

Artykuł partnera   
czwartek, 18 sierpnia 2022 05:00

Co oferują soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys?Soczewki korekcyjne występują w kilku odmianach. Różnią się one trybem wymiany, czyli tym, jak długo można nosić jedną parę. Mamy zatem jednodniowe, dwutygodniowe oraz miesięczne. Stworzone przez koncern Johnson & Johnson soczewki Acuvue Oasys mają swoją wersję dwutygodniową. Sprawdzamy, co może przemawiać za ich wyborem.

Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys – wygoda i higiena

Podobnie jak i propozycje innego rodzaju, soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys są produkowane z materiału silikonowo-hyydrożelowego o nazwie Senofilcon A. Miękkie, elastyczne i niezwykle lekkie, występują w wielu rodzajach mocy, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie do swoich indywidualnych potrzeb. Co różni je od jednodniowych oraz miesięcznych? Przede wszystkim tryb wymiany.

W przypadku jednodniowych co wieczór wyrzuca się noszone, zaś następnego dnia sięga po nowe wprost z opakowania. Miesięczne wymienia się co trzydzieści dni.  W pierwszym przypadku masz gwarancję świeżości i czystości soczewki. W drugim soczewki na czas snu wkłada się do pojemnika z płynem dezynfekującym, co oczyszcza je z wszelkich osadów. Jednak po kilkunastu dniach mogą wystąpić na nich ślady zużycia, co przełoży się na podrażnienie oka.

Optymalnym rozwiązaniem są soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys. Je również przechowuje się w płynie, co zapewnia doskonałą czystość, a okres ich zużycia jest taki, że nie powinny pojawić się ślady ich eksploatacji. Dlatego mają takie same zalety, jak jednodniowe - bez ewentualnych negatywnych efektów, jakich można spodziewać się przy miesięcznych. O ile jednodniowe są polecane dla użytkowników okazyjnych – czyli osób noszących okulary, które chcą mieć doskonałe widzenie podczas uprawiania sportu lub innych dynamicznych aktywności – o tyle dwutygodniowe to wygodne rozwiązanie dla użytkowników regularnych, czyli noszących je na co dzień.

Acuvue Oasys – gwarancja stałego nawilżenia

Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys powstały z zastosowaniem nie tylko nowoczesnego materiału Senofilcon A, ale również przy użyciu innowacyjnej technologii Johnson & Johnson Hydroclear Plus. Zapewnia ona odpowiednie nawilżenie oka niezależne od sytuacji – co docenią szczególnie te osoby, które na co dzień przebywają w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz wszędzie tam, gdzie powietrze jest suche.

Możesz w dowolnej chwili przekonać się o możliwościach dawanych przez soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys. Znajdziesz je na stronie visionexpress.pl. Ich przystępna cena zachęca do przetestowania, dlatego zamów już dzisiaj!