Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | wtorek, 27 lutego 2018 08:00 | 9 marca br. dla wszystkich Pań ROK przygotowuje coś specjalnego!
Pokaz mody, występy wokalne, galeria zdjęć poświęcona kobietom, rękodzieło, degustacja potraw oraz wiele, wiele więcej. Przyjdźcie, warto! Więcej informacji na plakacie! | |
| Michał Maliszewski | | wtorek, 27 lutego 2018 08:00 | 
Co miesiąc na naszym portalu będziemy prezentowali najlepsze zdjęcia miesiąca, wykonane przez członków Radzyńskiego Klubu Fotograficznego Klatka. Laureatami najciekawszych fotografii tego miesiąca zostali: Paweł Iwańczuk, Marcin Wałecki, Grażyna Hankiewicz i Dariusz Hankiewicz. Zobaczcie więcej! | | Robert Mazurek | | wtorek, 27 lutego 2018 08:00 | Radzyński Ośrodek Kultury wspólnie ze Stowarzyszeniem Studenci dla Rzeczypospolitej organizuje w Radzyniu inicjatywę pod nazwą Namiot Wyklętych.
Ma ona na celu upamiętnienie Żołnierzy Niezłomnych – działaczy ruchu antykomunistycznego w czasach okupacji naszego kraju, polskich patriotów, którzy mieli zostać przeklęci i zapomniani. W wydarzenie zaangażował się również I Radzyński Szczep Harcerski „Infinity” im. hm. Mieczysława Stagrowskiego w Radzyniu Podlaskim. Namiot Wyklętych zostanie umiejscowiony na pl. Wolności w Radzyniu w dniach 28 lutego i 1 marca, w godz. od 9 do 17. | | | Michał Maliszewski | | wtorek, 27 lutego 2018 08:00 | Gmina Radzyń Podlaski ogłosiła zapytanie ofertowe na wykonanie obiektu infrastruktury rekreacyjno-turystycznej w Branicy Radzyńskiej.
W tej miejscowości ma powstać drewniana wiata (konstrukcja wsparta na 8 słupach o wymiarach 4,50 m. na 3,5 m.) z ławostołem i siedziskami. Do tego ustawiony zostanie grill oraz ułożona nawierzchnia z kostki betonowej brukowej, oraz dodatkowo zamontowane stojaki na rowery, kosze na śmieci, ławki i tablica informacyjna. Wszystkie elementy infrastruktury mają być wykonane z drewna. | | Michał Maliszewski | | poniedziałek, 26 lutego 2018 08:00 | Tradycyjnie w piątkowy wieczór (23.02) galeria Oranżeria działająca przy Radzyńskim Ośrodku Kultury gościła kolejnego artystę.
Tym razem swoje prace pokazała Iwona Ostrowska. Artystka mieszka i pracuje w Warszawie. Ukończyła studia na wydziale Sztuk Pięknych na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Artystka oprócz malarstwa zajmuje się również grafiką, projektowaniem graficznym, fotografią i innymi projektami artystycznymi. Uczestniczyła w wielu festiwalach artystycznych i sympozjach twórczych, a także brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorczych. Wernisaż artystki zgromadził liczne grono sympatyków malarstwa z naszego miasta. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 następna > ostatnia >>
|
| Strona 823 z 1876 |