Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 27 maja 2020 imieniny: Juliusza, Magdaleny, Jana

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Wychowankowie SOSW wiedzą jak zdrowo się odżywiać

Michał Maliszewski   
piątek, 25 października 2019 07:00

Podczas wykładuW ramach obchodów „Światowego Dnia Walki z Otyłością” wychowankowie internatu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym gościli Oktawię Bloch - dietetyczkę z firmy „Naturhouse”, która gościnnie reprezentowała Centrum Dietetyczne w Radzyniu.

Oktawia Bloch przeprowadziła prezentację multimedialną przedstawiając nam podstawowe zasady zdrowego odżywiania i wartościowe zamienniki niezdrowych przekąsek. Ucnziowie poznali, ile wynosi prawidłowy wskaźnik masy ciała dla każdego z nas. Dowiedzieli się jak układać codzienne menu, aby było zdrowo, smacznie i kolorowo i jakie skutki dla naszego życia i zdrowia ma nadwaga i otyłość. Dostali również zaproszenia na bezpłatne konsultacje i porady dietetyczne w siedzibie „Naturhouse” w Radzyniu Podlaskim.

Placówkę „Naturhouse” wybraliśmy nieprzypadkowo. Kuracje odchudzające są tam dobierane indywidualnie do każdego uczestnika. Ciekawostką niech będzie fakt, że jeden z naszych uczniów wraz z mamą podjęli walkę z otyłością pod skrzydłami tej firmy i zakończyli kurację sukcesem.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i wizytę w naszej szkole.

191024-sosw-2191024-sosw-3191024-sosw-4191024-sosw-5191024-sosw-6191024-sosw-7191024-sosw-8191024-sosw-9

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.