Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 kwietnia 2024 imieniny: Alicji, Bogusławy | 2011 - zmarł Czesław Kołbuś, wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2

Radzyń 2070 - uratuj nasze miasto!

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 01 czerwca 2010 13:58

Radzyń 2070

Uratuj nasze miasto! Weź udział w pierwszej grze ulicznej!

 

{morfeo 352}

A oto historia:

"Powyższe fotografie zostały wykonane w 2070 roku w Radzyniu Podlaskim przez bezzałogową misję, wysłaną na teren Radzynia. Łaziki objechały wymarłe miasto i skompletowały zestaw fotografii a także próbki materii potrzebne do zbadania, czy na tym terenie nie występuje skażenie radioaktywne. Wyniki okazały się na tyle dobre, że Rząd postanowił wysłać na miejsce ekspedycję śmiałków, która zgodziła się z Radzynia roku 2070 przenieść w przeszłość.

Ich zadaniem w 2010 roku jest pozyskać szereg informacji. Spróbują odnaleźć "Alfabet Tożsamości", dowiedzieć się czego zabrakło ówczesnym Radzynianom, o czym zapomnieli, że doprowadziło to do tragicznego w skutkach exodusu.

Rząd w roku 2070 żywi nadzieję, że zdobytą wiedzę uda się przekazać i wpoić rozproszonym w 2070 roku po całym świecie potomkom Radzynian, a oni na nowo zaludnią to piękne miasteczko."

Wejdź do gry! Skompletuj "Alfabet Tożsamości" i uratuj Radzyń - udział bezpłatny - wystarczy zgłosić swój udział poprzez e-mail lub telefon.

O co chodzi w grze?

5 czerwca 2010 wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na grupy. Każda z grup dostanie zadanie- zagadkę, która po rozwiązaniu poprowadzi ją w kolejne miejsce na mapie Radzynia- do kolejnej zagadki. Każda zagadka będzie związana z określonym miejscem- trzeba znać troszeczkę historii naszego miasteczka, być spostrzegawczym, albo zapytać przechodnia. Planszą w tej grze jest nasze miasto- jego ulice, zabytki i miejsca szczególne. Pionkami- uczestnicy. To od ich współpracy zależy jak szybko rozwiążą zagadki i dotrą do końca gry, kompletując "Alfabet Tożsamości".

Co zyskujesz?

Niesamowite wrażenia, niecodzienną atmosferę, nieznane historie naszego miasta, nowe znajomości, rozrywkę w sobotnie popołudnie.

Co tracisz?

Zbędne kilogramy i nudę

 

Nie czekaj! Zgłoś swój udział w pierwszej w Radzyniu Podlaskim grze ulicznej! Liczba miejsc jest naprawdę OGRANICZONA.

 

Komentarze  

 
#1 Jest to jakaśS. Paniuk 2010-06-01 16:01
alternatywa dla przaśnych imprez spod znaku kul-tury-styki PiTiTiKej :woohoo:
 
 
#2 RE: Radzyń 2070 - uratuj nasze miasto!takitam 2010-06-02 09:05
A najgorsze, że te zdjęcia są zrobione dzisiaj - niestety tak nasze miasteczko wygląda, smutne, szare, nie dające perspektyw - i to nie są założenia do zabawy a nasza rzeczywistość
 
 
#3 RE: Radzyń 2070 - uratuj nasze miasto!harold 2010-06-02 14:32
Człowieku uspokój się. Zdjęcia te są przygotowane w programie graficznym. Wyjdź sprzed komputera to zobaczysz, że nasze miasto jest piękne.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

SKÅADSTALI WYROBY HUTNICZE
SKŁADSTALI WYROBY HUTNICZE
czwartek, 11 kwietnia 2024
Kurs "Operator wózków widÅowych"
Kurs "Operator wózków widłowych"
poniedziałek, 08 kwietnia 2024
noimage
Praca przy pielęgnacji ogrodów
niedziela, 07 kwietnia 2024