Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 września 2021 imieniny: Tekly, Bogusława | POCZĄTEK JESIENI
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Uczniowie ZSP finalistami olimpiady budowlanej

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 03 czerwca 2021 09:00

FinaliściZespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim jest niewątpliwie szkołą sukces, czego potwierdzeniem jest uzyskiwanie corocznie przez wielu uczniów tytułów laureatów i finalistów olimpiad i konkursów.

Z przyjemnością informuję o kolejnym sukcesie naszych uczniów – mówi dyrektor szkoły Grażyna Dzida – X FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY BUDOWLANEJ „BUDUJ Z PASJĄ”, który odbył się w Wieluniu w dniach 28-30 maja 2021r. dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim zakończył się bardzo pomyślnie. Uczniowie klasy trzeciej Technikum budowlanego Marcin Siudaj i Mikołaj Jędruszczak znaleźli się w pierwszej dziesiątce najlepszych drużyn Polski zajmując 7 miejsce w finale olimpiady.

To były trzy niesamowite dni - trzydziestu najlepszych w Polce uczniów szkół budowlanych musiało stawić czoła zadaniom przygotowanemu przez międzynarodową firmę Saint-Gobain. Reprezentanci ZSP świetnie poradzili sobie zarówno w części praktycznej, jak i teoretycznej. Ostatniego dnia olimpiady 30 maja 2021 r. odbyła się Uroczysta Gala –wręczenie nagród i dyplomów.

Wszyscy goście, uczestnicy i opiekunowie mogli też uczestniczyć w branżowych szkoleniach przeprowadzonych przez firmy: ISOVER, Rigips, Weber, Kubala, Blue Dolphin oraz Wienerberger.

Uczniów ZSP przygotowali do udziału w olimpiadzie nauczyciele przedmiotów budowlanych Pani Ewelina Kozyra – Sikorska oraz Pan Janusz Ratajczyk.

Jeszcze raz gratulujemy Finalistom z ZSP oraz nauczycielom i życzymy kolejnych sukcesów!!!

210603-olimpiada-01210603-olimpiada-02210603-olimpiada-03210603-olimpiada-04

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.