Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 17 maja 2022 imieniny: Weroniki, Sławomira

Spotkajmy się w urodziny Kaśki

Zbigniew Smółko   
czwartek, 05 maja 2022 10:00

Spotkajmy się w urodziny KaśkiCiągle żyjemy w żałobie i te poczucie krzywdy i osamotnienia w nas zostanie trwale, bo przyjaźń z Kaśką nas po prostu kształtowała. Ale postanowiliśmy spotkać się w Kaśki urodziny, bo ona dla nas ciągle symbolizuje wszystko co związane z życiem, z dobrą energią, ze wszystkim co pozytywne. 

Spotkanie zainicjowała i organizuje Lokalna Grupa Działania Zapiecek, ale ma ono charakter zupełnie otwarty, bo Kaśka, mimo że prezesowała Zapieckowi to łączyła różne grupy i środowiska. Spotkamy się o w niedzielę 8 maja o godzinie 17 w altanie koncertowej przy szkole w Żabikowie. Będą z nami członkowie LGD Zapiecek, przyjaciele z którymi prowadziła działalność samorządową, samorządowcy, ludzie związani z radzyńskim LO na ulicy Partyzantów, gdzie Kaśka przewodziła Radzie Rodziców, na pewno też inni, bo ona miała przyjaciół wszędzie. A jeśli ich nie miała, to po 10 minutach już miała. Nie chcemy, żeby to byłą "akademia ku czci", bo zdaje się że za nimi specjalnie nie przepadała. Wolała bliskość ludzi, rozmowę, dobrą zabawę, śmiech, dobre jedzenie. Tak pamiętamy i tak będziemy wspominać. 

Będzie z nami Wojtek Molas Gil, będzie nam śpiewała świetna dziewczyna z Ukrainy. Do mikrofony będzie mógł podejść każdy i coś powiedzieć, czy opowiedzieć, podzielić się myślą, kaśkowym wspomnieniem, historią albo historyjką. Jeśli ktoś zechce przynieść jakieś polne kwiaty, to będzie miło, co nieco do jedzenia też będzie, kto wie, może nawet parę butelek wody mineralnej albo coś ktoś w koszyku przyniesie. Ale najważniejsze, żebyśmy po prostu pobyli razem.

Gdyby ktoś miał jakiś pomysł, chciał coś zaproponować, doradzić to proszę śmiał dzwonić albo do biura LGD 833521600 albo do Zbyszka Smółko 502037695. Dzięki. 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.