Radzyń Podlaski - Nasze miasto z dobrej strony! Mamy 18 maja 2022 imieniny: Aleksandry, Eryka

Już niedługo

Repertuar Kina Oranżeria 20.-22.05.2022 image
Repertuar Kina Oranżeria 20.-22.05.2022, 20.05.2022
Dodaj wydarzenie
Zobacz wszystkie

Reklama

Rozkład jazdy autobusów Ogłoszenia Imprezy i wydarzenia Ceny paliw

Na skróty

Trzy lata za nami...

Mariusz Szczygieł   
poniedziałek, 28 marca 2011 19:24

Jesteśmy tam, gdzie toczy się życie naszego miasta - na zdjęciu w trakcie Ramoli 2010Moi drodzy... to już trzy lata jak jesteśmy razem.

Dokładnie 6 marca 2008 roku w polskim Internecie zaistniała domena iledzisiaj.pl. Szok, naprawdę... Kiedy cofnę się myślami do tamtego popołudnia, do tej decyzji, która na zawsze zmieniła moje życie... Szok. Trzy lata temu nie sądziłem nawet, że potrafię napisać samodzielnie tekst, nie wiedziałem prawie nic o Internecie, nie znałem tak naprawdę naszego Radzynia. Przez ten czas poznaliśmy się już trochę, zrobiliśmy razem wiele i razem wiele widzieliśmy. Strona rozrosła się znacznie i dziś pracują przy niej dziesiątki osób.

Nie mogę powiedzieć już, że iledzisiaj.pl to moja strona- ja jestem jedynie jej twórcą, a strona należy do wszystkich, którzy odważyli się napisać tutaj jakiś tekst i podpisać go swoim nazwiskiem. Przede wszystkim należy jednak do Was- Czytelników. To Wy codziennie poświęcacie swój czas, by spotkać się z nami i przeczytać, co nowego napisaliśmy. Myślę, że najlepsze jeszcze przed nami, bo tkwi w Was wielka siła, a to Wy właśnie jesteście najważniejsi na iledzisiaj.pl- mieszkańcy Radzynia.

Dziękuję Wam, że zaufaliście nam i jesteście od trzech lat z nami.

Jeśli jesteście ciekawi skąd wzięło się iledzisiaj.pl i dlaczego właśnie taka nazwa, odsyłam do tego artykułu.

Zobaczcie też, kto tworzy naszą stronę i do kogo w sposób szczególny kieruję swoje podziękowania- bez nich nie napisałbym dzisiaj tego artykułu.

 

Komentarze  

 
#1 Gratulacje!Mariusz 2011-03-29 14:11
Co tu dużo pisać! Po prostu GRATULACJE!:)
 
 
#2 Gratuluję i dziękuję:)ladywriter 2011-03-29 15:57
Mariusz! Gratuluję Ci serdecznie jako wierna Czytelniczka niezmiernie od dwóch lat, no i jako wspóltwórczyni tej wspanialej strony od kilku miesięcy. Cieszę się, że mogę tutaj pisać, dziękuję za mila wspolpracę. Obiecuję nie spocząć na laurach i życzę wielu lat świętowania urodzin portalu. "Aparatka" czeka na odbiór:) Pozdrawiam! Ania M.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz jeszcze swojego konta? Zarejestruj się.