Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 czerwca 2019 imieniny: Elżbiety, Marka | 1456 - powstaje parafia św. Trójcy, w wyniku wystawienia dokumentu fundacyjnego parafii w Białce Niżnej, czyli Kozmimrynku przez biskupa krakowskiego Tomasza Strzempińskiego

Co słychać u Marcina?

Wiesław Trykacz   
niedziela, 07 października 2018 07:59

MarcinPrzypomnijmy:

Rok temu Marcin z rodzeństwem pojechał na wypoczynek nad jezioro. W trakcie skoku do wody uszkodził sobie kręgosłup w odcinku szyjnym. Doszło do wiotkiego porażenia czterokończynowego z zaburzeniami czucia i do  niewydolności oddechowej. Przeszedł skomplikowaną operację tracheotomii, był przez trzy dni w śpiączce farmakologicznej, nie oddychał samodzielnie. Według ludzkiej mądrości młody człowiek z planami i marzeniami, stał się w jednej chwili rośliną.

Osoby, którym to się przydarzyło, w krótkim czasie umierały albo są sparaliżowane do końca swego życia. Dzięki Bogu i wielu, wielu ludziom dobrego serca, dzieje się inaczej. Pan Bóg daje łaskę powrotu do zdrowia.

Państwo, dzieląc się pieniędzmi z mamą Marcina wychowującą samotnie siedmioro dzieci, wsparliście i wierzę, że nadal będziecie wspierać rehabilitację Marcina. Jest on systematycznie rehabilitowany. Nastąpiła poprawa siły w rękach, widać mięśnie, po zanikach mięśni nie ma śladu. Potrafi sam jechać wózkiem inwalidzkim, odzyskuje sprawność od barków do nadgarstków. Sam siedzi na kanapie, jego tułów stał się silniejszy. Kiedy myśli o zginaniu kolana, to pojawia się ślad ruchu na kolanie lub w palcach. Marcin walczy każdego dnia i ma nadzieję, że będą pojawiały się coraz to nowe efekty rehabilitacji. Widzi swoje postępy i to motywuje go do dalszej pracy.

Kochani, bardzo proszę o wsparcie na leczenie i rehabilitację Marcina. Pomóżmy i jeszcze raz „Dajmy szansę Marcinowi”. Wierzę, że dzięki Waszej ofiarności wróci on do pełni zdrowia, że w przyszłości będzie normalnie funkcjonował; założy własną rodzinę. Bardzo dziękuję za każdą złotówkę wpłaconą na konto Marcina w imieniu jego, jego rodziny i własnym.

Dzięki łaskawości Zarządu Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim, Marcin ma założone konto, na które bez żadnych prowizji można wpłacać pieniądze dla niego. Całość środków zostanie przekazana na jego leczenie i rehabilitację.

Numer konta:

03 8046 0002 2001 0106 0223 0002

z dopiskiem: „Dajmy szansę Marcinowi”.

Pozdrawiam

Wiesław Trykacz

Fundacja „Nigdy Nie Jesteśmy Sami”

www.nigdysami.pl

 

Komentarze  

 
#1 POMOCKASKA32416 2018-10-07 10:33
Wszyscy pieniacze portalu , którzy piszą komentarze przedwyborcze powinni dać temu chłopakowi od jednego komentarza po 50 zł . Dlaczego nie interesuje Was pomoc , tylko wyborcze stołki ? Tutaj zero komentarzy , bo trzeba dać , a nie brać .Gdzie jest okazja oplucia , tam 50 komentarzy , a żeby pomóc ZERO i tacy sami jesteście jak i wasi kandydujący. Tylko brać i opluwać innych. Widać po tym zachowaniu ,że chce się wracać do ciepłego koryta ,bo chodzi o pieniądze. Marcin , życzę zdrowia .
 
 
#2 dokładnieP.K. 2018-10-07 10:37
popieram poprzedni wpis i sam wpłacę w przeciwieństwie do pieniaczy z PiS
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.