Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | piątek, 20 maja 2016 07:00 | Mamy piękne dziewczyny w naszym mieście! Najpierw informowaliśmy o sukcesach Oli Trykacz, która dostała się do finału konkursu Miss Polski.
Teraz 25-letnia mieszkanka Radzynia Podlaskiego, Karolina Rybak podczas gali Miss Lubelszczyzny, która odbyła się w minioną środę otrzymała zaszczytny tytuł Miss Foto! Prowadzącym galę był Krzysztof Ibisz. | |
| Michał Maliszewski | | czwartek, 19 maja 2016 07:00 | W dniach 13 - 15 maja w Nowej Rudzie - Słupiec odbyły się XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych.
Do rywalizacji o najważniejsze trofea danej kategorii wiekowej stawiło się 225 zawodników z 54 klubów, którzy uzyskali kwalifikacje po dwóch turniejach makroregionalnych. Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-do w Nowej Rudzie reprezentowało 9 juniorów młodszych. | | Michał Maliszewski | | czwartek, 19 maja 2016 07:00 | Już prawie tydzień na krajowej 19-stce, przed skrzyżowaniem z ulicą Płudzińską - patrząc od strony Międzyrzeca, stoi tablica informacyjna wraz ze stacją pogody.
Urządzenie nie zostało jeszcze uruchomione – nadal czekamy na informację od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, kiedy tablica zacznie działać. Wiemy, że stacja posiada czujnik temperatury nawierzchni oraz stanu nawierzchni (np. sucha, mokra), kierunku i prędkości wiatru, czujnik temperatury i wilgotności względnej powietrza, detektor opadu atmosferycznego, czujnik ciśnienia atmosferycznego, dwie kamery wizyjne oraz tablicę informacyjno-ostrzegawczą o zmiennej treści. | | | Michał Maliszewski | | środa, 18 maja 2016 07:00 | Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych zaprasza na koncert "Uśmiechnij się wszystkimi kolorami tęczy".
Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 29 maja na dziedzińcu Pałacu Potockich. Podczas trwania koncertu przewidzianych jest wiele niespodzianek dla wszystkich uczestników. Zachęcamy! | | Michał Maliszewski | | środa, 18 maja 2016 07:00 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II bierze udział w projekcie „Praktyki dla przyszłości” w ramach programu ERASMUS+, którego autorami są: dyrektor szkoły dr Grażyna Dzida oraz kierownik warsztatów mgr inż. Wiesław Paszkowski.
Na zajęciach dodatkowych uczniowie uczą się języka włoskiego, co umożliwi im zdobycie nowej wiedzy i umiejętności zawodowych w ramach dwutygodniowych staży zawodowych we włoskich przedsiębiorstwach. Staże są skierowane do uczniów technikum w różnych zawodach. Odbędą się w dwóch terminach: 03.07.2016 r.– 16.07.2016r. oraz 18.07.2016r.- 29.07.2016r. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 następna > ostatnia >>
|
| Strona 1128 z 1876 |