Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 25 lipca 2024 imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Ile dzisiaj... goli? Zapraszamy do ligi typerów

Zbigniew Smółko   
czwartek, 10 czerwca 2010 09:58

Adidas Jabulani„Piłka nożna nie jest sprawą życia i śmierci. To coś znacznie poważniejszego!”– mawiał Bill Shankly, legendarny trener Liverpoolu.

Święte słowa. Co tu gadać: od piątku Mundial! Nasi wprawdzie nie grają, ale przecież emocji nie zabraknie. Będą dramaty, thrillery, horrory i inne zdarzenia z dużą ilością „r” w środku, gole, dogrywki, karne, piwo, zgrabne kibicki, Holandia odpadnie, Niemcy awansują, Meksyk zachwyci i odpadnie, Argentyna się wygłupi… Ja kibicować będę Australii i Nowej Zelandii, ale jak kto chce to może i Ghanie na przykład.

iledzisiaj.pl wspólnie z Bankiem Spółdzielczym w Radzyniu Podlaskim włącza się do rozgrywek. Codziennie od rana można będzie obstawiać wyniki spotkań (będą to najpierw po 3 spotkania, potem przez chwilę 4, potem znowu coraz mniej).

Reguły zabawy są proste: typujemy wynik bramkowy spotkania. Za prawidłowe typowanie 3 pkt, za prawidłowe wskazanie zwycięzcy bądź remisu 2 pkt. Za prawidłowe wytypowanie ILE DZISIAJ (łącznej sumy bramek z całego dnia) grający otrzymuje 3 pkt. W fazie pucharowej decyduje wynik po dogrywce. Codziennie będziemy przyznawać nagrodę- oryginalnego pendriva BS Radzyń Podlaskidla osoby, która zdobyła najwięcej punktów. Jeżeli dwie osoby zdobędą tyle samo oczek – decyduje odgadnięcie (lub zbliżenie do) łącznej liczby bramek z całego dnia – czyli zasada ILE DZISIAJ!

Prowadzona będzie również klasyfikacja łączna, a na jej zwycięzcę czekać będzie nagroda specjalna: oficjalna piłka Mistrzostw Świata - Adidas Jabulani!. A na pewno najlepszy typer do 2012 roku będzie mógł nosić tytuł Najgłówniejszego Fachowca od Futbolu w Dziejach Portalu.

Zapraszamy do zabawy! Ruszamy już jutro!

 

Wyłącznym sponsorem nagród jest Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim

Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim

 

Komentarze  

 
#1 RE: Ile dzisiaj... goli? Zapraszamy do ligi typerówharold 2010-06-11 14:15
A jak to typowac?
 
 
#2 Lordzie Haroldzie!zbynieks 2010-06-11 21:31
masz z prawej strony instrukcję obsługi, w razie czego zaś masz tez cały oddzielny baner mundialu, też z prawej strony
pozdrawiam
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.