Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Aneta Mostowiec | | poniedziałek, 28 sierpnia 2017 00:00 | W poszukiwaniu zaginionej receptury warzenia sera grupa 160 osób przemierzyła 10 punktów położonych na terenie miasta. Szczęśliwi, trochę przemoczeni deszczem wrócili do „bazy”, gdzie czekały na nich niespodzianki, długodojrzewający ser oraz serowe przekąski.
W niedzielę 27 sierpnia z okazji małego jubileuszu 15-lecia Bursztyna odbyła się Serowa Gra Rodzinna. Do udziału zaprosiliśmy mieszkańców Radzynia i okolic, pracowników firmy oraz dostawców mleka. | |
| Małgorzata Korba regionalny rzecznik ZUS w województwie lubelskim | | sobota, 26 sierpnia 2017 07:00 | Jesienią po emerytury zgłosi się do ZUS znacznie więcej osób niż zwykle. Wszystko przez obniżenie wieku emerytalnego. Jeśli też planujesz złożyć wtedy wniosek, pamiętaj, że nie musisz tego robić osobiście. Nie ma też powodu do pośpiechu.
Obniżenie wieku emerytalnego do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn spowoduje, że w ostatnim kwartale tego roku emerytów znacząco przybędzie. W samym województwie lubelskim – nawet o 16 tys. osób. Zakład Ubezpieczeń Społecznych od dawna przygotowuje się do obsłużenia zwiększonej liczby klientów. Przypomina również, że wniosek o emeryturę można złożyć, nie odwiedzając ZUS. Można go wysłać tradycyjną pocztą albo przez internet. | | Michał Maliszewski | | sobota, 26 sierpnia 2017 07:00 | Radzyńskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Ósmy Kolor Tęczy" zaprasza na Tęczowy Festyn Rodzinn.,
Odbędzie się on 3-go września 2017 roku (niedziela) na kompleksie pałacowo-parkowym w Radzyniu Podlaskim. W czasie twania festynu będą atrakcje dla rodzin. Festyn ten będzie połączony ze zbiórką pieniędzy na dostosowanie budynku dziennego pobytu osób niepełnosprawnych. Budynek ten został przekazany stowarzyszeniu przez Urząd Marszałkowski. Zachęcamy! | | | Michał Maliszewski | | sobota, 26 sierpnia 2017 07:00 | 
| | Michał Maliszewski | | piątek, 25 sierpnia 2017 07:00 | Noc z 23-go na 24-go sierpnia, dla wielu młodych czytelników, na długo zostanie w pamięci.
Tę noc spędzili oni w bibliotece. Filia Biblioteczna w Brzozowicy Dużej już po raz drugi zorganizowała Noc w Bibliotece. 35 młodych czytelników bibliotek z Brzozowicy Dużej, Olszewnicy i Kąkolewnicy miało okazję do poznania się i wspólnych zabaw. W organizacji tej Nocy pomagały harcerki z 5 Brzozowickiej Drużyny Harcerek „Światło”, które poprowadziły kilka zabaw oraz przy ognisku śpiewały harcerskie piosenki. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 następna > ostatnia >>
|
| Strona 910 z 1876 |