| Jakub Płecha i Michał Maliszewski |
| niedziela, 15 stycznia 2017 04:11 |

|
| Szef radzyńskiego sztabu Aleksandra Kowalczyk |
| sobota, 14 stycznia 2017 08:00 |
Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami!
15 stycznia 2017 roku (w tę niedzielę) Orkiestra zagra po raz 25. Jak co roku w naszym mieście organizujemy kwestę uliczną i koncert w Radzyńskim Ośrodku Kultury. W najbliższym finale, po raz kolejny, sztab mieści się w I Liceum Ogólnokształcącym w Radzyniu Podlaskim. Serdecznie zapraszamy zespoły chętne do wzięcia udziału w koncercie finałowym. Nadal czekamy na zgłoszenia. Stałym elementem naszego wspólnego grania jest aukcja przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców. Startujemy o 17.00! |