Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 3 lutego 2023 imieniny: Błażej, Hipolit, Oskar
Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

ZA-CZY-NA-MY !!!

Mariusz Szczygieł   
środa, 11 czerwca 2014 17:31

fifa-brasil-2014Jeszcze tylko 1 wieczór dzieli nas od wielkiego piłkarskiego święta!

Od jutra przez cały miesiąc będziemy śledzić zmagania piłkarzy i wpatrywać się w tabele wyników. Zaczynamy Ligę Typerów 2014! Tak jak dwa, i jak cztery lata temu, będziemy wspólnie bawić się, typując wyniki meczów i oczywiście wygrywać nagrody.

Tak jak do tej pory, tak i teraz, zabawę będzie prowadzić niezastąpiony Zbyszek Smółko. Również tradyjnie już - nagrodą główną będzie meczowa piłka Mistrzostw Świata - oryginalna, pachnąca, oficjalna piłka Mundialu Adidas Brazuca! Codziennie będziemy także rozdawać nagrody dnia. Tegorocznym sponsorem nagród jest nasz lokalny dostawca Internetu, firma MEDIA SYSTEM z siedzibą przy ul. Pocztowej 4. Oczywiście, tak jak dotychczas, liczba nagród może się zwiększyć :)

Czeka nas także kilka zmian. W tych mistrzostwach będziemy dodatkowo typowali wyniki pierwszej połowy meczu, oprócz wyniku całego spotkania i toto. Naszym zdaniem ubarwi to znacznie wyniki naszego typera. Kolejne novum to zapis mówiący o tym, że w naszej zabawie będą mogli wziąć udział wszyscy chętni, ale wygrywać nagrody mogą jedynie mieszkańcy powiatu radzyńskiego. 

Typowanie wyników zaczynamy od jutra. Umożliwimy to tuż po północy. Do tego momentu uzbrojcie się jeszcze w cierpliwość - będziemy na bieżąco publikować kolejne artykuły - regulamin, typy gości itd, itd. 

No to do boju!

Pięęęęęęknie....

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.