Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 maja 2019 imieniny: Filipa, Pauliny, Marianny - DZIEŃ MATKI
Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Przed nami VIII Międzynarodowy - XVIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Michał Maliszewski   
sobota, 23 lutego 2019 08:00

PlakatUczniowski Klub Sportowy „Sprint” w Ulanie – Majoracie we współpracy z Zespołem Szkół w Ulanie-Majoracie  organizuje 01 – 03.03.2019r.   VIII Międzynarodowy - XVIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców pod honorowym patronatem wójta gminy Ulan–Majorat Jarosława Koczkodaja  i starosty radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego.

W  turnieju wystąpi  44  zespołów  z  22  klubów sportowych   z  pięciu  województw:

  • Mazowieckie: UKS „Wilanowia” Warszawa 3, UMKS „Orlęta” Zwoleń 2, KS „Victoria” Piaseczno 3,UKS „Szczypiorniak” Lesznowola1,MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce2, PSP 1 Przysucha2, ULKS „Grom” Wieniawa1,
  • Podlaskie: UKS „Kangur” Siemiatycze 2, TS Siemiatycze1, UKS „49” Białystok 1, UKS „50” Białystok3,
  • Warmińsko – Mazurskie: MUKS „Omega” Mrągowo 1,
  • Podkarpackie: UKS „Handball” Posada Górna1,
  • Lubelskie: KS Azoty-Puławy 1, MKS Lublin 1, UKS „Bursa” Puławy 3,  AZS UMCS  Lubin 1, „Kadra Województwa Lubelskiego 2004”1, MKS „Padwa” Zamość 1, UKS „Jedynka” Łuków 5, UKS „Piątka” Łuków 1,UKS „Sprint” Ulan- Majorat 4

oraz drużyna z / Ukrainy / 

Zawodnicy UKS „Sprint” Ulan - Majorat wystąpią w czterech kategoriach: kategoria dzieci  / dziewczęta i chłopcy / - rocz.2006/2007,  młodzik/młodziczka  - rocz.  2004/2005.

Zawodnicy/zawodniczki  rywalizować  będą w  czterech kategoriach:

KATEGORIA - DZIECI  / Dziewczęta – 2006/2007 /

 

  1. KS „Victoria” Piaseczno
  2. UKS „Kangur” Siemiatycze
  3. UKS „49” Białystok
  4. UKS „Bursa” Puławy
  5. PSP 1 Przysucha
  6. UKS „Jedynka” I Łuków
  7. UKS „Jedynka” II Łuków
  8. UKS „Handball” Posada Górna
  1. UKS „Sprint” Ulan-Majorat

KATEGORIA - DZIECI / Chłopcy  – 2006/2007 /  

  1. UKS „Bursa” Puławy
  1. MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce
  2. UKS „Wilanowia” I Warszawa
  3. UKS „Wilanowia” II Warszawa
  4. KS „Azoty - Puławy”
  5. UMKS „Orlęta” Zwoleń
  6. UKS „50” Białystok
  7. UKS „Kangur” Siemiatycze
  8. UKS „Jedynka” Łuków
  9. KS „Victoria” Piaseczno
  10. UKS „Sprint” I Ulan-Majorat
  1. UKS „Sprint” II Ulan-Majorat

KATEGORIA   - MŁODZICZKA – 2004/2005   

  1. UKS „50” Białystok
  2. UMKS „Orlęta” Zwoleń
  3. MUKS „Omega” Mragowo
  4. UKS „Piątka” Łuków
  5. ULKS „Grom” Wieniawa
  6. MKS Lublin
  7. UKS “Handball” Posada Górna
  8. UKS “Jedynka” Łuków
  9. UKS “Sprint” Ulan – Majorat

KATEGORIA  -  MŁODZIK – 2004/2005

  1. UKS „Bursa” Puławy
  2. TS Siemiatycze
  3. UKS „50” Białystok
  4. KS „Victoria” Piaseczno
  5. MKS SP 5 „Pogoń” Siedlce
  6. UKS „Wilanowia” Warszawa
  7. MKS „Padwa” Zamość
  8. KU AZS UMCS Lublin
  9. PSP 1 Przysucha
  10. HC Łuck
  11. UKS „Szczypiorniak” Lesznowola
  12. UKS „Jedynka” Łuków
  13. Kadra Województwa Lubelskiego
  14. UKS „Sprint” Ulan-Majorat

Liczba spotkań -  138

Liczba zawodniczek i zawodników – ok. 600

Łączny czas czystej  gry  na trzech  halach sportowych –  60 godzin

Turniej rozgrywany będzie jednocześnie na trzech  halach sportowych: ZS w Ulanie – Majoracie / kategoria dzieci – dziewczęta i chłopcy /, I LO w Radzyniu Podlaskim oraz  w ZSP w Radzyniu Podlaskim ,  / kategoria młodziczka i młodzik /

w godzinach:

piątek – 1300 – 2200

sobota – 800 – 2200

niedziela – 800 – 1430

             1445– uroczyste zakończenie turnieju w hali ZS w Ulanie - Majoracie

 Wszystkie zespoły otrzymają puchary ,dyplomy.  Wręczone również zostaną nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz upominki dla najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach.

Turniej ma na celu:

- popularyzację piłki ręcznej,

- zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu,

- promocja regionu,

- dostarczenie radości ze współzawodnictwa,

- wyłonienie najlepszych zespołów,

- integracja środowiska sportowego.

„Turniej  współfinansowany  jest przez  Gminę Ulan-Majorat , Powiat Radzyński, Urząd Marszałkowski woj. lubelskiego w Lublinie oraz sponsorów.

Kontakt:

Tomasz  Niebrzegowski

Prezes UKS „Sprint” Ulan-Majorat

Tel.  506 140 716