Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 26 kwietnia 2024 imieniny: Marzeny, Klaudiusza

No to typujemy!

Zbigniew Smółko   
piątek, 02 września 2016 10:15

TyperChcieliście to macie. Nasza zabawa w typowanie wyników EURO i Mundiali przenosi się również na resztę sezonu.

Co tydzień w czwartek wieczorem będziemy publikować cztery mecze do typowania. Pierwszy to nasze małe granie, czyli mecz którejś drużyny z naszego powiatu. Drugi to oczywiście „Orlęty”, trzeci polska Ekstraklasa, czwarty zaś granie z Europy. W razie przerwy na reprezentację – czyli tak jak teraz - będą dwa mecze międzynarodowe. Nasza liga trwa do 12 listopada, czyli ostatniej jesiennej kolejki Orląt.

Typujemy wynik końcowy, do przerwy i toto oczywiście. Admin ogarnia nagrody na poszczególne weekendy i na długą falę.

Co tydzień najlepszy z Typerów wygrywa karnet na mecze Orląt w tym sezonie. Jest więc o co walczyć. Zwycięzca całego typera wygra... na razie wiadomo, ale pracujemy nad tym :) Może koszulkę i szalik Orląt plus karnet na przyszły sezon? A może coś jeszcze... W każdym razie coś fajnego. 

Typujemy, jak zawsze, czyli klikamy w menu na górze na link: TYPER, albo na banner po prawej stronie (który już niedługo się pojawi), potem w: Wytypuj i już mamy mecze. Wyniki oczywiście po zakończeniu ostatniego meczu w danym tygodniu. 

Będą oczywiście goście. Tacy co się znają, albo przynajmniej teoretycznie powinni się znać.

Artur Idzikowski z ŻonąArtur Idzikowski na przykład. Kiedyś nieustępliwy obrońca Orląt, teraz trener drużyn młodzieżowych. A że facet jest bystry i do tej roboty ma ogromne serducho, to będzie z tego pożytek. Po boiskach gania już też jego synek. Na trybunach zawsze sekunduje im Żona, dając wspaniały przykład reszcie niewieściej populacji.

Ogólnie pozytywny osobnik.

Liga typerów: notowanie I

Czemierniki – Dąb Dębowa 2-0. U siebie Orzeł przełamie złą passę, potem też wygra coś na wyjeździe

Avia Świdnik – Orlęta 0-1. Wierzę w Orlęta. W odróżnieniu od wielu komentatorów podkreślam, że moim zdaniem one już od dłuższego czasu grają dobrze, nawet mecz w Trzebini mógł się skończyć zupełnie inaczej. Ta drużyna przyniesie sporo dobrych wyników.

Kazachstan – Polska 0-3. Kazachstan przegrał sparring z Kirgistanem, ale tym się nie należy przejmować. Bardziej cieszy mnie to, że mamy dobrą drużynę, która jest w stanie kontynuować to, co zaczęli na Euro. Pewne zwycięstwo biało- czerwonych.

Norwegia – Niemcy 0-2. Tu nie będzie niespodzianki, Niemcy są faworytem i nie zawiodą.

No to gramy!

PS. A tak przy okazji z Arturowego facebooka zajumałem takie oto foto Orląt. Poznajecie gości?

Który to rok?

 

Komentarze  

 
#1 RE: No to typujemy!sebik73 2016-09-04 11:19
to się trochę pobawiamy
 
 
#2 WynikiAdmin iledzisiaj.pl 2016-09-04 22:59
Wyniki.
Już w pierwszej rundzie losujemy. Dzisiaj karnet na mecze naszych Orląt wygrywa zasłużenie Lette. Wielkie gratulacje! I jak widać nie będzie wcale tak prosto, bo Lette i wierny kibic zdobyli po 11 punktów (a max to 32), na ale... Orlęta miały trochę pecha z Avią, bo do 94 minuty prowadziły 2:1, kiedy wpadła wyrównująca bramka, Polska... Dżizas... z Kazachstanem... może powstrzymam się od komentarza, bo pomyj wyleją na nich dużo w ciągu najbliższych dni wszyscy, a reszta to dla mnie na razie czarna magia - Czemierniki - Dębowa Kłoda - może jest tu jakiś Czytelnik, który widział ten mecz, a może nawet grał? Piszcie.
Kolejne typy już w czwartek. Do zobaczenia! Gramy dalej!
 
 
#3 protestwierny kibic 2016-09-05 00:11
Nie zgodzę się że Lette zasłużenie wygrał, bo Orlęta straciły bramkę na 2-2 w ostatniej minucie doliczonego czasu, a ja postawiłem 2-1 dla Orląt (nadmienie że do przerwy postawiłem 1-0 dla Orląt) Niemcy do przerwy postawiłem 1-0 a na 2-0 strzelili w 45 min, więc można powiedziec że byłem bliższy wygranej
 
 
#4 zasłużenieAdmin iledzisiaj.pl 2016-09-05 09:04
Tak naprawdę wygraliście obaj (oboje?), tyle że o wygranej decydował już jedynie ślepy los, a słowo zasłużenie wzięło się stąd, że mieliście po tyle samo punktów, czyli najwięcej. Życzę szczęścia w kolejnych rundach, a do końca jest ich jeszcze sporo.
 
 
#5 bombalukas123 2016-09-05 11:29
Bombowa zabawa od dawna czekałem na takie lokalne wariacje :D
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.