Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 28 czerwca 2026 imieniny: Leona, Ireneusza

AKTUALNOŚCI

Najświeższe informacje z Radzynia Podlaskiego i okolic.

Uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Warszawie

Michał Maliszewski   
środa, 21 marca 2018 08:00

Uczniowie SOSW w WarszawieUczniowie SOSW długo czekali na możliwość zwiedzania Muzeum Powstania Warszawskiego.

Po wielu staraniach i finansowym wsparciu sponsorów w osobach: Stanisława Kokory, Andrzeja Niewęgłowskiego i Grzegorza Skiby udało im się ponownie wyruszyć na turystyczny szlak. Ich głównym celem było Muzeum Powstania Warszawskiego. Na miejscu czekał przewodnik, a bez jego przystępnego przedstawiania faktów historycznych, objaśniana i okazów muzealnych, efekt zwiedzania nie byłby pełny i wartościowy. 

 

Inwestycje na jubileusz OHP

Michał Maliszewski   
środa, 21 marca 2018 08:00

Konferencja prasowa w Urzędzie Miasta19 marca 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Radzyniu Podlaskim Lubelska Wojewódzka Komenda OHP zorganizowała konferencję prasową na temat planowanych inwestycji w swoich jednostkach.

W spotkaniu udział wzięli: Robert Gmitruczuk wicewojewoda lubelski, Marek Drączkowski zastępca wojewódzkiego komendanta OHP, Sławomir Kalicki kierownik internatu OSiW OHP w Radzyniu oraz Tomasz Stephan wiceburmistrz Radzynia Podlaskiego. – Tematem dzisiejszej konferencji będą inwestycje, które mają mieć miejsce w naszym radzyńskim ośrodku szkolno-wychowawczym OHP. Chciałem wyrazić swoją radość, że możemy się tu spotkać i coś o tym powiedzieć. Współpraca między miastem, a ośrodkiem układa się bardzo płynnie i cieszymy się z niej. Jest to bardzo ważna instytucja, która obejmuje swoją działalnością dosyć szerokie grono osób, z miasta i z całego powiatu. Cieszymy się, że ośrodek zmienia się na lepsze i być może skorzystają z tego nasi radzyńscy przedsiębiorcy – otworzył wydarzenie zastępca burmistrza.

 

W MOSiR bez zmian. Agnieszka Włoszek nadal dyrektorem

Michał Maliszewski   
wtorek, 20 marca 2018 14:47

Agnieszka WłoszekDyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury Fizycznej została Agnieszka Włoszek – dotychczas pełniąca obowiązki dyrektora tej placówki. Konkurs na to stanowisko odbył się 19 marca.

Swe kandydatury zgłosiły 2 osoby. W związku z tym, że komisja konkursowa miała wątpliwości prawne co do jednej oferty, skierowała ją do prawnika, celem dokonania analizy. Po jej uzyskaniu i rozwianiu wątpliwości, że nie spełniała wymagań konkursu, druga osoba została zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, która odbyła się 19 marca. Tą drugą osobą była Agnieszka Włoszek, która została pozytywnie oceniona przez Komisję konkursową.

 

Najlepsze zdjęcia Klatkowiczów tego miesiąca!

Michał Maliszewski   
wtorek, 20 marca 2018 08:00

W konkursie miesiąca na podium stanęli: Marcin Wałecki i Grażyna Hankiewicz, gratulujemy!

Zdjęcie autorstwa Grażyny Hankiewicz

 

Przebudzenie wiosenne wyśpiewane przez Radzyniaków

Michał Maliszewski   
wtorek, 20 marca 2018 08:00

PlakatZespół Radzyniacy zaprasza na swój VIII koncert zatytuowany "Przebudzenie Wiosenne".

Wydarzenie odbędzie się 8 kwietnia br. o godzinie 14.00 w Radzyńskim Ośrodku Kultury. 

Oprócz głównych artystów na scenie wystąpi kilku gości. Szczegóły znajdziecie na plakacie.

W imieniu organizatorów zachęcamy do przybycia!

 
<< pierwsza < poprzednia 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 następna > ostatnia >>

Strona 811 z 1876