Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 września 2020 imieniny: Konstancji, Januarego

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Pomóżmy wygrać Oliwii!

Mariusz Szczygieł   
czwartek, 21 maja 2020 06:00

Oliwia WierzchowskaMieszkanka Ulana, Oliwia Wierzchowska - decyzją jury - znalazła się w finale kieleckiego EMPIRE VOCAL ONLINE FESTIVAL.

Teraz wszystko w rękach internautów – spośród pięciu finalistek wygra ta, której nagranie konkursowe zdobędzie najwięcej lajków.

Oliwia jest uczennicą II klasy Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie. Swoją przygodę z piosenką zaczęła w gimnazjum, ale śpiewu uczy się od roku u Martyny Sabak, do której uczęszcza na zajęcia emisji głosu.

Jest uczestniczką i laureatką wielu konkursów i festiwali wokalnych o zasięgu ogólnopolskim - za swój największy sukces uważa zdobycie Nagrody Głównej ogólnopolskiego festiwalu „LUBELSKI TALENT” w 2019 roku oraz zakwalifikowanie się do ścisłego finału kolejnej edycji lubelskiego konkursu "DEBIUTY", który co roku ocenia Grażyna Łobaszewska (finał konkursu wciąż się jeszcze nie odbył ze względu na sytuację epidemiczną w kraju).

W ubiegłym roku miała również swoją przygodę z programem SZANSA NA SUKCES, gdzie dostała się do finału i brała udział w nagraniach odcinka z Andrzejem Piasecznym. Poza tym – zagrała w teledysku do utworu "Obecność" lubelskiego zespołu B6.

Jak oddać głos na Oliwię?

Należy odszukać fanpage Centrum Muzyki EMPIRE na portalu Facebook i głosować poprzez polubienie komentarza z filmikiem Oliwki pod postem konkursowym. Głosować można do piątku, do 18:00. Ważne – liczy się tylko polubienie właściwego komentarza, a nie postu!

Link do głosowania: https://www.facebook.com

Tu należy głosować

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.