Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | wtorek, 24 lutego 2015 08:00 | Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Ósmy Kolor Tęczy” zaprasza wszystkie chętne osoby niepełnosprawne wraz z rodzinami do udziału w akcji „Sprawny inaczej - Mój przyjaciel”.
Zgłoszenia osób przyjmowane są telefonicznie 534811171 lub pocztą elektroniczną Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 1.03.2015 roku. Spotkania będą się odbywały w każdą sobotę w godzinach od 15.00 do 17.00 | |
| Michał Maliszewski | | wtorek, 24 lutego 2015 08:00 | 19 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 odbyło się uroczyste zakończenie konkursu organizowanego we współpracy z Kołem Łowieckim nr 21 „Jeleń” w Radzyniu Podlaskim.
Konkurs został skierowany do uczniów klas I-IV i został poprzedzony serią wykładów z myśliwym Marcinem Łaskarzewskim. Na spotkaniach uczniowie mogli zapoznać się z pracą myśliwych na rzecz ochrony przyrody oraz wysłuchać wielu ciekawostek na temat zwierząt dziko żyjących w okolicy naszego miasta. Uczniowie mogli zobaczyć na żywo oraz dotknąć poroże jelenia, parostki sarny, szable i fajki dzika, jednak największym zainteresowaniem cieszył się pies myśliwski rasy posokowiec, który został niemal zagłaskany. | | Michał Maliszewski | | wtorek, 24 lutego 2015 08:00 | Wczoraj (23.02) odbyła się już druga konferencja prasowa zorganizowana przez burmistrza miasta Jerzego Rębka.
Obok włodarza Radzynia Podlaskiego zasiedli również: wójt gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek oraz skarbnik miejski Aneta Dobroch. Głównym tematem spotkania był powód zerwania umowy z firmą PPUH Rapid, która wykonywała instalacje solarne w ramach programu „Czysta energia w powiecie radzyńskim”. Burmistrz odpowiadał również na pytania zadawane przez dziennikarzy. | | | Michał Maliszewski | | poniedziałek, 23 lutego 2015 08:00 | W związku z realizacją przez Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Ósmy Kolor Tęczy” akcji skierowanej do osób niepełnosprawnych pt. ”Sprawny inaczej- Mój przyjaciel” stowarzyszenie poszukuje do współpracy WOLONTARIUSZY.
Szukamy osób od 16 lat wzwyż, które, niezależnie od płci i wieku, kierowane ciekawością, chęcią samodoskonalenia bądź chęcią niesienia pomocy, zgodzą się nieodpłatnie zaangażować do pracy na rzecz osób niepełnosprawnych w ramach integracji przy: | | Michał Maliszewski | | poniedziałek, 23 lutego 2015 08:00 | Od początku objęcia funkcji burmistrza miasta Jerzy Rębek postanowił przyjrzeć się funkcjonowaniu jednostek miejskich.
W pierwszym audycie wykonanym w Przedszkolu Miejskim wykryto niezgodności finansowe (pisaliśmy o tym tutaj). Teraz oczy audytorów zostały skierowane na Radzyński Ośrodek Kultury oraz Bibliotekę Miejską. Zapytaliśmy włodarza naszego miasta jakie jeszcze jednostki miejskie zostaną skontrolowane oraz kiedy poznamy wyniki audytów. Oto odpowiedź burmistrza Rębka: | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 1321 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 1329 1330 następna > ostatnia >>
|
| Strona 1324 z 1876 |