Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 czerwca 2026 imieniny: Jana, Pawła

AKTUALNOŚCI

Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.

Dzień Otwarty w ZSP!

Michał Maliszewski   
środa, 18 maja 2016 07:00

Dzień Otwarty w ZSP!We wtorek, 24 maja br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbędzie się Dzień Otwarty.

Organizatorzy jak co roku przewidzieli wiele atrakcji dla gości. Zapraszają w szkolne progi od 9.00 do 14.00.

Zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

 

"Przeboje dawnej Warszawy". Zespół "Wrzos" w Oranżerii (foto)

Foto: Urząd Miasta Radzyń Podlaski   
środa, 18 maja 2016 07:00

Wrzos na scenie

 

Seniorzy pytają burmistrza o Dom Pomocy Społecznej

Michał Maliszewski   
środa, 18 maja 2016 07:00

Burmistrz Jerzy RębekOstatnio otrzymaliśmy list od naszego Czytelnika w sprawie utworzenia w Radzyniu Podlaskim Domu Pomocy Społecznej.

W wiadomości do naszej redakcji napisał tak: - W programie wyborczym obecnych władz miasta z 2014 roku wśród obietnic widniała deklaracja o utworzeniu domu pomocy społecznej dla osób starszych i pozbawionych opieki. To bardzo ważne miejsce dla starszych ludzi mieszkańców Radzynia oraz okolic, którzy także nie mają opieki rodziny. Szanowni Państwo z myślą i troską o ludzi starszych proszę o interwencję w tej ważnej sprawie – zakończył Czytelnik naszego portalu.

 

Pomóż wydać książkę ze starymi zdjęciami z Radzynia

Mariusz Szczygieł   
wtorek, 17 maja 2016 21:48

Głosuj na Radzyń!Mamy szansę na 5 000 zł na warsztaty międzypokoleniowe i wydanie książki z fotografiami ze starego Radzynia.

Będzie to kontynuacja filmu "Dziadki-dziatkom. Pamiętnik ze Starego Radzynia" z 2009 roku. Wszystko dzięki temu, że projekt "Radzyń Podlaski / Czarno-biały" znalazł się w finale konkursu grantowego Tesco #decydujeszpomagamy!

Aby uzyskać pieniądze, potrzebne na sfinansowanie druku książki, potrzebujemy Twojej pomocy - głosu przy okazji zakupów w sklepie Tesco. Jak głosować?

 

Drużyna z Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim najlepsza w konkursie matematyczno–przyrodniczym

Michał Maliszewski   
wtorek, 17 maja 2016 07:00

Podczas konkursu13 maja 2016 roku drużyna z Gimnazjum nr 2 w składzie: Magdalena Krasuska 3B, Szymon Bober 3B, Mateusz Pawlina 3C z nauczycielką matematyki Agnieszką Cieślak uczestniczyli w Turnieju Wiedzy z Przedmiotów Matematyczno – Przyrodniczych „BRAINIAC” organizowanym przez Publiczne Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Parczewie.

Uczestnicy konkursu zmagali się z konkurencjami z różnych dziedzin tj.: matematyki, fizyki, chemii, geografii, biologii. Rozwiązywali testy, zadania, rebusy, szarady, odgadywali nazwiska znanych postaci ze świata matematyki, fizyki, chemii, biologii. Wykonywali doświadczenia z chemii, zaznaczali na mapie wskazane miejsca, odpowiadali na pytania z różnych dziedzin.

 
<< pierwsza < poprzednia 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 następna > ostatnia >>

Strona 1130 z 1876