Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 czerwca 2024 imieniny: Elżbiety, Marka | 1456 - powstaje parafia św. Trójcy, w wyniku wystawienia dokumentu fundacyjnego parafii w Białce Niżnej, czyli Kozmimrynku przez biskupa krakowskiego Tomasza Strzempińskiego

Anna Szymala nowym kierownikiem KRUS

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 13 maja 2024 06:00

Anna Szymala1 maja br. nastąpiła zmiana na stanowisku kierownika radzyńskiego KRUSu.

Została nim Anna Szymala - Szanowni Państwo, z dniem 1 mają br. zostałam powołana przez Dyrektora Oddziału Regionalnego KRUS w Lublinie Pana Mateusza Winiarskiego na stanowisko kierownika Placówki Terenowej tejże instytucji w Radzyniu Podlaskim. Obiecuję, że będę z pełnym zaangażowaniem realizowała postawione przede mną zadania. - pisze na swoim profilu nowa kierownik, która przejęła to stanowisko po Tomaszu Stephanie.

 

Komentarze  

 
#1 Wkraczamy na stary toremeryt 2024-05-13 08:19
Gratuluje odpowiedniego przygotowania do tej funkcji. Trąci to powielaniem tego co już było.
 
 
#2 RE: Anna Szymala nowym kierownikiem KRUSkinga75 2024-05-13 12:38
Daj Boże służby potrzebującym a nie tylko wierności rządzącym!
 
 
#3 RE: Anna Szymala nowym kierownikiem KRUSVader 2024-05-13 12:52
A w Puku kiedy będą porządki?
 
 
#4 tak sobie myślęyzzum 2024-05-13 12:57
Tak sobie myślę że w Radzyniu (a i w Polsce) są dwa "pakiety fachowców" i jak tylko zmienia sie opcja polityczna to wstawiamy cały pakiet "naszych fachowców" a ten drugi jest w stanie "standby". Nie ot że jest zastój czasami mieszają się wewnątrz. Ta Pani o ile dobrze pamiętam była specjalistką od OHP. I w tym jest problem że mlodzi nie zostają w Radzyniu ( nie brak skate parku) Widzą że bez znajomości nic tu nie osiągną
 
 
#5 Andrzej Kotyłaakotyla 2024-05-14 06:00
Tak sobie myślę, że jak się kierowało wojewódzką instancją OHP, pełniło różne urzędy włącznie z sekretarzowaniem gminnym samorządem, to ma się kwalifikacje do kierowania KRUSem nie gorsze aniżeli np. lingwista - nie uwłaczając lingwistom, których szanuję.
 
 
#6 do poprzednikayzzum 2024-05-14 06:31
Tez bym tak sobie myślał gdybym wiedział że na którekolwiek stanowisko taka osoba wygrała "otwarty" konkurs a nie za każdym razem była "przynoszona " w teczce przez partyjnych kolegów
 
 
#7 jeszcze kilka zdańyzzum 2024-05-14 06:53
Nie to żebym konkretnie czepiał się tej pani, bo jej nie znam. Bardziej chodzi mi o "system". Pan Andrzej Kotyła pisze o doświadczeniu. Jaskrawy przykład doświadczenia to niejaki Obajtek. Wójt Pcimia później prezes ARiMR, członek rady nadzorczej Lotos Biopaliwa, prezes Energa, prezes Orlenu.
 
 
#8 do yzzumkavika 2024-05-14 09:16
A poprzedni burmistrz ilu pracowników przyniósł w teczce ... jakoś nikomu to nie przeszkadzało
 
 
#9 40% butelka 0.7 i KRUSBycy 2024-05-14 09:47
buteleczka 0.7 dla mnie, może być samogonik i ja też zajmę się KRUSem.

w ramach tej akcji mogę za budżetowe opitolić dzień Strażaka raz w miesiącu.

KOLESIOSTWO się szerzy w mieście.

Spółka giełdowa z naszego miasta, produkująca zegarki z drewna złożyła wniosek o upadłość. KOLESIE im pomogli czy kredyt zacisnął pętle na szyi ?
 
 
#10 @kavikayzzum 2024-05-14 11:13
Mi przeszkadzało i na pewno pisałem o tym na tym portalu. O to właśnie chodzi nie "wchodźmy w buty " tamtej ekipy. Akurat ta nominacja nie zależy od burmistrza ale sa takie które zależą i oczekiwałbym, jako wyborca, że nie będzie "spłacania długów " tylko konkursy i transparentność.
 
