Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 września 2023 imieniny: Marka, Wacława | 1978 - ks. Witold Kobyliński zwrócił się z prośbą do kurii w Siedlcach o uzyskanie pozwolenia od władz na budowę nowego kościoła w Radzyniu Podlaskim

EURO 2012, czyli LIGA TYPERÓW ILEDZISIAJ

Zbigniew Smółko   
piątek, 01 czerwca 2012 11:28

Zaczynamy ligę typerów!Będzie siedziało, będzie się działo… Za chwilę zaczynają się mistrzostwa.

iledzisiaj.pl na pewno nie będzie przyglądało się obojętnie. Sytuacja jest poważna i dojrzała do naszej interwencji.  Ponieważ Smuda nas nie docenił (Niewęgłowski – za gruby! Smółko – sehr za gruby! – Szczygieł – niby trochę schudł, ale i tak biorę Adamiakową! – tak nam powiedział jak nam powiedział!) i w czerwcu mamy odrobinę czasu, wznawiamy naszą zabawę w ligę typerów. Przy okazji Mistrzostw Świata w 2010 roku bawiliśmy się świetnie, więc na pewno i tym razem okaże się, że chętnych do obstawiania wyników nie zabraknie. Od 7 czerwca codziennie będziemy zapraszali na kolejne mecze. Towarzyszyć nam będą Goście, których poprosimy nie tylko o przewidywanie wyników, ale także pogadamy z Nimi o piłce i nie tylko. 

Do wygrania w naszej Lidze Arcymistrzów będą atrakcyjne nagrody. Oprócz punktacji długofalowej codziennie honorować będziemy zawodnika, który najtrafniej przewidzi wyniki z danego dnia. Szczegółową listę nagród opublikujemy za kilka dni, ponieważ ciągle prowadzimy negocjacje z darczyńcami: złą informacją jest, że Mercedes odmówił nam przekazania nowej C Klasy dla zwycięzcy i dlatego nie będzie naszym sponsorem tytularnym. Łaski bez.

Co do szczegółowych zasad naszej wspólnej zabawy, prosimy Was o rady, uwagi i komentarze. Dwa lata temu bawiliśmy się według następujących zasad i wyszło całkiem nieźle, ale jeśli ktoś ma jakiś sensowny pomysł na modyfikację, Ojciec Redaktor Naczelny wszystko rozważy. Ostateczny regulamin ogłosimy najdalej w przyszłą środę.

Generalną próbę działania systemu przeprowadzimy w sobotę 2 czerwca przy okazji meczu Polska – Andora i innych gier towarzyskich przed zasadniczym turniejem. Oczywiście już będzie można co nieco wygrać.

Oprócz zabawy w typowanie kilka razy zaprosimy Was na wspólne oglądanie meczów. O szczegółach dowiecie się lada dzień.

Szykujcie się, będzie się działo!

 

Zbigniew Smółko

Karol Niewęgłowski

Mariusz Szczygieł

 

Komentarze  

 
#1 :)mirro 2012-06-01 18:07
super pomysł będę obstawiał
 
 
#2 RE: EURO 2012, czyli LIGA TYPERÓW ILEDZISIAJperesiak2008 2012-06-01 21:03
świetnie :) to mi sie podoba :)
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.