Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.
|
| Michał Maliszewski | | wtorek, 13 marca 2018 08:00 | Most pokoleniowy został trwale zbudowany. To już kolejna wspólna impreza społeczności Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim i Uniwersytetem III Wieku.
Program kabaretowy „Być kobietą” miał swoją premierę wczoraj, 12 marca br. o godzinie 18.00. na deskach Radzyńskiego Ośrodka Kultury. Został zaprezentowany okazji Święta Kobiet, które obchodzone jest 8 marca. Musimy przyznać, że uczniowie i nauczyciele przygotowujący skecz o zamianie ról damsko-męskich zawiesili wysoko poprzeczkę. Widowisko było bardzo ciekawe, zaskakujące, a zatańczone układy taneczne na wysokim poziomie. Brawo! | |
| Robert Mazurek | | poniedziałek, 12 marca 2018 08:00 | Zapraszamy na spotkania autorskie z Markiem Fiedlerem poświęcone książce „Mała wielka Wyspa Wielkanocna”.
W czwartek 22 marca o godz. 18.30 w sali parafialnej przy kościele Świętej Trójcy w Radzyniu Podlaskim podróżnik spotka się z mieszkańcami miasta. Z kolei w piątek 23 marca o godz. 9.00 Marek Fiedler odsłoni swoją tabliczkę na Skwerze Podróżników, a o 9.45 w sali widowiskowo-kinowej Radzyńskiego Ośrodka Kultury o Wyspie Wielkanocnej opowie młodzieży szkolnej. Wydarzenie odbędzie się w ramach 23. edycji „Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami”. Wstęp wolny. | | Michał Maliszewski | | poniedziałek, 12 marca 2018 08:00 | O powrocie kaczki, która upodobała sobie nasze miasto poinformowała redakcję nasza Czytelniczka. Czyżby zwiastowała ona odejście mrozów?
Mandarynka jest doskonałą modelką i świetnie wychodzi na zdjęciach. Jeśli nie macie planów na dzisiejsze popołudnie to łapcie swoje aparaty i szukajcie jej nad rzeką. Zachęcamy! | | | Michał Maliszewski | | poniedziałek, 12 marca 2018 08:00 | 
| | Michał Maliszewski | | poniedziałek, 12 marca 2018 08:00 | Wczoraj, 11 marca br. w Szkole Podstawowej w Zabielu zorganizowano po raz trzeci Gminny Dzień Kobiet.
W wydarzeniu uczestniczyli: wójt gminy Radzyń Podlaski Wiesław Mazurek, przewodnicząca RG Anna Grochoła oraz Panie z terenu gminy, które zechciały przyjąć zaproszenie na tę imprezę. Specjalnie dla zgromadzonych na sali kobiet wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zabielu z programem artystycznym. Gościnny udział miało również kilkoro uczniów ze Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej. Ważnym elementem wydarzenia był zapowiadany hucznie na plakatach występ Orkiestry Dętej gminy Radzyń Podlaski. | |
|
|
<< pierwsza < poprzednia 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 następna > ostatnia >>
|
| Strona 817 z 1876 |