Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 16 czerwca 2024 imieniny: Aliny, Brunona

LIGA TYPERÓW – CRASH TEST

Zbigniew Smółko   
sobota, 02 czerwca 2012 01:37

Smółko atakuje!Kochani, żeby uniknąć zamieszania w trakcie naszej zabawy, postanowiliśmy przeprowadzić testy oprogramowania, które pomoże nam liczyć wyniki naszej zabawy w trakcie EURO 2012.

Do typowania przedstawiamy Wam dwa sobotnie mecze towarzyskie reprezentacji narodowych szykujących się do turnieju: Polska – Andora i Anglia - Belgia oraz mecz Orląt Radzyń Podlaski ze Stalą Mielec. Typujemy do chwili rozpoczęcia pierwszego meczu – czyli do soboty do godziny 17. W celu wzięcia udziału w grze należy się zalogować, obstawić bramkowo wyniki spotkań wypełniając wszystkie pola. Warto pamiętać, żeby przy obstawianiu liczby goli z danego dnia właściwą liczbę wstawić w oba dostępne pola. Do wygrania zestaw upominków od sponsora naszego typera - Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim oraz zaproszenie do loży typerów na mecz Polska - Grecja. Wstępnie zamierzamy punktować następująco:

  1. Za prawidłowo wytypowany wynik bramkowy grający otrzymuje 3 pkt.
  2. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy bądź remisu grający otrzymuje 2 pkt.
  3. Za prawidłowe wytypowanie ILE DZISIAJ (łącznej sumy bramek z całego dnia) grający otrzymuje 3 pkt.
  4. Otrzymane punkty sumują się.

Projekt regulaminu znajduje się tutaj (taki, jak dwa lata temu na Mundialu 2010). Jeszcze raz zachęcamy do zgłaszania uwag i dyskusji w komentarzach nad regulaminem teraz, żeby potem spóźnionymi wnioskami racjonalizatorskimi nie zawracać sobie głowy!

Do dzieła! Na wały! Typuj!

 

Komentarze  

 
#1 Delikatne uwagi !!!!!!!Czesio 2012-06-02 09:09
Tak sobie myślę, że 3 punkty za sumę bramek to trochę za dużo, to tyle samo co za wytypowany dokładnie wynik meczu. A przecież to spora loteria i zwykły traf. Można kompletnie nie znać się na piłce, być dalekim od wytypowania wyników meczów a przypadkiem zdobyć 3 punkty. Reszta bardzo mi się podoba i pozdrawiam.
 
 
#2 wynikizbynieks 2012-06-02 18:55
Wyniki obstawionych meczów: Polska - Andora 4-0, Stal Mielec - Orlęta 0-1 (gol Pliszki).
 
 
#3 CzekamyAdmin iledzisiaj.pl 2012-06-02 19:07
Czekamy jeszcze na Anglię i Belgię
 
 
#4 Wyniki, wyniki!Admin iledzisiaj.pl 2012-06-02 20:23
Wszem i wobec oznajmiam, że po wnikliwej analizie wyników 5 typerów z najwyższą liczbą punktów oraz po losowaniu pomiędzy dwoma typerami z prawidłową liczbą ILE DZISIAJ zwycięzcą dzisiejszego CRASH TESTU zostaje rafcik242, z którym skontaktujemy się mailowo.
Dzisiejsze typowania przebiegły bez problemów, musimy jeszcze sprawdzić sumowanie z kilku dni, dlatego już jutro przeprowadzimy kolejne typowanie.
W naszej dzisiejszej zabawie wzięło udział 74 typerów! To świetny wynik! Dzięki :-)
 
 
#5 RE: LIGA TYPERÓW – CRASH TESTCZARNYKOŃ 2012-06-02 21:46
Ranking będzie?
 
 
#6 Przecież jestAdmin iledzisiaj.pl 2012-06-02 21:53
Jest przecież ranking dnia i ranking ogólny... Pod "Typuj" i "Twoje punkty" w menu po prawej. Ja to widzę u siebie nawet bez logowania, u Was się nie wyświetla?
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.