Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 4 sierpnia 2020 imieniny: Dominika, Jan, Protazy

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Wstrzymane przyjęcia i badania, pobieranie krwi w innym miejscu

Mariusz Szczygieł   
środa, 18 marca 2020 17:16

Punkt pobrań krwi w nowym miejscuW związku z zagrożeniem koronawirusem radzyński szpital wprowadza kolejne obostrzenia.

Do odwołania wstrzymano wszystkie przyjęcia pacjentów, chyba że jest to sytuacja zagrażająca życiu. Zamknięta jest fizykoterapia i rehabilitacja, poradnia dermatologiczna i medycyny pracy. Nie wykonuje się badań: TK, EEG, USG, MRI, EMG, USG Doppler, spiromertrii, gastroskopii i kolonoskopii. W szpitalu obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin

Punkt pobrań krwi (tzw. laboratorium) został przeniesiony do budynku administracji (obok apteki). Badania będą pobierane w godz. 7.30 - 9.30, a wyniki wydawane w okienku rejestracji specjalistycznej od 14 do 15 (hol główny - parter) lub następnego dnia w punkcie pobrań. 

Wszystkie zaplanowane wizyty w poradniach specjalistycznych zostały przeniesione na późniejsze terminy (nie wcześniej niż 15 kwietnia br.).

Wejście do szpitala możliwe jest jedynie wejściem głównym od ulicy Wisznickiej, po uprzednim wyjaśnieniu celu wizyty przez domofon. 

Wejście na tzw. "pochylnię" tylko po wcześniejszym wywiadzie epidemiologicznym przez domofon. Podstawową formą pomocy są teleporady, e-recepty i e-zwolnienia. 

 

Pracownicy szpitala za naszym pośrednictwem apelują - "Bardzo Państwa prosimy nie przychodźcie bez bardzo pilnej potrzeby na teren naszego szpitala. Będziemy Państwa przepytywać i zbierać szczegółowy wywiad: po co chcecie wejść, do kogo i czy nie można tego załatwić przez telefon. Jeśli tylko cokolwiek nas zaniepokoi będziemy w razie konieczności prosić o opuszczenie szpitala. Nie denerwujcie się i nie krzyczcie na nas. Dla nas to też trudna sytuacja i dodatkowa praca w warunkach zagrożenia epidemiologicznego. Robimy wszystko, aby nie wpuścić tej zarazy do szpitala. Tu leżą ludzie chorzy, z osłabioną odpornością, to są Wasi bliscy. Zastosujcie się do naszych zaleceń. Cierpliwie dzwońcie na wskazane numery. Personelu obsługującego jest ograniczona ilość, a Was setki. Staramy się jak możemy".

 

Zbiorczą informację o pracy szpitala znajdziecie tutaj.

 

Komentarze  

 
#1 Do AdminaPaolo Borsellino 2020-03-19 13:09
Zaktualizujcie ceny paliw.
Bo chciałbym wiedzieć ILEDZISIAJ...
 
 
#2 po coP.K. 2020-03-19 13:52
najtaniej na Orlenie, w TV przecież mówili
 
 
#3 Też nie związane tematycznie z artykuiłem.radon 2020-03-19 19:39
Jednak jest to mocno oburzające jak w sklepie mięsnym ,, Mościbrody " przy ul. Ostrowieckiej ćwiartki kurczaka z 3 złotych z groszami wzrosły do 9,9 zł.
Nawet ekspedientki przyjęły taką zmianę ceny z niedowierzaniem.
Tak się żeruje na społeczeństwie.
 
 
#4 radonMark3691 2020-03-20 07:56
Najprostsze wyjście- nie kupować, nawet jak obniżą cenę do 2,50 zł. To jest najlepszy sposób edukowania wszelkiej maści cwaniaków. Niech sobie zabierze i zje śmierdzące wtedy będzie wiedział, że nieuczciwość nie popłaca. :)
 
 
#5 PODATKImoodo 2020-03-21 13:01
A kiedy miasto umorzy podatki od nieruchomości większość lokali puste,ogólnie brak ludzi w sklepach
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.