Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | sobota, 25 listopada 2017 07:00 | Projekt biznesplanu pt. "MJELONEK" przygotowany przez Ewelinę Grzejdak, Julię Lotek i Darię Stanisławską – uczennice klasy drugiej Technikum Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim w zawodzie technik ekonomista został zakwalifikowany do finału Konkursu "Akademia Przedsiębiorczego Ucznia".
Gala Finałowa odbędzie się 12 grudnia 2017 roku na Wydziale Zarządzania Politechniki Lubelskiej. Podczas finału Ewelina, Julia i Daria będą prezentowały swoje pomysły na biznes podczas 10 minutowej prezentacji multimedialnej. | |
| Michał Maliszewski | | piątek, 24 listopada 2017 07:00 | Zapraszamy na Kiermasz Andrzejkowy w Borkach w niedzielę 26-go listopada.
Jest to już nasze 3 spotkanie. To ciekawa impreza, która zrzesza lokalnych wytwórców z powiatu radzyńskiego. Na stoiskach można kupić olej lniany, dżemy domowej roboty lub wypieki i inne specjały z wiejskiej kuchni. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Jako, że to już czas świateczny, najbardziej efektowne są stoiska z bombkami, stroikami i ozdobami choinkowymi. Niektóre z tych ozdób to prawdziwe dzieła sztuki. Z każdym rokiem przybywa coraz więcej oryginalnych wystawców i kiermasz cieszy się coraz większym zainteresowaniem lokalnej społeczności. | | Michał Maliszewski | | piątek, 24 listopada 2017 07:00 | 23 listopada br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Ulanie-Majoracie odbyły się zajęcia dla Seniorów poprowadzone przez Iwonę Pawelec-Burczaniuk z Radzynia Podlaskiego zajmującą się zawodowo rękodziełem.
W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia kilkunastoosobowa grupa Seniorów z Gminy Ulan-Majorat pod kierunkiem instruktor wykonywała bombki techniką decoupage polegająca na przyklejaniu na styropianową kulę wzorów wyciętych z koronki i wzorzystych serwetek papierowych. | | | Michał Maliszewski | | piątek, 24 listopada 2017 07:00 | Wczoraj postanowiliśmy udać się na place budowy dwóch hal sportowych przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz filii Szkoły Podstawowej nr 2, by zobaczyć postęp prac przy ich tworzeniu.
Prace posuwają się bardzo dynamicznie. Jeszcze w tym roku budynek przy SP 1 ma zostać przykryty dachem. Prace przy drugiej hali zwolniły przez konieczność odnowienia starej kanalizacji, jednak wróciło już na właściwe tory. | | Michał Maliszewski | | czwartek, 23 listopada 2017 07:00 | 6 grudnia br. o godzinie 18.00 zapraszamy na kolejną edycję Kobiecej Oranżerii.
Już po raz czwarty wszystkie zainteresowane Panie będą mogły spotkać się w Radzyńskim Ośrodku Kultury na wieczorze przygotowanym specjalnie dla nich. Tym razem na zakończenie zostanie wyświetlony film "Złe mamuśki 2". Zachęcamy! | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 następna > ostatnia >>
|
| Strona 868 z 1876 |