Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 października 2021 imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła | 2011 - ks. kanonik Andrzej Kieliszek został proboszczem parafii św. Trójcy
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Podchody rodzinne już w sobotę

piątek, 04 maja 2012 08:07

Podchody rodzinneKto z nas nie bawił się w dzieciństwie w podchody? Ta prosta gra terenowa może dostarczyć wiele przyjemności, a przede wszystkim stanowi dobrą okazją do aktywnego spędzenia czasu wolnego.

Z tego założenia wyszli organizatorzy III Turystycznych Podchodów Rodzinnych, jakie już w najbliższą sobotę (5 maja) odbędą się na terenie Radzynia Podlaskiego.

Zbiórka wszystkich zainteresowanych odbędzie się o godzinie 15.00 na dziedzińcu radzyńskiego pałacu Potockich.

Uczestnicy startują w imprezie podzieleni na zespoły liczące od 2 do 5 osób. Zadaniem głównym uczestników będzie dotarcie do dziesięciu punktów kontrolnych rozmieszczonych na terenie Radzynia Podlaskiego. Na czterech wybranych punktach startujący otrzymają dodatkowe zadania - będą to konkurencje zręcznościowe oraz quiz wielotematyczny.

Każda drużyna, która potwierdzi chociażby jeden punkt kontrolny otrzyma dyplom uczestnictwa. Ponadto organizatorzy przygotowali kilkadziesiąt nagród w postaci sprzętu sportowego i turystycznego, przewodników krajoznawczych, albumów oraz książek dla dzieci i dorosłych.

Nie wyjeżdżając za miasto można ciekawie spędzić długi majowy weekend. Przyjdź 5 maja o 15.oo na dziedziniec pałacu Potockich, a przekonasz się o tym osobiście!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.