Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 24 listopada 2017 imieniny: Flora, Jan, Roman

Już niedługo

Andrzejki Hotel President, 25.11.2017, Hotel & Restauracja President
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusówOgłoszeniaImprezy i wydarzeniaCeny paliw

Na skróty

Konkurs Recytatorski „Kresowi Piewcy Ojczyzny” w MBP

Michał Maliszewski   
czwartek, 23 listopada 2017 07:00

Podczas wydarzeniaW poniedziałek, 20 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyły się przesłuchania uczestników w ramach Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Kresowi Piewcy Ojczyzny”.

Jest to druga edycja konkursu zorganizowanego przez Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim. Zgromadzonych uczestników przywitały: dyrektor MBP Grażyna Kratiuk oraz dyrektor Gimnazjum nr 1 Bożena Płatek.

 

Turów. Skręcając w lewo zajechała drogę i doprowadziła do wypadku

Michał Maliszewski   
wtorek, 21 listopada 2017 07:00

Bus po zderzeniu

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj, około godz. 16:20, na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Turów.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Renault, 40-letnia mieszkanka gminy Drelów doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem osobowym marki Volkswagen. Kobieta prawdopodobnie wykonując manewr skrętu w lewo, na teren stacji paliw nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem, 51-letniemu mieszkańcowi gminy Konstantynów. W wyniku wypadku kobieta wraz z 6-letnim dzieckiem trafiła do szpitala.

 

Bojanówka. Zaśnięcie za kierownicą przyczyną wypadku

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
poniedziałek, 20 listopada 2017 15:58

Na miejscu zdarzeniaDo zdarzenia doszło wczoraj około godziny 05:20 w miejscowości Bojanówka na DK-63.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi A4, 30-letni mieszkaniec gminy Wohyń doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem marki Ford. Mężczyzna prawdopodobnie w wyniku zaśnięcia zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia się z jadącym w stronę Radzynia Podlaskiego autem. Fordem kierowała 45-letnia mieszkanka gminy Wohyń, która podróżowała wraz z trzema pasażerkami. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości.

 

Śmiertelne potrącenie pieszego na K19 przy Orlenie

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
poniedziałek, 20 listopada 2017 13:49

Na miejscu zdarzeniaDo zdarzenia doszło dzisiaj rano kilka minut po godzinie 6:00 na ul. Kockiej w Radzyniu Podlaskim, droga K-19.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię. Autem kierował 58-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Pieszy, 56-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia drogowego. W miejscu wypadku przez kilka godzin ruch odbywał się wahadłowo.

 

Potrącenie rowerzysty na przejściu dla pieszych

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
niedziela, 19 listopada 2017 15:19

Na miejscu zdarzeniaWczoraj około godz. 13:05 dyżurny radzyńskiej komendy został powiadomiony o potrąceniu rowerzysty na ulicy Kockiej w Radzyniu Podlaskim.

Policjanci, którzy udali się na miejsce ustalili, że 17-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego przejeżdżając rowerem przez przejście dla pieszych został potrącony przez kierującego samochodem osobowym marki Audi. Cyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Zarówno on jak i kierujący audi, 39-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego byli trzeźwi. 

 

Nietrzeźwy, z dożywotnim zakazem i poszukiwany uciekał przed policją

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
niedziela, 19 listopada 2017 15:14

PolicjaMając w organizmie 1,5 promila alkoholu oraz dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi uciekał przed radzyńskim funkcjonariuszami.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 15:30. Policjanci radzyńskiej jednostki w miejscowości Bedlno zauważyli samochód osobowy marki Volkswagen Golf i podejrzewali, że jego kierowca może być pijany. Kiedy podjęli próbę jego zatrzymania, wówczas kierowca zaczął przyspieszać i uciekać. Po dłuższym pościgu funkcjonariusze zatrzymali kierującego, którym okazał się 40-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski.

 

Wpadli z narkotykami

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
piątek, 17 listopada 2017 13:59

MarihuanaPonad 400 gramów marihuany, około 30 g. amfetaminy, a także niewielkie ilości haszyszu ujawnili radzyńscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszem Placówki Straży Granicznej w Terespolu.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj na terenie Radzynia Podlaskiego. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszem Placówki Straży Granicznej w Terespolu wraz z psem służbowym, weszli na teren jednej z posesji. Z posiadanych informacji wynikało, że zamieszkujący ją 26-letni mężczyzna posiadać może środki odurzające. Mundurowi zapukali również do mieszkania 35-letnigo mężczyzny, który również może posiadać narkotyki.

 

Biała. Wypadek na DK63

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Woszczak   
środa, 08 listopada 2017 23:16

Na miejscu zdarzeniaDo zdarzenia doszło wczoraj około godz. 17:30 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Biała.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Volvo podczas manewru omijania nieoświetlonego pojazdu, który był na tym samym pasie ruchu, zjechał na pobocze wjeżdżając do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd po uderzeniu i odbiciu się od drzewa powrócił z powrotem na drogę.

 

Bombowy żartowniś zatrzymany

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
wtorek, 07 listopada 2017 15:15

PolicjaRadzyńscy policjanci ustalili i zatrzymali 16-ego mieszkańca Czemiernik, który wczoraj zadzwonił do dyżurnego policji i anonimowo poinformował, że w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim znajduje się ładunek wybuchowy.

Na miejsce niezwłocznie zostały skierowane patrole Policji. Po sprawdzeniu budynku przez policjanta przeszkolonego w zakresie rozpoznania minersko-pirotechnicznego oraz terenu przyległego, alarmu nie potwierdzono.

 

Stasinów. Niedostosowanie prędkości przyczyną wypadku

Oficer prasowy KPP Radzyń Podlaski Piotr Mucha   
sobota, 04 listopada 2017 19:23

Samochód po zderzeniuPrzedwczoraj około godziny 15.30 dyżurny radzyńskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło na drodze krajowej K63 w Stasinowie.

Z zebranych wstępnie przez policjantów informacji wynikało, że kierujący osobową hondą civic 34 letni obywatel Rosji niedostosował prędkości pojazdu do warunków ruchu po czym uderzył w tył poprzedzającego go mercedesa typu bus, który zatrzymał się z zamiarem skrętu w lewo na skrzyżowaniu. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznali kierowca i pasażerka hondy, którzy zostali przewiezieni do miejscowego szpitala. Kierowca mercedesa nie odniósł obrażeń. Kierujący byli trzeźwi co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 108