Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 4 sierpnia 2020 imieniny: Dominika, Jan, Protazy

Już niedługo

Nigdzie się nie wybieraj... Siedź spokojnie w domu i oglądaj telewizję, albo czytaj książki :)
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Zmiany w Urzędzie Marszałkowskim. Jarosław Stawiarski marszałkiem

Michał Maliszewski   
piątek, 23 listopada 2018 08:00

Jarosław StrawskiWiceminister Sportu i Turystyki jest teraz marszałkiem województwa lubelskiego.

Sławomir Sosnowski, który dotychczas pełnił tę zaszczytną funkcję musiał ustąpić miejsca nowo wybranemu marszałkowi, Jarosławowi Stawiarskiemu reprezentującego Prawo i Sprawiedliwość. Wicemarszałkami zostali również osoby z PiS-u: Dariusz Stefaniuk (były prezydent Białej Podlaskiej) i Zbigniew Wojciechowski. W zarządzie zasiadają teraz: Sebastian Trojak i Zdzisław Szwed, natomiast przewodniczącym sejmiku jest Michał Mulawa.

 

Komentarze  

 
#21 do demarioszczękościsk 2018-11-26 15:20
Proszę o przedstawienie listy ważniejszych inwestycji do wdrożenia, bo piszesz tylko ogólnikowo. "są ważniejsze rzeczy do zrobienia". Jakie, gdzie? W Radzyniu to właściwie teraz (i od 4 lat) trzeba tylko zamiatać i odśnieżać. Ponadto wskaż starych komuchów w obecnym zarządzie LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski

Tobie niepotrzebny jest stadion, komuś innemu może być niepotrzebny krzyż na skwerku, a jeszcze komuś innemu postój taxi. Proszę o refleksje w tym co się wypuszcza do sieci.
 
 
#22 do demarioszczękościsk 2018-11-26 15:26
Tobie niepotrzebny jest stadion, komuś innemu może być niepotrzebny krzyż na skwerku, a jeszcze komuś innemu postój taxi. Proszę o refleksje w tym co się wypuszcza do sieci. Tylko, czy władza samorządowa pyta się Ciebie, mnie i kogokolwiek, co mu jest potrzebne? Dlaczego wydaje nasze pieniądze na rzeczy, które są uciechą dla garstki ludzi (np. spotkania z podróżnikami, na które spędza się na siłę kierowników jednostek i ich rodziny, żeby była frekwencja, tudzież na inne przedsięwzięcia fircyka od przysiadów - dzieci chętnie pójdą na spotkania z kimś, bo nie będą na lekcjach, pobawią się telefonami, ktoś zrobi zdjęcia, że sala była wypełniona)
 
 
#23 do # 20zenek44 2018-11-26 16:30
Na początku 2019 roku będzie Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze członków klubu Orlęta. Przyjdź człowieku , zapłać udział i wybierz nowy Zarząd , który zadecyduje o świetlanej przyszłości klubu.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.