Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | poniedziałek, 21 grudnia 2015 08:00 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II to najnowocześniejsza szkoła w powiecie radzyńskim.
Potwierdza to trafny kierunek rozwoju szkoły obrany przez dyrektor dr Grażynę Dzidę, inicjatorkę i twórczynię projektów unijnych. Dzięki realizacji tych celów szkoła posiada doskonałą bazę dydaktyczną i zaplecze do kształcenia zawodowego, co potwierdzają ogólnopolskie sukcesy uczniów. | |
| Michał Maliszewski | | poniedziałek, 21 grudnia 2015 08:00 | Radzyńska Szlachetna Paczka tydzień temu miała swój finał zwieńczony koncertem na deskach Radzyńskiego Ośrodka Kultury. Jednak w ubiegłą sobotę odbyła się impreza zbliżona do wymienionej, tyle, że rdzennie radzyńska.
Radzyńska Świąteczna Paczka odbyła się w sobotę 19 grudnia - po raz pierwszy w naszym mieście. Zorganizowało ją Show Dance Studio we współpracy Wiesławem Trykaczem, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II, a także pod patronatem burmistrza Radzynia Podlaskiego Jerzego Rębka. Głównym celem akcji było zebranie jak największej ilości pieniędzy wrzucanych do puszek dla potrzebujących rodzin z miasta i powiatu radzyńskiego. | | Michał Maliszewski | | poniedziałek, 21 grudnia 2015 08:00 | 18 grudnia został rozstrzygnięty konkurs na logo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim.
Komisja konkursowa w składzie: Przemysław Krupski, Adam Świć, Agnieszka Włoszek, Katarzyna Piekutowska i Aleksandra Szkurłat po długiej i burzliwej naradzie wybrała najlepszy projekt spełniający oczekiwania organizatorów. Wygrał Przemysław Rosiński, a nagrodą główną był karnet na pływalnię wartości 400 złotych. Nie był to łatwy wybór, bo kilka projektów było naprawdę ciekawych, a trzeba było zwrócić uwagę na funkcjonalność projektu, oryginalność, czy też potencjał reklamowy. | | | Michał Maliszewski | | sobota, 19 grudnia 2015 08:00 | 26 grudnia, w sobotę o godzinie 20.00 rozpocznie się Wieczorne Muzykowanie w Kofi & Ti. Na scenie wystąpi Woytek Golbiak!
Woytek Golbiak to muzyk pochodzący z Radzynia, na stałe mieszkający i tworzący w Wielkiej Brytanii. W Świąteczny wieczór wystąpi w kawiarni Kofi&Ti z przyjaciółmi: Brygidą Jóźwik, Jackiem Rachubikiem, Piotrem Kłoczko i Kamilem Ucińskim. Z pewnością na koncercie nie zabraknie rockowych standardów i klimatu. | | Maria Tarnowska - Kierownik GOPS w Radzyniu Podlaskim | | sobota, 19 grudnia 2015 08:00 | ,,Wszystko co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili’’- Ewangelia wg.św.Mateusza (Mt 25)
Kiedy staniemy przed Bogiem twarzą w twarz, nic nie będą znaczyły nasze pieniądze, stopnie naukowe ani sukcesy zawodowe. Liczyć się będzie tylko kapitał serca, bezinteresownie ofiarowany Chrystusowi żyjącemu w bliźnim. Liczyć się będzie nie to, ile masz, a ile dałeś. Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radzyniu Podlaskim składają podziękowanie Państwu Katarzynie i Tomaszowi Kowalczyk z Kąkolewnicy za bezinteresowne wykonanie płyty nagrobkowej na mogile dziecka znalezionego w Białej. Ofiarowaliście Państwo część swojego serca, za co należy się Wam wdzięczność i szacunek. Dziękujemy. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 następna > ostatnia >>
|
| Strona 1196 z 1876 |