Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 czerwca 2026 imieniny: Danuty, Jana | 1923 - ksiądz prałat Tadeusz Osiński wyświęcił byłą cerkiew prawosławną na kościół katolicki. Świątynia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa stała w miejscu obecnego boiska przy Szkole Podstawowej nr 1

Radzyń rozpoczyna nowy cykl zajęć z nordic walking

SPORT
środa, 31 sierpnia 2016 07:00

PlakatPo wakacyjnej przerwie na stadionie miejskim w Radzyniu Podlaskim od czwartku 1.09 rozpoczynają się zajęcia z nordic walking i prowadzone będą cyklicznie raz w tygodniu, zawsze w czwartki.

Wiosenna akcja pokazała, że warto takie spotkania organizować. Dzięki nordic walking poprawiamy zdecydowanie swoją sprawność fizyczną, dotleniamy organizm, spalamy kalorie, a dodatkowo integrujemy się społecznie. Zapraszamy wszytkich, bez względu na wiek.

Najważniejsze w tym sporcie jest wypracowanie właściwej techniki. Dokonamy tego przy pomocy wykwalifikowanych instruktorów.

Prosimy o zabranie ze sobą kijków i dołączenie do grupy.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.