Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | sobota, 02 września 2017 07:00 | 8-10 września, z okazji 50-lecia Radzyńskich Szachów, w I LO w Radzyniu Podlaskim odbędzie się Radzyński Festiwal Szachowy.
Festiwal będzie się składał z 3 imprez: - turnieju szachów błyskawicznych, - turnieju szachów szybkich, - turnieju szachów szybkich dla dzieci do lat 12. | |
| Michał Maliszewski | | sobota, 02 września 2017 07:00 | Trwają prace projektowe i wszelkie działania związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę szeregu dróg, które będą tworzone na terenie naszego miasta.
Podczas XXXVI sesji Rady Miasta Radzyń Podlaski, która odbyła się 30 sierpnia br. burmistrz Jerzy Rębek przedstawił ulice, które w najbliższym czasie zostaną utworzone bądź wyremontowane. Zobaczcie: | | Michał Maliszewski | | piątek, 01 września 2017 07:00 | Niecałe dwa miesiące temu uchwałą Rady Miasta Radzyń Podlaski zwrócono budynek dawnej „wodomistrzówki” mieszczącej się przy ul. Parkowej Marszałkowi województwa lubelskiego.
Ta decyzja była spowodowana ustaleniami ze Sławomirem Sosnowskim, który wczoraj (31 sierpnia) przekazał ten obiekt w ręce Stowarzyszenia na rzecz osób niepełnosprawnych 8 Kolor Tęczy. Podpisanie umowy odbyło się w przekazywanym obiekcie. | | | Michał Maliszewski | | piątek, 01 września 2017 07:00 | Wczoraj (31 sierpnia 2017r.) w parku miejskim, przy pałacu Potockich zakończono Akcję Lato z Radzyńskim Ośrodkiem Kultury.
Trzeba przyznać, że pożegnanie wakacji ROK zgotował na bardzo wysokim poziomie. Prosty pomysł – duża płachta, głośniki, leżaki w liczbie 120 sztuk oraz duża polana daje w efekcie końcowym świetną imprezę o niebywałej frekwencji. Podczas pierwszego radzyńskiego seansu pod chmurką najnowszą część Asterixa I Obelixa oglądało około 150 osób! Niech Was nie zmylą zdjęcia, które zobaczycie poniżej. Nie chcieliśmy błyskać fleszem podczas seansu dzieciom po oczach, a fotki, które wykonaliśmy zostały zrobione pół godziny przed wyświetlaniem filmu. Gdy zabrakło leżaków to mieszkańcy siadali na swoich bluzach, kurtkach lub kocach. | | Michał Maliszewski | | piątek, 01 września 2017 07:00 | „Dalej, wesoło niech popłynie gromki śpiew” te słowa harcerskiej piosenki brzmiały na ustach wszystkich uczestników letnich półkolonii w Gminie Ulan-Majorat, zorganizowanych przez Stowarzyszenie UFIS. Zajęcia odbywały się codziennie w okresie od 14.08.2017r. do 23.08.2017r., w których udział wzięło 33 dzieci.
Głównym celem organizatorów było stworzenie warunków do bezpiecznego i ciekawego spędzenia wakacji przez młodzież. W ramach programu i harmonogramu półkolonii, wszyscy uczestnicy mieli zapewnione wiele atrakcji i niespodzianek. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 następna > ostatnia >>
|
| Strona 907 z 1876 |