Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 19 maja 2024 imieniny: Mikołaja, Piotra

Typer III – Młodzieżówka na start!

Zbigniew Smółko   
czwartek, 15 września 2016 18:45

typer logoBawi się nas coraz więcej. To cieszy.

Trafić jest cokolwiek trudno, o zdobywanych przez naszych uczestników punktach najczęściej decyduje toto, bo w niższych ligach pada sporo goli – ostatnio np. Grom Kąkolewnica opędzlował przeciwnika 9-2. Weź, nadąż za tempem wydarzeń!

W dzisiejszym zestawie malutki Żabików podejmie potentata z Łukowa i będzie faworytem. Orlęta jadą do Krosna, które próbuje przezwyciężyć kryzys. Z ligi polskiej bierzemy mimo wszystko mecz Legii, bo to ostatnie wesołe widowiska. Szlagierem ligi angielskiej będzie mecz Chelsea – Liverpool. Albo i nie będzie, ale na papierze wygląda ciekawie.

Mateusz ZającNaszym ekspertem dzisiaj będzie Mateusz Zając, lider i rozgrywający Młodzieżówki Radzyń Podlaski. Waleczna ta drużyna już po raz drugi rozpoczęła bój o awans do A-klasy, po trzech kolejkach jest liderem. Prowadzenie takiej ekipy to spory wysiłek: ogarnąć bojo, zgłoszenia, badania lekarskie, ustalić, na kogo można liczyć w niedzielę koło południa, ustalić skład tak, żeby się maradony nie poobrażały, a wreszcie dać z siebie wszystko w krwawym boju z rezerwami Piszczaca na przykład. Mateusz to potrafi. Los swój znosi z uśmiechem i jeszcze jakiś czas pewnie wytrzyma.

Zdaniem Zajączka:

Unia Żabików – Orlęta Łuków 3-1. Żabików ma lepszych piłkarzy, zadecydują indywidualności. Ekipa z Łukowa rozeszła się do okolicznych klubów typu Bizon Jeleniec, grają juniorami. Nic nie mają do rzeczy rozmiary miejscowości.

Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski 1-2. Karpaty dalej są w dołku, a Orlęta po poważnych zmianach w lecie zaczyna wyglądać na drużynę.

Legia – Zagłębie Lubin 0-0. Legia się nie otrząśnie, trawę będą gryźli, ale nie dadzą rady. Jak wywalą trenera Hasniego, to ja go w Młodzieżówce nie zatrudnię, drogi jest...

Chelsea – Liverpool 3-1. Przyznam, że bardziej od angielskiej Premiership interesuje mnie białopodlaska Serie B, a najbardziej Młodzieżówka. Coraz trudniej mi nadążyć za wszystkimi ligami.

 

Komentarze  

 
#1 meczlukas123 2016-09-16 10:14
Chelsea nie gra przypadkiem dzisiaj o 21? A nie w sobotę o 16?
 
 
#2 RACJA - mój błądzbynieks 2016-09-16 14:38
Chelsea - Liverpool rzeczywiście jest dzisiaj o 20.55, skorzystałem z nieaktualnego terminarza, mój błąd, sorry, Mariusz popraw :)
 
 
#3 Yes sirAdmin iledzisiaj.pl 2016-09-16 16:39
Poprawione :)
 
 
#4 mój typmaradona 2016-09-16 21:01
Unia Żabików II - Milanów II : 4:1 Allianz Arena Żabików godz 13
 
 
#5 WynikiAdmin iledzisiaj.pl 2016-09-18 20:04
Kibice Legii jeszcze skandują na trybunach: Chcemy trenera! No i może niech go szybko znajdą, bo jak znowu 0:6 będzie to będzie lipa i wstyd... A u nas zwycięża barti. Dzisiaj po losowaniu, bo 12 punktów w tym tygodniu trafił jeszcze radekp95, ale miał po prostu mniej szczęścia. Może za tydzień? Kto wie. W zestawieniu prowadzi muzzzik, a resztę zobaczcie sami. Trafić jak sami widzicie trudno, ale coraz nas więcej - typer się rozkręca - fajnie :) Do zobaczenia w czwartek, kiedy Zbyszek Smółko przygotuje dla nas kolejne mecze. Aha! Gratulujemy drużynie Żabikowa, która pokonała pięknie Łuków i trzymamy kciuki za nasze Orlęta, bo oni znowu mieli trochę pecha. Do boju!
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.