Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | wtorek, 08 grudnia 2015 08:00 | Z ogromną radością informujemy, że w roku 2016 dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego postanowiła w murach szkoły zorganizować I Zjazd Absolwentów, bez względu na rok ukończenia szkoły.
Rada Pedagogiczna podjęła Uchwałę o organizacji Zjazdu oraz powołany został Komitet Organizacyjny. Zamówiona została również Msza Święta, firma cateringowa i zespół muzyczny. Dyrekcja przygotowuje wiele niespodzianek i już teraz czeka na swoich Drogich Absolwentów - 11 czerwca 2016 r. Zachęcamy do odwiedzenia murów swojej dawnej szkoły! | |
| Michał Maliszewski | | wtorek, 08 grudnia 2015 08:00 | 
| | Michał Maliszewski | | poniedziałek, 07 grudnia 2015 08:00 | 4 grudnia 2015r. w Szkole Podstawowej w Borkach odbył się Dzień Ekologii.
Program imprezy był bardzo bogaty, na szkolnym holu zrobiło się kolorowo, gwarnie i ekologicznie. Prowadzącymi imprezę byli uczniowie Va: Natalia Obroślak i Karol Świć. Na początku wszyscy uczestnicy przypomnieli sobie, czym zajmuje się ekologia i zapoznali się z prezentacją multimedialną ,,ABC Młodego Ekologa”. Klasy IV-VI przedstawiły swoje transparenty, a na nich ekologiczne hasła, zachęcające do troski o środowisko naturalne. Potem każda z klas zaprezentowała piosenkę związaną z ochroną przyrody - niektóre z nich były poważne, inne zabawne i lekkie. | | | Zarząd Koła PZW Amur | | poniedziałek, 07 grudnia 2015 08:00 | Różnorodne tematy związane z wędkarstwem będą poruszane przez hobbystów z Radzynia i okolic na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Koła PZW Amur zwołanym 17 grudnia 2015 roku o godzine 16.00 w świetlicy Radzyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 14.
Zarząd Koła serdecznie zaprasza wszystkich Kolegów Członków Koła PZW Amur na spotkanie będące podsumowaniem działalności w mijającym roku. Wszystkim sympatykom naszego koła składamy życzenia Wesołych Świąt i smacznego karpia na Wigilijnym stole. | | Michał Maliszewski | | niedziela, 06 grudnia 2015 22:48 | 
23-letnia radzynianka, absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim dotarła do finału Miss Polski 2015! Aleksandra Trykacz godnie reprezentowała nasze miasteczko przed widzami Polsatu. Gratulujemy jej odwagi i śmiało możemy powiedzieć: Olu! Jesteś najpiękniejsza! W dalszym ciągu trzymamy za Ciebie kciuki. Powodzenia! | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 1201 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 1210 następna > ostatnia >>
|
| Strona 1203 z 1876 |