Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 23 czerwca 2026 imieniny: Wandy, Józefa - DZIEŃ OJCA

Przed nami II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem wójta Gminy Radzyń Podlaski

SPORT
piątek, 05 kwietnia 2019 08:00

Plakat6 kwietnia 2019 o godz. 10.00 w sali sportowej w Białce odbędzie się II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin pod patronatem wójta Gminy Radzyń Podlaski Wiesława Mazurka.

Organizatorami zawodów są Radzyński Klub Karate ,,Raptor”, Gmina Radzyń Podlaski, Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Białce, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.