Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | środa, 18 marca 2015 08:00 | 
| |
| Michał Maliszewski | | środa, 18 marca 2015 08:00 | Z satysfakcją informujemy, że Anna Hukaluk, uczennica klasy humanistycznej w I Liceum Ogólnokształcącym w Radzyniu Podlaskim, została zakwalifikowana do udziału w programie Akademia Młodych Dziennikarzy organizowanym przez Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
Kwalifikacje do programu odbywały się w trybie konkursu, w którym brano pod uwagę szkolne i pozaszkolne osiągnięcia kandydatów. Ania będzie uczestnikiem 12 sesji warsztatowo – wykładowych, specjalizując się w języku prasy i edytorstwie. | | Michał Maliszewski | | środa, 18 marca 2015 08:00 | W niedzielę, 22 marca na scenie Radzyńskiego Ośrodka Kultury w sali kina „Oranżeria” wystąpią Łowcy.B.
Z tej okazji mamy dla Was 5 darmowych biletów na to wydarzenie. Aby je zdobyć musicie wysłać do nas e-maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z informacją, który skecz tego kabaretu podoba Wam się najbardziej oraz swoje imię i nazwisko. Spośród nadesłanych wiadomości wylosujemy pięciu szczęśliwców, którzy wejdą na występ zupełnie bezpłatnie. Konkurs zakończy się jutro (w czwartek) o godzinie 21.00. Włączajcie swoje programy pocztowe i ślijcie do nas wiadomości z odpowiedziami. Czas ucieka… | | | Ks. Mariusz Baran | | wtorek, 17 marca 2015 08:00 | „Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał” Ps. 37,5 – to temat najbliższego spotkania modlitewnego.
Jeśli chcesz aby te słowa zrealizowały się w twoim życiu, to przyjdź w najbliższy piątek (20 marca) do Kościoła parafii Trójcy Św. w Radzyniu Podlaskim na godz. 18.00, aby powierzyć Jezusowi swoje życie. W czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu chcemy uwielbiać Boga i dziękować za wszelkie dobro. Zapraszam młodzież, która uczestniczyła w rekolekcjach ewangelizacyjnych od 2 do 4 marca, aby dalej rozwijać to dobro, które zostało zasiane. | | Michał Maliszewski | | wtorek, 17 marca 2015 08:00 | Członkowie Koła Turystycznego „Horyzont” ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Radzyniu Podlaskim po raz kolejny udali się na rajd pieszy do Izby Regionalnej w Białej.
Tym razem panie opiekujące się Domem Ludowym-Irena Pawlina-Ochnio i Hanna Gołoś zaproponowały nam udział w warsztatach plastycznych malowania witraży. Zajęcia prowadziła pani Anna Domańska, koordynator kultury. Wychowankowie z zaangażowaniem malowali swoje prace. Zostaną ona zaprezentowane podczas Dni otwartych SOSW. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 1311 1312 1313 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 następna > ostatnia >>
|
| Strona 1315 z 1876 |