 
#11 Do 9radzyniak95 2024-05-15 22:57
Jezeli mowimy o firmie Plantwear to chyba przeciwko nim złozono grupowa sprawe o niewypłacanie wynagrodzeń- więc zgłoszenie upadłosci to chyba wiadomy obraz kombinatoryki byle nie wyplacic pracownikom pieniedzy????
 
 
#12 Partyjni NominaciBycy 2024-05-17 07:40
Każdego dnia na stole 0.7 lytra takiego 70% eliksiru i ZUS poprowadzę lepiej niż spec Tomasz Stephan po Lingwistyce stosowanej czy ten paździeż Robert Mazurek po technikum rybackim w Kocku. Ten to chyba miał wiedzę, ale partyjniaka w zarządzaniu jednostka kulturalną. Za te 0.7 to to KRUS będzie śmigał jak ta lala, "mąż czy tam żona" wpadnie z Bruxeli. Ciekawe kto teraz Mazurka zatrudni i gdzie ? Proponuje żeby Rembeka wziął go na operatora koparki to może po tym technikum rybackim będzie potrafił jakiś rów przekopać bo Rembece już przekopał JJ. Brawo JJ za odsunięcie tej skorupy od władzy.


Kolejna gwiazdą Anna Szymala zostanie teraz nominatka partyjna - ciekawe jakie to specjalizacje robiła na tych uniwersytetach UMCS w Lublinie i UJ w Krakowie. Wie ktoś ?

Plantwear - nie wiem jak z wypłatami było, ale nabrał też kredytów, między innymi pod ten budynek i pewnie go dług docisnął bo komunikaty się pojawiały że bank wypowiedział mu jedna z umów bo ponoć nie spłacał lub spłacał z opoznieniem swoje długi. Tak się kończy brylowanie na salonach i niepłacenie.
 
 
#13 bycybro51 2024-05-17 12:52
nie pisz czegoś o czym nie masz pojecia.Robert mazurek nie chodził do technikum rybackiego w kocku!Znam wiele osób które tam chodziły i swietnie funkcjonują w tym zawodzie
 
 
#14 #bro51Bycy 2024-05-21 07:04
"broder51 :)" może za długą masz brodę i ci przesłania fakty.

Wiem gdzie chodził ten partyjny paździeż i nominat, w Kocku do tej szkoły rybackiej.
Wnioskuje że trochę ciężko kapujesz bro prosty, pisany tekst. Nie mam nic do kogoś kto tam chodził i jak sobie dziś funkcjonuje, ale ma coś do tego, że nawet jeżeli Rembeka chciał kogoś "wsadzić" na te stanowisko to litości nie kogoś po szkole rybackiej. To ośrodek kulturalny a gospodarstwo hodowli karpia na święta. Prosty schemat: Rembeka wsadza swojaka na stołek, żeby mu mówić i nakazywać co ma robić i serwować dla ludu. Trzeba igrzysk to są igrzyska i taki paździeż pod butem robi tak jak mu obcasikiem stukniesz. Na wolnym rynku taki kolo jak Mazurek czy Stephan nie dostałby takiej pracy. Niestety musiałby walczyć o takie z wynagrodzeniem: minimalna krajowa+max 10% z górki. Gonić takich specjalistów z miasta.
 
 
#15 bycybro51 2024-05-21 09:54
Albo jesteś słabo rozwinięty umyslowo,albo skutecznie takiego udajesz! Powtarzam Ci człowieku iż Robert Mazurek nie miał nic wspólnego z technikum rybackim w Kocku.Wydaje mi się(mogę sie mylić) że jest absolwentem lo na partyzantów.
 
 
#16 bez napinyP.K. 2024-05-21 10:50
A co jest Technikum Rybackie w Kocku winne, że Robert Mazurek ukończył tę szkołę? Ukończył to ukończył. Niech stawy zagospodaruje i robi to na czym się zna.
 
 
#17 bycy przeczytajbro51 2024-05-21 13:30
https://(...).pl/2-aktualnosci /8053-robert-mazurek-kandydate m-do-rady-powiatu-radzynskiego -w-okregu-nr-1-miasto-radzyn-p odlaski.html
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.