Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 czerwca 2022 imieniny: Jana, Pawła

Jak schudnąć 35 kg? Zobacz! Ty też możesz!

Artykuł partnera   
wtorek, 29 marca 2022 07:00

Przed i po zrzuceniu 35 kg!Od pieszczotliwego wielorybka po suchą krakowską :-) - tak zmieniło się życie Pani Joanny po zrzuceniu 35 kg z Naturhouse Radzyń Podlaski pod opieką dietetyk Justyny Wójtowicz!!!

To nie było pierwsze podejście naszej bohaterki do odchudzania. Za pierwszym razem udało jej się schudnąć jednak nieprawidłowo przeprowadzona z jej strony stabilizacja oraz „odpuszczenie” sobie po zakończeniu kuracji niestety zakończyło się niepowodzeniem. Tym razem Pani Joanna z większą świadomością do diety i do samej siebie podjęła wyzwanie. Pani Joanna mówi, że nigdy więcej tego samego błędu! Różnorodność diety, fakt że mogła jeść coś innego, ciekawe przepisy, które otrzymywała od Pani dietetyk Justyny, próbowanie nowych smaków i produktów po które wcześniej nie sięgała dało jej poczucie, że TAK, że można. - Różnorodność dietetycznych przepisów, które towarzyszą mi na co dzień dają poczucie urozmaicenia i jedzenia tego na co mam ochotę z jednoczesną świadomością, że jem dobrze i zdrowo – mówi Pani Joanna.

35 kg temu...Pani Joanna największy problem miała ze słodyczami. Ich bała się najbardziej bo to właśnie one zgubiły ją przy pierwszym podejściu. Teraz mówi, że wie, że może po nie sięgnąć ale z rozsądkiem z tyłu głowy. Nie za często, zaplanowane i o odpowiedniej porze. Potrafi też odmówić bo wie, że może to być zamknięte koło napędzające na więcej i więcej. Wszystko jest dla ludzi ale w rozsądnych ilościach ☺

... i dzisiaj!- Uwielbiam patrzeć na zmieniających się podopiecznych – mówi Dietetyk Naturhouse Radzyń Podlaski Justyna Wójtowicz. - Jak rozkwitają, jak zaczynają podkreślać swoje atuty jak zaczynają mieć ochotę na aktywność fizyczną. Gołym okiem widać jak z każdym tygodniem są bardziej szczęśliwi i bardziej pewni siebie. Pani Joanna zaskoczyła mnie swoją pasją do rolek. Zamiast przed telewizorem z ciastkiem, aktualnie woli wolny czas spędzać na randce z mężem właśnie na rolkach albo na rodzinnym wypadzie z dzieciakami, które wspierają ją na co dzień. Pilnują mnie – mówi ☺

- Gdy spytałam się jej jaka jest różnica w rozmiarach jej ubrań? Odpowiedziała, że garderobę musiała wymienić całą, bo rozmiary ubrań zmieniły się z 48 na 38. - Mąż przestał mówić do mnie wielorybku. Dokucza mi teraz czasami mówiąc do mnie "sucha krakowska" ☺. Zamierzam zrobić wszystko aby cały czas czuć się tak zdrowo i dobrze w swojej skórze jak dotąd – mówi pieszczotliwie nasza bohaterka. 

Jeśli i Ty chcesz zmienić coś na wiosnę w swoim wyglądzie, odświeżyć garderobę i wymienić ubrania na kilka rozmiarów mniejsze, zapraszamy na konsultację z dietetykiem!

Schudnij skutecznie z Naturhouse!ZAPRASZAMY

Radzyń Podlaski, ul. Dąbrowskiego 24

Telefon: 570 057 206

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 9:00 – 18:00

Wtorek: 8:00 - 14:00

Środa: 12:00 – 19:00

Czwartek 10:00 – 20:00

Piątek: 8:30 - 16:30

przycisk