Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 6 lutego 2026 imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Ostatnie dni na rozliczenie z podatków

Michał Maliszewski   
sobota, 27 kwietnia 2019 07:00

PITNaczelnik Urzędu Skarbowego w Radzyniu Podlaskim przypomina, że 30 kwietnia 2019 r. (wtorek) jest ostatnim dniem na dokonanie rozliczenia podatkowego za 2018 r.

Z tym dniem nastąpi również automatyczna akceptacja zeznań podatkowych PIT-37 i PIT-38 przygotowanych przez administrację podatkową w usłudze „Twój e-PIT”. Oznacza to, że dla podatników, którzy do tego dnia nie zaakceptują lub odrzucą przygotowane rozliczenie w usłudze „Twój e-PIT” lub złożą formularz w wersji papierowej lub poprzez e-Deklaracje, przygotowane zeznanie podatkowe będzie uznane za złożone.

Jeśli z automatycznie zaakceptowanego zeznania będzie wynikać kwota podatku do zapłaty, to do dnia 31 maja otrzymamy o tym informację z urzędu skarbowego.

Planując załatwienie swoich spraw pamiętajmy, że wszystkie urzędy skarbowe w województwie lubelskim 2 maja (czwartek) będą nieczynne.

 

Komentarze  

 
#1 PomylkaeSPe 2019-04-28 14:37
Raczej chodzi o pit 36, a nie 38 !!!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.

noimage
Kierowca busa kat.B
niedziela, 01 lutego 2026
Latarka taktyczna Sofirn
Latarka taktyczna Sofirn
niedziela, 01 lutego 2026
rÄkawiczki sportowe L
rękawiczki sportowe L
niedziela, 01 lutego 2026