Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 grudnia 2022 imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Przetarg unieważniony

Mariusz Szczygieł   
piątek, 29 lipca 2022 05:00

Postępowanie unieważnioneUnieważnieniem postępowania zakończył się drugi przetarg na remont Warszawskiej, Chomiczewskiego i Wyszyńskiego.

Do wczoraj do Urzędu Miasta wpłynęła jedna oferta, która znacznie przekracza kwotę jaką Miasto chciało przeznaczyć na te prace. Za przebudowę sieci wodno-kanalizacyjnej oraz kanalizacji deszczowej wraz z odtworzeniem dróg na ww. ulicach Zakład Budowy i Eksploatacji Urządzeń Wodociągowo-Kanalizacyjnych z siedzibą w Miętnem (w powiecie garwolińskim) zażądał 23 247 000 zł. Miasto zarezerwowało na ten cel 8,7 miliona złotych.

W pierwszym przetargu STRABAG również wycenił swoją pracę na bardzo podobną kwotę - 23 867 940,96 zł.

Dzisiaj o godz. 10 mija termin składania ofert na remont ulicy Partyzantów. 

 

Komentarze  

 
#1 RE: Przetarg unieważnionyKamx 2022-07-29 08:29
Takie są skutki jak się przepuściło kasę mieszkańców na fanaberie typu pałac, toi rok za blisko 300 tys zł i inne, a teraz nie ma na remonty dróg. Również nie słyszałem żeby miasto pozyskało jakieś środki specjalne z funduszy drogowych, być może ktoś ma traumę do i dzisiaj śni mu się źle napisany wniosek o dotację?
 
 
#2 Ale rozpiętość oczekiwańeSPe 2022-07-29 10:55
Czy w UM Radzyń Podlaski nie zdają sobie sprawy jakie są aktualnie ceny? Jak można mieć nadzieję że ktoś dołoży 15 mln zł tylko dlatego aby spełniły się sny burmistrza. To nie są zakłady budżetowe którym można wszystko narzucić, tylko prywatne firmy budowlane.
 
 
#3 Inwestycjestadionowy 2022-07-29 12:17
Władzo miejska,Radni miejscy!

Najwyższy czas na modernizacje stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim. Zadaszoną główną trybune oraz sztuczne boisko treningowe.
 
 
#4 do stadionowygenerał34 2022-07-29 13:09
głowę sobie zadasz!!!
 
 
#5 RE: Przetarg unieważnionypioter 2022-07-29 14:37
chłopaki z PUK-u sobie poradzą. Z Międzyrzeca trzeba tylko walca pożyczyć i to ustrojstwo do wylewania asfaltu. Na pewno w miejskich kosztach się zmieszczą. A jak remont by się zbiegł z chińską inwestycją. Ło panie to i miasto jescze na tym zarobi
 
 
#6 kurczeta kwaczynOstryZenek 2022-07-29 16:24
Władzo miejska,Radni miejscy!

Czas zaorac kurczeta Radzyn i postawic w tym miejscu wreszcie Zabke!!!
 
 
#7 WAKACYJNE PYTANIE ...Mar Pol 2022-07-29 17:14
Panie A. Kotyła. Jak Pan myśli? Co dalej? Kto ma rację? Czy należy zrobić to, co Miasto nie chce zrobić, czy robić to, co opozycja chce zrobić, ale jak nie będzie w opozycji. Przepraszam, że wzywam Pana w czasie wakacji do tłumaczenia mieszkańcom naszego miasta co zrobić, ażeby było nie tak jak było, ale lepiej było. JEŻELI NIE A. KOTYŁA TO KTO?
 
 
#8 Andrzej Kotyłaakotyla 2022-07-30 04:40
Uwaga, będzie ironicznie (to była podpowiedź do rozumienia mojego wpisu dla Wuk i jemu podobnym. Doceniam, Panie Marc Pol Pańską pamięć o mnie w chwili kryzysu myśli. Na pytanie: "Czy należy zrobić to, co Miasto nie chce zrobić, czy robić to, co opozycja chce zrobić, ale jak nie będzie w opozycji." odpowiadam, że miasto nie tyle nie chce, co nie może zrobić anie tego, co by chciało, ani tego, co opozycja chce zrobić, gdyby przypadkiem nie była opozycją.Jednak w przypadku naszego miasta nie przewiduję wygranej opozycji, gdyż elektoratowi tutejszemu jest dobrze tak, jak jest, zatem pytanie "co zrobić, ażeby było nie tak jak było, ale lepiej było." nie ma sensu, bo jest cudownie. Sam słyszałem w TVP PiS, że inwestycje lokalne znajdują się w rozkwicie, co potwierdza sytuacja opisana w materiale powyżej.Gdyby potrzebował Pan dalszych objaśnień, służę pomocą.
 
 
#9 remontybolo2 2022-07-30 13:45
Kiedy powstanie droga rowerowa przy ul. Wisznickiej od ronda WiN do szpitala :-)
 
 
#10 Wuk i jemu podobniWuk 2022-07-30 16:44
Zaczepki p. Kotyły pod moim adresem mogą wywołać mylne wrażenie zwłaszcza u "niepodobnych do Wuka". Dlatego wyjaśniam, że mój brak zainteresowania dla intelektualnych dokonań wyżej wspomnianego wynika po prostu z faktu, że go nie znam. Nigdy w życiu go nie spotkałem. Słyszałem o nim tyle, co słyszał każdy Radzyniak czyli, że jest rozwodnikiem. A ponieważ rozwodnicy jako wiarołomcy i publiczni gorszyciele nie są ludźmi godnymi zaufania w oczach tradycyjnego katolika to nie chcę słyszeć o nim nic więcej ani o jego poglądach. Pan Kotyła mojego upomnienia i tak nie posłucha, skoro się nie znamy a tym bardziej, że uważa mnie za idiotę. To wszystko.
 
 
#11 Osobiste wycieczki WUKaeSPe 2022-07-30 21:00
Możliwe że wydaje się wukowi że jest tu anonimowy. Kij zawsze ma dwa końce, możesz doczekać się podobnych wycieczek wuku_puku.
 
 
#12 #12Wuk 2022-07-30 21:44
Mimo, że zrobiliście sobie z Wuka ostatniego idiotę, to wciąż macie kłopot. Jeszcze kij Was w ręku świerzbi, żeby mu wygarbować skórę za pisanie prawdy. Jakie to znamienne.
 
 
#13 RE: Przetarg unieważnionyfor_sale 2022-08-01 08:00
Postępująca inflacja skutecznie burzy plany na rynku zamówień publicznych, które są szacowane po cenach z przed wielu miesięcy czyli dziś nieaktualnych. Żadna firma nie będzie dokładała do interesu. Jestem ciekaw jak skończy się sprawa z firmą, która remontuje pałac a zaskoczyła ją taka wysoka inflacja.
 
 
#14 jedyny rzeczowy wpis na tematzimny 2022-08-01 21:30
zamieścił for_sale
 
 
#15 RE: Przetarg unieważnionySunny 2022-08-02 16:04
A kto jest zorientowany w UM ile kosztuje taki remont ? Niech wam prezes da bo z UE nie dostaniecie nic
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.