Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 12 lipca 2020 imieniny: Jan, Wera, Brunon

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

List do Absolwentów I LO od dyrektor szkoły

Michał Maliszewski   
wtorek, 11 czerwca 2019 07:00

PlakatSzanowni Państwo!

Drodzy Absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim

W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz własnym serdecznie dziękuję Państwu za przyjęcie zaproszenia na II Zjazd Absolwentów Radzyńskiego Liceum. Będzie nas prawie 500 osób. Wierzę, że nasze spotkanie będzie bardzo udane a dzień 15 czerwca 2019 r. stanie się prawdziwym Świętem Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim.

Pragnę Państwu przekazać jeszcze kilka istotnych informacji:

  • Jeśli przyjadą Państwo samochodem, mogą Państwo skorzystać z parkingu na placu szkolnym (dysponujemy około 50 miejscami) oraz z parkingów miejskich dostępnych w centrum ok. 10 min. pieszo od liceum.
  • Msza Św. w intencji Absolwentów i Kadry Pedagogicznej zostanie odprawiona w kościele p.w. Trójcy Św. w Radzyniu Podlaskim o godz. 15.00.
  • O godz. 16.00 rozpoczniemy rejestrację uczestników II Zjazdu w budynku szkoły, ul. Partyzantów 8. Przy rejestracji otrzymają Państwo identyfikator, znaczek okolicznościowy oraz „Karty z historii I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim”.
  • Oficjalne otwarcie Zjazdu nastąpi o godz. 18.00 w dużej sali gimnastycznej.
  • Po części oficjalnej i artystycznej zapraszamy Państwa na kolację, którą podamy w małej sali gimnastycznej i wyznaczonych pracowniach. Do każdej z sal przeznaczonej na poczęstunek zostały przydzielone poszczególne roczniki Absolwentów. Plany rozmieszczenia gości w salach umieścimy na drzwiach wejściowych do szkoły, tak, aby każdy mógł się z nimi zapoznać. Ponadto na drzwiach każdej pracowni zamieścimy imienną listę osób, dla których zaplanowano w niej miejsce.
  • Podczas Zjazdu zostaną wykonane zdjęcia grupowe według harmonogramu, z którym zapoznamy Państwa podczas otwarcia imprezy. Zdjęcie grupowe będzie do odebrania przed końcem spotkania. Inne zdjęcia można będzie zamówić indywidualnie u fotografa.
  • Szanowni Państwo w imieniu Komitetu Organizacyjnego II Zjazdu Absolwentów i pana Wojciecha Kwiatka zapraszamy wszystkich, którzy kiedykolwiek uczęszczając do naszego liceum śpiewali w scholi oraz wszystkich chętnych, którzy chcieliby zaśpiewać podczas tej wyjątkowej Mszy Świętej w dniu 15 czerwca na próbę, która odbędzie się o godzinie 13.00 w dniu zjazdu w kościele Trójcy Świętej.
  • Wszystkich uczestników II Zjazdu Absolwentów zachęcamy również do obejrzenia wystawy prac plastycznych Absolwentów i Nauczycieli radzyńskiego ogólniaka pt. „Wierni Sztuce – połączeni Szkołą” w Radzyńskiej Galerii „Oranżeria”. Wystawa została otwarta z okazji Zjazdu.
  • Zainteresowane osoby, które nie posiadają jeszcze „Księgi Absolwentów I LO” wydanej z okazji I Zjazdu, będą mogły ją nabyć w cenie 50 zł.
  • Bal będzie trwał do świtu, czyli do ok. 4.00.

Wierzę, iż II Zjazd Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim przejdzie do historii jako wspaniałe niezapomniane wydarzenie.

Z uszanowaniem

Ewa Grodzka

Dyrektor Szkoły